Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 865
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Пералнята ми е втора ръка от незнам си кое време...но си пере ок.Мокри са,на колкото и да въртя центруфугата.
Ще се купува май...Благодаря ви! Peace

п.п.Утре ли е деня на християнското семейство?

# 721
  • София
  • Мнения: 1 271
п.п.Утре ли е деня на християнското семейство?
Да  Peace

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Пералнята ми е втора ръка от незнам си кое време...но си пере ок.Мокри са,на колкото и да въртя центруфугата.
Те са си мокри и при 1400 оборота, и при 1600. Емпирично установено от мен лично Simple Smile

# 723
  • София
  • Мнения: 17 278
Мирама, не става на остъклена тераса - аз там бях сложила нашата, понеже много ми шуми и ми беше екстра, обаче се развали. Майстора каза нещо там, че ставало и не трябвало да е навън, та си я прибрахме. И ни шуми  Twisted Evil

# 724
  • Мнения: 10 500
Ние сме с отделни уреди. Сушилнята е в гардероба в коридора. Голяма е за 7 кг мисля, че беше и не мачка прането. Доволна съм, но си ми трябва остъклен балкон за пуловерите. Пусках и ги направих супер малки и доста дрешки поизхвърлих. Иначе ризи, чаршафи, пижами, кърпи, потници - пускам, но пуловери, чорапи, бельо - не ми се получава, скапват се ластиците от топлото.

По отношение на сандвичите и сестра ми каза, че може заради другите да не си яде закуската. Казва ми - те като хукнат и той явно с тях върви и си купува. Ама мисля, не е от срам, че е от вкъщи храната. Бях му сложила един кит-кат, като награда-изненада, в джоба в който бърка всеки ден. Ами още си е там, а го сложих сигурно преди седмица.

Утре ММ е рожденик, днес ще търся подарък. Насочила съм се към портфейл или парфюм.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Чорапи и бельо не се получава?!? Трябва да си без термопомпа, тия с термопомпа новите сушат на по-ниска температура, по-малко ток харчат и по-малко тормозят дрехите.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
 newsm78 хм...то наистина,ако е само за определени неща...къде Киро на кирия Grinning

# 727
  • Мнения: 10 500
Ми уж е нова с 6-то чувство е, ама аз слагам че всичко искам да е за гардероб, ще видя модела и ще пиша довечера

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Аз суша от 10 години, като съм минала лично през три различни уреда. И имам поглед над още 2 на приятелки. Чисти сушилни, не комбинирани. С изключение на няколко скъпи пуловера всичко друго го суша. Чорапите се свиват малко, но за ластиците не мога да кажа, че има проблеми.

# 729
  • Мнения: X
На мен най-големият проблем ми е, че в тези студове прането съхне ужасно бавно. Някои дрехи излизат почти сухи, но по-дебелите направо ги простирам в банята и хич не ме е срам. Пък и самият ми балкон е малък...като гледам някои хора какви големи и просторни тераси имат, и аз искам.

# 730
  • Мнения: 474
Вкъщи никой не закусва,освен баща ми,но той си прави сам,че понякога става в 5.
Децата закусват в училище,а ние с ММ чак за обяд.До тогава кафе и сок Simple Smile

И аз съм си харесала сушилня,че нашите униформи нямат съхнене зимата и ще пиша писмо до Дядо Коледа  Laughing

# 731
  • Мнения: 11 667
Сушилнята е уреда, който не бих заменила за нищо на света.
Но отделно от пералнята. Комбинираните не са особено сполучливи.
От както използвам сушилня не съм включвала ютията.
До тук имам само една блуза, която се сви - но по-скоро заради материята.
Пускам всичко вътре  Peace

# 732
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Май масово сме незакусващите и с ниско кръвно Rolling Eyes
Сме, сме Embarassed

Искам да кажа, че катос е зарибя по някоя песен и мога ад я слушам с дни отново и отново
Скрит текст:

# 733
  • Мнения: 10 500
Аз суша от 10 години, като съм минала лично през три различни уреда. И имам поглед над още 2 на приятелки. Чисти сушилни, не комбинирани. С изключение на няколко скъпи пуловера всичко друго го суша. Чорапите се свиват малко, но за ластиците не мога да кажа, че има проблеми.
Хм, newsm78 значи, не си избирам правилната програма... и ми се свиват и на 4-5 сушене отгоре ластиците се обръщат и раздърпват...

И сега със срам ще кажа, че ги и оцветявам дрешките. Суших една лилава блуза на сестра ми, че ни беше на гости и цяла сушилня с лилав отенък, по-скоро пепел от рози...

# 734
  • Мнения: 2 352
Аз много държах да имаме и сушилня, защото терасата ни е силно видима, а и не ми се дебне пране заради несъобразителни съседи отгоре. Нямахме друга възможност освен две в едно. Почти не я ползваме обаче. За сметка на това чудесно изсушавам дрехи с помощта на електрическа влагарка.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт