Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 859
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 7 201
Акаша, да ти е живо и здраво детето, много радост да ти носи! И бързо оздравяване желая! Hug

# 1 231
  • Мнения: 7 690
Акаша, първо най-важното - здраве, здраве и пак здраве! Да те слуша, да те радва и само поводи за гордост и умиление да ти дава Hug

# 1 232
  • Мнения: 14 299
Момичета, почерпете се и за мое здраве. И аз имам имен ден.

Акаша, да ти е живко и здраво детето!

# 1 233
  • Мнения: 7 690
Честит имен ден!   bouquet

# 1 234
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Благодаря ви! Hug

Алечка, честито и на теб! Да си жива и здрава!  bouquet

# 1 235
  • Мнения: 3 867
Много здрава да ти е именничката, Акаша.
Здраве и на теб, Алечка.
Моята кръщелница има имен ден днес, но я виждам много рядко. Липсва ми това дете. Е, тя вече не е дете, а на 19г. Живеем в различни градове, а сега вече и континенти. Приеха я да учи в Лас Вегас, та може и да не я видя повече.
Ох, Нино, пак ме разсмя - Спас се окоти  hahaha

# 1 236
  • Мнения: X
Акаша, да ти е живо и здраво детенцето!

Алечка, весел празник и на теб!  bouquet

Честито на всички празнуващи!

Намислила съм по-късно да си подреждам гардероба. Отново. Преди две седмици го редих и пак цари хаос.

# 1 237
  • Мнения: 5 940
В деня, отреден ни за почивка, свърших цялата отлагана къщна работа от изминалата седмицата. Но в промеждутъците прочетох нещо, което много ме обнадежди, че има хубав български филм по кината - "Потъването на Созопол". А сутрешната програма на БНТ ми показа, че има място не само за предавания от типа на ВИП брадър на екрана.
Честито на всички, които празнуват днес. Да сте живи и здрави - вие и дечицата ви Hug
Катя, много готин този котарак.

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 14:11 от valerie

# 1 238
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Акаша, Алечка, честит празник! Здраве и много усмивки!

Малкият ми син го раздава ексхибиционист. Като се разсърди за нещо отива в другата стая и си събува чорапите, панталона и гащите Rolling Eyes После като му мине се връща при мен и ми ги носи да му ги облека. Това го изпълняваме по 5-6 пъти дневно.  Simple Smile
Онна, пак добре, че го прави само у вас. На същата възраст моят синковец тичаше гол-голеничък по улицата, на която живеем. А тя е малка, та всички си се знаем. И до днес, като се сетят съседите, почват да го подкачат и се хилим.

Защо да е клюкарско? Напротив.  Simple Smile Особено пък ако контактът с въпросната съфорумка ти е приятен, любопитството е напълно оправдано.
Така е, ама въпросът е, че снимката ще е видима от всички, които влизат във форума. И приятните, и неприятните.  Иначе и аз си признавам, че бих гледала  hahaha

# 1 239
  • Мнения: 7 690
Жаклин специално е повече от радост за окото.
А ваште снимки къде са? Къде са?!

# 1 240
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Е, как къде - във фейсбук  Joy

Тазсутрешните рогчета свършиха, значи бирата ще е придружена от чипс. Има три минути до последния старт на Формула 1, вече съм се позиционирала пред телевизора.

# 1 241
  • Мнения: 22 427
То и тук ако се разровиш е пълно със забравени снимки. 

# 1 242
  • Мнения: 7 690
Ооо, яяяяя! У Фейсбук всеки може  Crossing Arms

# 1 243
  • Мнения: 14 654
Как си личи, че е неделя - само палачинки, печени филии и сладко от чушки на всяка страница. И аз няма да се цепя де, имам с какво да почерпя - малко жито за Бог да прости от Сърбия, така или иначе трябва да го раздам.
Но как се сдобих с тази вкусотия  Laughing Влизаме с мм в една сладкарничка и си поръчваме, докато чакаме да ни сварят кафето (от онова в джезве, дето не се прецежда), забелязваме как един странен сладкиш, който не го знаем какъв е, но прилича на скалички, поръсени с орехи, буквално изчезва - влиза една бабка, илиза си с торба от този сладкиш, след нея един млад мъж купи от същото, а след тях още хора си купиха. Накря аз се притесних, че сериозно ще се прецакаме като не опитаме най-вкусният им сладкиш, изстрелвам се на касата и казвам на момичето веднага да ми опакова остатъка. Тя се учуди, но аз настоях, като не слушах какво ми обяснява и вече успокоена си сядам с торбичката на масата. Мъжът ми се хили и пита: "Ти не разбра ли, че това е обредно жито, то момичето опита да обясни, но ти не г слушаше!". Оказа се, че в събота беше техният Архангел Михаил, хората ходят на църква и пътем си купуват житце за раздаване.

# 1 244
  • София
  • Мнения: 18 679
Тотално съм изпуснала темата, така че хич няма и да се опитвам да наваксвам.
Но искам да кажа, че изкарах уикенда на едно страхотно място, с прекрасна природа, в най-автентичната кръчма с най-вкусния боб, най-истинския сушен суджук и най-лютите чушлета. И най-нахалното коте! С две думи - щастлива съм, че все още в България има такива места - некомерсиални, истински.

Общи условия

Активация на акаунт