Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 856
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 474
Чудесно звучи Белинда!Издай сега къде се намира това вълшебно място Simple Smile

Аз изкарах доста напрегнат уикенд,та сега се отдавам на заслужена почивка.
Прав е бил този,който е казал"Любовта към свекървата се измерва в километри"  Laughing

Честито на именниците !   bouquet

# 1 246
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Жаклин специално е повече от радост за окото.
А ваште снимки къде са? Къде са?!
Аз съм качвала мои снимки, но фейсът ми да се блещи, като аватар и да подскачам всеки път, като си видя мутрата, не мерси Simple Smile

Като заговорихте за боб, не го обичам, но боб с манатарки в една страхотна "кръчма", с най-страхотната морковена торта...мммм  Heart Eyes и пъстърва върху канапе от спанак и лимец...ахххх  Heart Eyes

# 1 247
  • Мнения: 4 892
Янечек  hahaha  Аз много обичам жито. Баба ми го прави много "богато". Като го свари го отцежда, поръсва го със захар докато е топло, за да се разтвори, настъргва му лимонена кора, обикновена бисквита, слага му канела, смлени орехи. Аз понякога си добавям мед и ябълки, когато съм на диета и цял ден ям само тази смес.
Ние пък преди две седмици отписахме един човек. Дедо Весо, оня с магданоза.
Абе звъни телефона и ние с баба ми докато вдигнем, майка ми на втория етаж вдигнала преди нас.
След малко слиза и вика - обади се Лилето /една баба, която е всеки ден у нас, с бабето са приятелки и пият кафе, като втора баба ми е/, та , вика, обади се Лилето и каза, че Весо е "умрел"!
И ние го заоплаквахме дедо Весо, започнахме да го споменаваме колко е добър, абе всичко от битието му. На другия ден се чудим що не са ни звъннали да ни кажат, понеже ни е близък. И майка ми се обажда на зет му и дава направо - абе, Стояне, как е дедо Весо /викам си на ум - е как да е умрял човек?/. Обаче Стоян вика - добре е, тука сега яде! Майка ми само дето не попита - той що не е умрял?  ooooh!
Оказа се, че е комшията Весо, ама баба Лиляна с това телеграфно съобщение ни обърка всичко.

# 1 248
  • Мнения: 4 569
На единия от рафтовете в хладилника ми се счупиха пластмасите отстрани. Дали има някакъв начин да се поправи без да се купува нов?

Рафта е такъв http://technika.bg/userfiles/editor/image/raft.PNG и стъклото е здраво.

Започна черната предпразнична серия - развали се програматора на миялната (100 лв) , счупи се рафт в хладилника, микровълновата хвърля ток и трябва да се купува нова.

# 1 249
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз съм качвала мои снимки, но фейсът ми да се блещи, като аватар и да подскачам всеки път, като си видя мутрата, не мерси Simple Smile
Много искам да те видя теб специално, от сума време Flutter

Джаки е наистина забележителна!

И мрън и от мен- цял уикенд се сополивя, така ми писна да съм болна при всяко застудяване Crossing Arms

# 1 250
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Да споделя менюто от днес Simple Smile Наготвих супа тапчета и грах с телешко. Понеже свеки ми е на гости, я нагостих и тя доволна, каза че майстор готвач съм станала. Така де, не всеки ден се чуват подобни думи от свекърва. Ама много взела да забравя... вчера ме пита едни неща, днес същите, едно към едно. Иначе голяма игра играе с детето, два дни я занимава на макс.
Много обичам сладко жито. Вчера правих, че поменавахме бабчето. Раздавах на бабетата в блока, две идваха специално да ме питат какво съм слагала вътре. И аз подобно на бабата на Нино го прецеждам, захар, докато е топло, стафиди, орехи, канела, портокалови и лимонови корички. Като го сипя в чинията, го наръсвам с пудра захар. Облизваме си пръстите. Отдавна спрях да мисля за него като ястие за помени.
Естел, аз от две години си търся резервна купа за кухненския робот, няма и няма... дано намериш. Иначе в момента чакам резервно стъкло за пералнята, майстора обеща, че ще стане.

# 1 251
  • Мнения: 4 199
Само аз явно не съм виждала Джаки Simple Smile Но пък за сметка на това днес видях друга потребителка от тази ни тема, първо се загледах в едно красиво дете, стори ми се познато и хоп, поглеждайки и жената след него вече споменът се избистри Simple Smile Аз съм си и голям физиономист.

Малкото хахави ни направи днес по време на разходката- хем като въртоглаво вилня по де що имаше изложено, хем като я хванеш и свалиш от местопрестъплението почва да крещи '' Помощ'' Grinning  Няма вече нормални разходки, няма!

Честито на имениците, здраве и късмет  bouquet

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 16:49 от Julia_21

# 1 252
  • Мнения: 4 785
Ох, досега се смях с тази снимка-колаж на нашата Мисиска и не мога да не споделя  rotfImao:

Скрит текст:

...иначе купихме подарък, видяхме кума. После направихме сделка - аз пускам пералня, за да има с какво да тренира, той пуска миялна, за да има с какво да ям  Mr. Green И сега господинът блажено спи, а аз пия кафе в новите си чаши, а колко ги харесах в Икеа не е истина, то пък 79 ст. чашата  Crazy Не знам защо само две взех... е знам де, защото вече няма къде да ги складирам, ама май ще си взема още.

# 1 253
  • Мнения: 4 199
Днес май всички сме били в Икеа Laughing Аз взех две кърпи, за подарък и едно мече, хем благотворително, хем, че малкият бяс го фиксира и оревахме и касите.

Джой, подсилвай имунитета и пръскай солен разтвор в носа. Едва ли ти казвам нещо ново, но все пак  Peace

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 16:56 от Julia_21

# 1 254
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Момичета днес ми е рождения ден. Тъкмо наредих масата, и да сложа торта, и БАМ цялата на пода. Хем ми е смешно, хем ми се реве. Освен, че останах без торта чистих яко цялата кухня! Сега ще си сипя вино.

# 1 255
  • Мнения: 4 199
Никитка, моята мама обича да ги прави тези номера с тортите, аз разказвах и в темата преди време. Не се ядосвай и не си помрачавай празника в никакъв случай. От мен да знаеш - счупено и паднало ( особено торта!) са на късмет Naughty Simple Smile Наздраве и честит празник!

# 1 256
  • Мнения: 4 785
Никитка$, ЧРД и хич да не ти е - от това става супер история и спомен  Hug Wink А и аз мога да изпляскам тирамисуто на свекърва ми след малко и нейната ню-ню торта ще влезе в употреба  Laughing Живи и здрави, прати някой за друга торта - днес ти е ден-ден и всички трябва да изпълняват желания  Crossing Arms Аз даже имам пред-рождена седмица, питай го моя как се оправя  Crazy

# 1 257
  • Мнения: 7 690
Ех, много празнуващи днес, много нещо бе! Ники, честит рожден ден! Не се коси за тортата, вино и ракия има ли? Има.   chef

# 1 258
  • Мнения: 22 427
Никита, честит празник.  Simple Smile

Четох,  четох...и сложих да се вари жето.

# 1 259
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Wink

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 17:40 от missNoir

Общи условия

Активация на акаунт