Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 876
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 3 867
Оправих втората. Аз съм в дясно.

# 1 351
  • Мнения: 7 690
Много близко до това, което си представях  4470 Всички сте много хубави, и най-важното - удоволствие е да се общува с вас  Hug

# 1 352
  • Мнения: 4 892
Ванини, ти си едно сладко дете. Точно така си те представях  Heart Eyes

# 1 353
  • Мнения: 8 938
Много сте хубави всички.
JACKLIN* като от списание, Ванини е със страхотна коса.
Прекрасни момичета!  Hug

# 1 354
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
И ти си в категорията на красавиците, Ванини!

Току-що разбрах, че Татяна Лолова е удостоена с "Кралица на комедията" за ролята си на мама Еми в сериала "Домашен арест". Много ми харесва този филм!

Ех, два пъти ми изгасва лаптопа. Точно напиша отговора, а-ха да публикувам и до там. После - пак отново. Честно, не съм се старала да си представям кой как изглежда. Достатъчно ми е и да ви чета. Поне темата е заредена с позитивизъм. И да се пооплаче някой, не е с лошо, не дотяга. Действате ми релаксиращо. В началото само четях, и това ми стигаше. После се престраших да пиша Simple Smile.

# 1 355
  • Мнения: 12 982
Много искам тази тема да си остане със същия положителен заряд, тук чета и пиша най- редовно и с удоволствие Heart Eyes

# 1 356
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Много искам тази тема да си остане със същия положителен заряд, тук чета и пиша най- редовно и с удоволствие Heart Eyes
Напълно съгласна!
Ванини, страхотна усмивка и невероятна коса.  smile3525

# 1 357
  • Мнения: 4 892
Яна и моя прави тия номера, но аз го мъкна къде ли не. Преди малко беше в кухнята, мия прозорци, за да лепим коледни лепенки и слушаме песента от Южен вятър с Любиша  Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=uzyl8m5Cvyg

# 1 358
  • Мнения: 3 867
Айде, прибрах си снимките.
Благодаря за хубавите думи  bouquet Нино, хич не съм дете, само по акъл  Sunglasses
Темата ми е любима и съм сигурна, че ще си остане позитивна.

# 1 359
  • Мнения: 4 892
На мен си ми невинна като детенце. А нали и аз обичам да го раздавам дърта.  Hug

# 1 360
  • Мнения: 5 940
и слушаме песента от Южен вятър с Любиша  Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=uzyl8m5Cvyg
Много любимо. И песента, и филма.
За първи път да успея да видя няколко снимки. Красавици.

# 1 361
  • София
  • Мнения: 5 605
Е добре де, а за старата си съфорумка, обикаляла цял ден с децата помислихте ли, хмммм... Поне по една снимка на ЛС да ми бяхте пратили, начи!  newsm45

# 1 362
  • HH
  • Мнения: 3 257
Оказа се, че да се изкъпеш в неделя вечер, означава да изпуснеш веселбата със снимките в темата  newsm45

# 1 363
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
На мен си ми невинна като детенце. А нали и аз обичам да го раздавам дърта.  Hug
Хм, ... ха, да си имаме уважението, а? Ако ти си дърта, тогава аз каква съм? Така като ви гледам, на мен се пада първото място по старост/дъртост  Mr. Green. Е, нямах честта да познавам лично динозаврите, ама...  Joy  Така де, вие сте още с малки деца, а моите - току-виж с внуци ме зарадвали, знам ли  Joy

# 1 364
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Оказа се, че да се изкъпеш в неделя вечер, означава да изпуснеш веселбата със снимките в темата  newsm45

Пускай ти! Crazy Аз много искам да те видя! Hug

Ванини, видях те по-рано, но не можах да пиша - много приятна визия и богата коса! Heart Eyes

Нинчо, ти кой набор си, бре? Изглеждаш на не повече от 30. Wink

Общи условия

Активация на акаунт