Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 862
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 3 867
Нино, по ред на номерата, моля. Hug
Да ви се оплача от себе си - разревах се. Явно наистина ме цепи хормона. Наши приятели празнуват в момента и ММ е там. Едното момиче е пуснало снимки във фейса и докато ги гледах, ревнах. Забавляват се хората, а аз съм по нощница и чакам да стане 00 часа да пусна една номинация за гласуване.

# 991
  • Мнения: 4 892
YanaDG  Hug Аз на 15 септември и пуснах едно стихотворение. Все пак тя е учила детето ми на А и Б, на Леда Милева, което завършва така:

Аз много неща ще забравя,
но теб ще забравя ли? — Няма.
В сърцето си твоето име
до името пазя на мама.

И тя вечерта си го видяла и ми се обади и хлипа  и реве с глас. Милата ми тя. Как съм могла да я разплача, вика. Ми че то на мен това ми беше целта Simple Smile

Антигона, Кучико ще се си отстрелям. Така, че да мога после да си го лекувам.

# 992
  • Мнения: 7 690
Ванини  Hug  Ти нали замина при брат си за да си спокойна? Не си разваляй спокойствието  spoko Нали знаеш, че 100% те мисли и му липсваш много? Обади му се да се чуете, може да се успокоиш като поговорите и му чуеш гласа. Не се разстройвай, в един момент нещата винаги се нареждат и си идват на мястото. Винаги  Hug Пък и половината форум ще сме тук да пукаме номинации  Flutter Не си самичка

# 993
  • Мнения: 3 867
Антигона, благодаря за думите.  Hug Пак се разплаках пък. Rolling Eyes

# 994
  • Мнения: 4 199
Ех, ваджишки хормони Hug За хубаво си там, не го забравяй. Всяко нещо с времето - сега си в очакване да се случи нещо невероятно, което ще обърне всичко в теб. Просто период, след който пак ще си в своята обичайна среда сред любимите ти хора Simple Smile

# 995
  • София
  • Мнения: 17 278
Ми поплачи си, та,то си олеква като се нареве човек.
Колко пъти съм си пускала Мулен Руж, та да се наплача с кеф.

# 996
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Ванини, и от мен една далечна  Hug  Ако си бях в Пловдив, щяхме да се съберем. Хич не унивай и си давай кураж. Хубавите моменти и купони тепърва предстоят.
Нино, направо имам съмнения, че си близка дружка или роднина с една от "моите" майки. Тя беше написала стихотворение за всяка една от нас и такъв сценарий ни бяха спретнали, че направо колективен рев имаше. По-късно ми пратиха и снимки,  и видео. И много красива квилинг картичка с разкошно пожелание. И трябваше да си наема такси за букетите. Ей такова нещо никога не се забравя.

# 997
  • Мнения: 4 199
Яна, прекрасно и затрогващо признание Heart Eyes

Лека ви нощ, емоционален ден беше.

# 998
  • Мнения: 4 892
vanini, поздравявам те, ама нидей рива. https://www.youtube.com/watch?v=fregObNcHC8

YanaDG, страхотни са тия емоции.

# 999
  • Мнения: 7 690
Ванини, поплачи си да ти мине. Сега имаш пълното право да си слаба и да се чувстваш уязвима, не бива да изпитваш вина от това.
На мен когато ми е тъжно не обичам да ме мъчат с  подканванки "Усмихни се,  гледай по-ведро." В такива моменти човек има нужда да има някой на когото да се опре, и който да го хване за ръка. Не за да го издърпа напред, а просто така...да ти подържи ръката, да знаеш, че не си сам в този момент. Изобщо не се насилвай да се чувстваш щастлива и силна ако вътрешно още не си. Всеки човек си има различно време за справяне с трудностите, негово право си е да се възползва докрай от него. Хайде, дай ръчичка сега. Остава 1 час преди началото на Седмицата на сеира. Няма как да не се усмихнеш поне по някое време

# 1 000
  • Мнения: 3 867
Благодаря Ви, момичета. Извинявам се, че Ви занимавам, ама някакси Ви чувствам близки и се отпускам да споделям.

# 1 001
  • Мнения: 12 979
Вани, голямо гуш и от мен! Аз като се нарева после спя, като къпана, не мога да сдържам в себе си негативни емоции, плаче ли ми се плача.
Нино, показах снимката на фасула на мъжа ми, умря от смях, пита какво се хилиш там и му казах да дойде да види:)
Ъъъ, Кличко и на мен ми харесва Embarassed Коя поред ще се облажа:))

# 1 002
  • Мнения: 2 135
vanini* успех и от мен. Мале, като пишете една след друга с Антигона и ви гледам подписите, няма да се спи тази нощ  Simple Smile
И аз имам такава тенджера, само че с варени картофи.

# 1 003
  • Мнения: X
Ванини,  Hug

Мисля да си лягам след малко, но още не ми се спи. Дано успея да се наспя тази нощ. И ми е скучно нещо...мисля да събудя ММ ама няма да е честно. Макар че едва ли би имал нещо против. Grinning

# 1 004
  • Мнения: 7 690
Вани, голямо гуш и от мен! Аз като се нарева после спя, като къпана, не мога да сдържам в себе си негативни емоции, плаче ли ми се плача.
Нино, показах снимката на фасула на мъжа ми, умря от смях, пита какво се хилиш там и му казах да дойде да види:)
Ъъъ, Кличко и на мен ми харесва Embarassed Коя поред ще се облажа:))


След Нино е твоя ред. Скоро ще е. Хейдън нея като я отстреля ама "забрави" да я лекува  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт