Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 836
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Сушилнята е уреда, който не бих заменила за нищо на света.
Но отделно от пералнята. Комбинираните не са особено сполучливи.
От както използвам сушилня не съм включвала ютията.
До тук имам само една блуза, която се сви - но по-скоро заради материята.
Пускам всичко вътре  Peace
Руми,т.е. твоята не мачка  Rolling Eyes дори викаш няма нужда от гладене.Ха сега...

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Нещо бъркаш със сушенето, ама не мога да кажа къде. За оцветяването обаче се е оцветило още при прането. И моята не мачка. Мачкат се покривки и големи чаршафи. Гладя само официални ризи и панталони с ръб.

# 737
  • София
  • Мнения: 23 072
п.п.Утре ли е деня на християнското семейство?
Да  Peace
Ауу, идилия - утре свекърва ми (и свекъра де) пристига на гости у нас и ще сме като едно голямо и сплотено християнско семейство.  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 39 248
Тоне, като от реклама на веро ще сте  hahaha

# 739
  • Мнения: 4 199
Навън е отвратно. Джой, красива песен!

Нямам място за сушилня, а вече се почна с мухъла.

# 740
  • Мнения: 11 637
Руми,т.е. твоята не мачка  Rolling Eyes дори викаш няма нужда от гладене.Ха сега...
[/quote]

Не. Не мачка. Само трябва да извадиш дрехите веднага след като свърши.

# 741
  • София
  • Мнения: 1 269
п.п.Утре ли е деня на християнското семейство?
Да  Peace
Ауу, идилия - утре свекърва ми (и свекъра де) пристига на гости у нас и ще сме като едно голямо и сплотено християнско семейство.  Mr. Green
Завидях ти  Mr. Green

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Разбрах   bouquet

Тонка,измисли ли менюто?То за скъпи гости ще трябва да се понапънеш,а Wink

# 743
  • Мнения: 10 487
И нашата не мачка, но ги вадим веднага, останат ли са си понамачкани, т.е. имат нужда от гладене.

# 744
  • София
  • Мнения: 7 020
Самостоятелна сушилня може да се сложи и върху пералня, ако имате вертикално място, слага се между двете някаква плоскост и няма проблем.
Ей Тонка, гости мечта  Wink

# 745
  • София
  • Мнения: 23 072
Тонка,измисли ли менюто?То за скъпи гости ще трябва да се понапънеш,а Wink
Тцъ! Гостите предупредиха, че пристигат с ядене.  Grinning За мен остава само салатата.
(Всъщност всичко тръгна от там, че мъжът ми ме попита дали имам против да покани баща си, за да ходят заедно на мач. После ме попита дали покрай баща му може да дойде и майка му. Накрая родителите му попитаха дали могат да дойдат ден по-рано, че да съчетаят полезното с приятното и да минат през някакъв лекар.)

# 746
  • София
  • Мнения: 17 259
Тоне, като от реклама на веро ще сте  hahaha

Веро  Joy Joy Шаумра  hahaha

# 747
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
blackcat6, вярно ли може да се слага в гардероба?
Ще ме замислите и мен.

Аз простирам на терасата и евентуално после прехвърлям на сушилник вътре. Общо взето се справям. Но си е тегаво сушенето зимата. Отделно, че ако пътуваме някъде през уикенда, трябва да изпера дрехите и чаршафите на големия в петък и до неделя да са изсъхнали. Обмислям даже да ги занеса на пералня - пране+сушене е 4лв до нас, какво му плащаш.

Ние пък утре пътуваме фирмено със семействата, та денят на християнското семейство ще празнувам с шефа, колегите и семействата - едно голямо семейство Crazy

# 748
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
И аз всичко бухам в сушилнята. Само пуловери пускам отделно на програмата за вълна. Освен чаршафи, друго мачкано няма. Винаги нагласям предварително да ги превърта и след края на програмата. Така не е нужно веднага да ги вадя, за да не се мачкат. Отделно че има и 10 минутна програма за лесно гладене, която е за след сушенето.

# 749
  • Мнения: 10 487
Ами случвало се е да ги извадя и да си застеля чаршафи, така че сухи са да. Аз имах впредви, че избирам иконка за гардероб и са ми сухички. Удобно е, че се свършва наведнъж с всичкото това и не се подмятат дрехоляци по няколко дни. Пране, сушене, прибиране и къщата е подредена  Peace

Общи условия

Активация на акаунт