Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 834
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 12 962
Мър, ама аз не съм те виждала, искам, моля  bouquet

И аз с медената най- много се харесвам, ще я понося така:)

# 1 306
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Мър, ама аз не съм те виждала, искам, моля  bouquet

И аз с медената най- много се харесвам, ще я понося така:)
Присъединявам се към твоя призив.

# 1 307
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Това е то- да седне човек да си догледа сериала и ще изтърве снимките Crossing Arms


Трябва да пуснем една анкета "Топ 10 на потребителките, които искаме да видим". Намърдалите се именца предоставят снимков материал от поне 3 бройки! БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЯ.
Имам подозрения кои ще оформят топ 3. И снимки пак няма да има Mr. Green

# 1 308
  • Мнения: 4 785
Аз имам проблеми със снимковия материал, ако ме разбирате  Mr. Green Много мразя да се снимам и като видя фотоапарат - дим да ме няма, та всичките ми снимки са от някъде, ходейки със слънчеви очила и от сватбата щото там нямаше мърдане. Та освен от сватбата, не знам от къде да ви покажа  Laughing

# 1 309
  • Мнения: X
Мър съм я виждала. Ако не се лъжа беше пускала хубава сватбена снимка. Усмихната и готина брюнетка. И мъжът си беше показала.

То след Жаки която и да реши да пусне снимка, трябва да е от мис Свят нагоре. Grinning Шегувам се. Wink

# 1 310
  • Мнения: 12 962
Джой, ти си ме виждала, не си изпуснал нищо Hug
Мър, моята русата също е от сватбата, давай!

# 1 311
  • Мнения: 7 690
И снимки пак няма да има Mr. Green

А надеждата умирала последна...  Mr. Green

# 1 312
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз не обичам да се снимам. А сега с тоя загубен фейсбук, направо бягам, когато започне някой да снима.
А има хора, които правят постоянно снимки, от всякъде, където отидат - кафе, ресторант, почивка, на комшийката на гости и качват постоянно. Това е психично отклонение за мен. Имам една такава позната, навира и детето си в снимките. Пуска клипчета даже, като се чува как командва децата какви пози да заемат, къде да застанат за да изглеждат според нея добре, а според мен като малолетни кифли.

# 1 313
  • Варна
  • Мнения: 10 525
Подозирам, че тази, която най-много гризе любопитството ми ще е в топ 3, но казват, че тя никога не се е показвала.

# 1 314
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък, наобратно, не изпитвам никакво любопитство към това как изглеждат съфорумките. Даже напротив, предпочитам по-дълго интересните ми хора да останата само ник и общо усещане. Да са това, което аз си представям в моята си глава. Както, когато четеш книга - винаги е по-интересна от филма. С което не искам да кажа, че си ви предствям някакви извънземни красавици, а като ви видя, се разочаровам. Няма такова нещо. Просто обичам да акцентирам на същността на човека, която винаги е по-ясна, когато е показана само с мисъл и чувство. Външният вид е само един приятен аксесоар към всичко друго Simple Smile
В този смисъл, радвам се, че изпуснах постнатите снимки Laughing

# 1 315
  • Мнения: 4 892
Ей, страшни женки сте  Laughing  Оттатък в номинационнта се чудим как да придумаме мъжовете да се покажат, вие тука пак по жени сте хукнали.

И аз не обичам да се снимам, Лиляна.

# 1 316
  • Мнения: 7 690
Лиляна, пак грубо влизаш  Laughing И аз обожавам да снимам всичко. Спазвам една тънка граница обаче с качването, че все пак си обичам личното пространство и прекалената показност ми създава дискомфорт.
Но аз, всъщност, съм любопитна да видя теб  Flutter

# 1 317
  • Мнения: X
Предполагам, че Шантал и Богинята гризат любопитството на най-много хора. Доколкото знам и двете не са се показвали никога.

Аз също не обичам да се снимам, независимо от повода. Имам малко мои снимки на компютъра.

# 1 318
  • София
  • Мнения: 18 679
Шантал си беше тя на аватара, когато се регна преди години. Или поне твърдеше, че е тя де, не мога да знам дали е вярно.
Богинята също, оставам с впечатлението от разни теми, че половината форум я е виждал, та не виждам някаква конспирация.

# 1 319
  • Мнения: 12 962
Цвети, и двете са красиви:)
Кака Сия искам аз, ама няма:)

Общи условия

Активация на акаунт