Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 866
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 7 690
Нино, много мило ми стана като те прочетох. А какво е СОП? Синдром на...?

# 586
  • Мнения: 2 135
Нино, много мило ми стана като те прочетох. А какво е СОП? Синдром на...?
Специални образователни потребности

# 587
  • Мнения: 6 604
Нино,а речта как мина? bowuu
В класа на моята дъщеря също има "специални" дечица. И едно циганче. Госпожата е много доволна от децата. Няма подигравки,обиди,нищо. Моята дори помага на едното момченце, когато госпожата я помоли,защото се познават от детската градина още.  
П.П. Гледате ли ББ Ол старс? Интересни персонажи са подбрали. Crazy

# 588
  • Мнения: 7 690
Каменов забелязах  Heart Eyes

# 589
  • Мнения: 22 427
Нино, така е за хората и ансямблите 
Зълва ми е танцувала в Северняшкия ансамбъл...оказа се че не знае към 5-6 хора които ние играем, напълно непознати и бяха. Но там се играе по друг начин и други цели се гонят.

# 590
  • Мнения: 4 892
Антигона, деца със специални потребности. Нашето детенце е с аутизъм.
И на мен ми стана мило, просто госпожата толкова хубаво го каза, за всички, че нямаше как да не усетя прилив на оптимизъм. В крайна сметка това са двадесет различни дечица, обединени от съпричастност, състрадателност, симпатия. По между си се спречкват, играят, както всички деца, но към  М. са обединени, категорични и единодушни, в най-добрия смисъл на думата.
Абе в децата ни е надеждата, няма кво да си говорим. Най-напред да си припомним някои неща, да ги научим, на свой ред да се учим от тях и това е. Друго спасение няма.
И в детската градина бяха добри групите. И сега в училище, и другия клас са добри деца.

Така е, Мирама. Северняшките танци са ми едни от любимите, заедно с шопските /граовските/, разбира се, варненски обичам. В интернет има много хубави клипове, може да погледнеш, ако кажеш ще ти дам линк. Аз от там уча някои хора, които не знам.

За речта кой пита Simple Smile мина, мина, аз така го подхвърлих в темата, но си е специфично нещо за нашето училище. Имахме да си казваме някои неща.

# 591
  • София
  • Мнения: 5 605
Ниноооо, с тая "Смуглянка" ... Отпадат кънките, кафето, всичко, ще те водя на клуб с руска музика. И отказ не приемам.
В групата на малкия също имат детенце със СОП. Страхотни са децата, когато не са с изкривени съзнания.  Heart Eyes
Цвети, коя е другата Цвети? Аз мислих, че сме само две. Ама ако сме три сме мнозинство, тааааа да внимавате другите, ей!

# 592
  • Мнения: X
Цвети М. е другото адашче.  Peace

Гледам ББ Ол старс. Нямам фаворити до момента, и надали ще имам.

# 593
  • Мнения: 6 604
Славков има интересно чувство за хумор.  Crazy

# 594
  • Мнения: 3 867
И аз гледам Брадъра. За сега фаворит ми е Каменов. Интересно ще ми е да гледам Славков, Калина и Боби Турбото. Този Трифонов ме дразни.

# 595
  • София
  • Мнения: 5 605
Цвети М. е другото адашче.  Peace
Сила сме значи!  Hug за адашчетата!

# 596
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
П.П. Гледате ли ББ Ол старс? Интересни персонажи са подбрали. Crazy
Да, гледам ги. Бонка и Петя са им ги пуснали за да ги дразнят както беше Людмила.

# 597
  • Мнения: 22 427
Нино, и аз гледам в ютуб. ..от варненските почти нищо не играем...само варненско хоро...арап, за което не съм сигурна дали е от онзи край изобщо. ..и друго не се сещам. Още сборенка и ръка играем.
От шопските доста повече. В северняшка област имаме най много хора.

# 598
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Нино, много е хубаво, че е такава атмосферата в клас. Всички допринасяте за това - вие, родителите, учителката и чак тогава са децата. Защото те попиват от нас, възрастните.
Имах такова дете в един от випуските, останалите деца много помагаха. Но и при него беше в сравнително лека степен увреждането. А в съседната група беше някакъв кошмар, колкото и грозно да звучи. Но нещата там тръгнаха от самите родители, за съжаление.
Прави ми впечатление тук как са организирани нещата за хората с увреждания - без значение дали са деца, или възрастни. Извинявам се, че толкова се разпрострях, ама е една от болните за мен теми.

# 599
  • Мнения: 7 690
За сега фаворит ми е Каменов.

Ще се бием вече, преди малко това казах. Ние с теб добре, че не се познаваме. Иначе не знам по колко пъти щяхме да се правим баджаначки  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт