Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 846
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 22 414
И аз пък искам снимки.  Нищо не видях. 

# 1 381
  • Мнения: 3 867
Хайде момичета, давайте снимките. Предлагам да си направим неделна вечер със снимки. Оставяме ги за по 10 мин. И без това постоянно сме тук, дайте да се видим.

# 1 382
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Лил, а ти кой набор си, ако не е тайна? И ти не ми изглеждаш на жена с 16 годишен син.
През далечната 1976 съм поела първа глътка въздух.

# 1 383
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз моите на 26 и на 30 ги родих. Жаки, а едната ми дружка на 19 роди, сега е на 37, е те са си дружки двете направо. Точно както ти казваш. Това си е за завиждане просто.
Но и аз като Нино мисля, че емоционалното ми развитие е спряло около 15-16 годишна  Mr. Green.

# 1 384
  • HH
  • Мнения: 3 256
Лиляна колко поетично го каза  Flutter

Така имате време колкото да изпуша една цигара и да си събера прането.

ВНИМАНИЕ: Хора със страх от бубороци да не гледат!

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 21:30 от К@тя

# 1 385
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
О, Azzy, така и така си наминала (не съм те срещала тук  Grinning) и има такива настроения, опровергай грешните ми мисли! Знам, че ще има траен ефект. Grinning Hug

Ванини, аз толкова съм се показвала, че ми е неудобно вече. Питай Лиляна. Laughing

Лил, да, точно мислех, че си малко по-малка от сестра ми (тя е '72), но тя е с деца 7 и 5. Grinning

# 1 386
  • Мнения: 12 966
Кате, зеленоока ли си? Хубави очи!

# 1 387
  • Мнения: 1 959
Като забременях с детето над 35 и първо, ме напъплиха всякакви професори да им се включа в изследванията. Рядко им се случвало..

Аз много отлагах, като Мър-Мър, голямо назландисване..публично си признавам, че писанията на Андариел да не се отлага прекалено дълго, на края много ми повлияха  Crazy

Разочарована съм от Хлапето. Знам го от друго място  Tired

# 1 388
  • София
  • Мнения: 3 392
Леле, Кате, какво видя? Simple Smile
Голям, лош вълк?

О, Azzy, така и така си наминала (не съм те срещала тук  Grinning) и има такива настроения, опровергай грешните ми мисли! Знам, че ще има траен ефект. Grinning Hug

Аз досега си мислех, че тук е някакъв спамо-чат с размяна на сърчица, кафенца и малки сладки котенца.
А, то какво било. Масонска ложа.

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 21:18 от Azzy

# 1 389
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Е, Катя ни разби фантазиите тука. Кой клас си? Crazy

# 1 390
  • Мнения: 3 867
Акаша, аз съм те виждала  Wink
Катя, благодарим за снимката. Не знам, заради аватара ли, но си мислих, че си по-голяма. Хубавица.

# 1 391
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Сега се замислих и знаете ли, въпреки че родих на 28, в градината няма кой знае колко по- млади родители от мен, максимум 1-2 години. И повечето са с първо дете. Даже има доста по- възрастни. На едното момченце сестра му завърши 12 клас преди 2 години при нас. Единият ден майката на родителска среща на каката, аз се обяснявам отпред за учениците, на другия ден двете сме седнали заедно в ДГ и на нас ни обясняват. Е
Майка ми е родила брат ми на 25 и ми е споделяла, че се е чуствала възрастна на неговите родителски срещи. Аз явно имам късмет Simple Smile
Баба ми на 34 е станала баба за първи път.  Tired Родила е леля ми на 17, леля също е родила на 17....
Кате, страхотни очи... Heart Eyes

# 1 392
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878

Разочарована съм от Хлапето. Знам го от друго място  Tired

Ще споделиш ли, че много потайни другите. Crazy

# 1 393
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Акаша, аз съм те виждала  Wink


Смятай! Mr. Green

# 1 394
  • Мнения: 12 966
Значи по- млади от мен да не ми се веят тука, да си имаме уважението:) Форум за лели е , а не за тинейджърки Crossing Arms А също и под 54 кила и над 160, тя си знае коя е:) Кльощи не едни, гладна съъъм.
Тия котлети бяха сухи, като подметка, дали да лапна една филийка с Нутела, а?

Общи условия

Активация на акаунт