Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 871
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 22 036
Янтре, като те сърби ухото или имаш нужда от почистване, или ще чуеш нещо за себе си Simple Smile.
Да помрънкам - имах ужасен ден - две тежки служебни срещи, всяка около 3 часа. Направо съм разбита, а трябва да простирам.
Поне кучето е разходено.

# 886
  • Мнения: 4 785
Значиии, първо добро утро, второ - tzvety26 честит празник, да си изкарате супер  Hug

Добро утро казах, защото станах преди час, не че искам да ви дразня  Mr. Green И станах, само защото ми звънна служебния, да ми оставят някакви документи ужасни, ама мен па ме няма  newsm03 Три дни ходих навреме на работа и не издържах - трябваше да си взема почивка (това е шега де.... в по-голямата си част).

И с тая ебола умрях от смях - ПАЦИЕНТ пристигна на летище София, евала на медиите, че го диагностицираха веднага  Sunglasses После от една кака гл. секретар ли беше, не помня на МЗ: "Още се правят изследвания, но лечението е започнало!" - браво убийте човека, още не са го диагностицирали, но го лекуват, е*аси малшанса да кацнеш в България, честно...

# 887
  • Мнения: X
И с тая ебола умрях от смях - ПАЦИЕНТ пристигна на летище София, евала на медиите, че го диагностицираха веднага  Sunglasses После от една кака гл. секретар ли беше, не помня на МЗ: "Още се правят изследвания, но лечението е започнало!" - браво убийте човека, още не са го диагностицирали, но го лекуват, е*аси малшанса да кацнеш в България, честно...

Вчера един, който се върнал току що от България разправя, че имало няколко болни от Ебола. Приятелката му пък преброила шест броя.  Mr. Green

# 888
  • Мнения: 761
Ще ме уморитееее Simple Smile

# 889
  • Мнения: 2 658
Видяхме организаторите на конкурса. Грешката на Анита била, че е пуснала такива снимки в нета. Павката каза да се внимава какви снимки се публикуват. Simple Smile
Ако в следващата една година не правите секс, не се чудете. Анита е прокълнала всички с негативни мнения.

Джулия,  fingerscrossed.

# 890
  • Мнения: 3 867
Искам да кажа на Антигона, че ѝ видях сутрешното селфи. Красавица!

# 891
  • Мнения: X
Коя е Анита?  Rolling Eyes
vanini, искам да кажа, че заради теб май пак ще скрия подписите. Аватарът ти не ми пречи, от фотошоп не си личи кой е на него.  Mr. Green Hug

# 892
  • Мнения: 4 892
Искам да кажа, че у нас преди малко пристигна едно пакетче по пощата. И да кажа, че още не съм го отворила, довършвам си тука някои неща, оставила съм и го до мен и го гледам запечатано.
Това е едно от любимите ми неща, да получавам и да давам малки пакетчета радост. И когато те прерастват в нещо повече! И ми е скъпо, и ми е мило.
Това е и една от причините да обичам по свой си начин този форум. Заради няколкото човека, с които взаимно обменям добра енергия. Сега на свой ред аз ще си измисля пакетчето.
Благодаря ти, мила Heart Eyes

# 893
  • Мнения: 7 690
Ох, с тия аватари и подписи все едно Кличко ми говори, Ванини  Heart Eyes Всичките си кебапчета на тебе ще дам

Чек, "Мисис България".

# 894
  • Мнения: 15 023
Мисис България. Вчера се размятаха снимки с нея. "Прекрасна" е.

# 895
  • Мнения: X
Мисис България. Вчера се размятаха снимки с нея. "Прекрасна" е.

Ужас, видях я.  Shocked

# 896
  • Пловдив
  • Мнения: 40 751
Въх...отиде ти деня  Whistling Laughing що ли ти беше,ама на...коя,та коя е  Laughing

# 897
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Винаги съм знаела, че в Бг има корупция. На всякакви нива. С времето осъзнавам, че корупцията е двустранна и много от самите нас я пораждат. На мен лекар и полицай не са ми искали подкуп.

# 898
  • София
  • Мнения: 23 084
Янтра, понякога се налага сам да измолиш полицая да ти приеме дарението.  Mr. Green

# 899
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А на мен лекар ми е искал. Съвсем директно "за труда".

Общи условия

Активация на акаунт