Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 845
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 4 892
Голямата е...........ох, не знам. Тя обича всичко да прави, да е ангажирана, да рисува, пее, свири и най-вече да е център на вниманието. Лъвче. Има нестандартен поглед върху изкуството и афинитет към дамските превръзки. А се докопа и почва да лепи от тях където и падне, да опакова, да рисува върху тях. Не знам ако ни дойдат внезапно  гости, когато е приливът и на творческо вдъхновение какво ще обяснявам, но мисля, че има потенциал в нея. Виждам в нея един бъдещ Кристо, който ще опакова Райхстага с дамски превъзки.  Crazy
Малката просто си яде. Това е при нея по-изявено от към творчество.

# 1 411
  • Мнения: 474
СТРАХОТНИ ДЕЧИЦА  Hug
Мамите ги изтървах.
Нино,теб те харесвам на аватара,само заради пистолета за сега  Laughing

# 1 412
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
........
Малката просто си яде. Това е при нея по-изявено от към творчество.

 hahaha Това май е черта на всички "малки". Поне и при нас е така до ден днешен. И при нас каката май май творец ще излезе (ха, дано, и на уроци по рисуване с цел канидадтстване ходи)
Страхотни деца видях по снимките (поне тях не изпуснах)

# 1 413
  • Варна
  • Мнения: 10 527
А, аз какво да кажа, като съм на 38г., с дете на 6г.

# 1 414
  • Мнения: 3 867
Прекрасни деца  Heart Eyes

Жаклин, теб чакам да видя.

# 1 415
  • Мнения: 22 414
Като сме на тема деца, да си покажа и аз моите тогава. Simple Smile

# 1 416
  • София
  • Мнения: 3 392
Жаклин е много по-красива в действителност, снимките не отразяват реалната и визия съвсем.
Тя е Вечната Амбър, дребна, женствена с подчертан сексапил, издължени бадемови очи с цвят на кехлибар, порцеланова кожа, скули, плътни устни с ясни очертания и коси с цвят на мед или бира.

Хубави деца.

Но на мен майките са ми по-интересни.

А, аз какво да кажа, като съм на 38г., с дете на 6г.
Кажи една снимка Simple Smile
Много искам да те видя Simple Smile

# 1 417
  • Мнения: 4 892
 Laughing  таласъма е фантастичен. Голямата съм я виждала  Heart Eyes Шаги, сърце и за твоята.

На мен децата са ми по-интересни  Simple Smile

# 1 418
  • Мнения: 22 414
Laughing  таласъма е фантастичен. Голямата съм я виждала  Heart Eyes Шаги, сърце и за твоята.

Хехе, мерси. Simple Smile
Тя голямата има снимки тук от бебе....тогава хич не бях внимателна, качвах, оставях ги така. Сега рядко си го позволявам.

# 1 419
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Таласъма на Мирама е страхотен. На Нино принцесите също. Много ми е хубаво с тази тема Simple Smile
А аз на 31, дете на 8  Heart Eyes

# 1 420
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Може би защото наближава Рождество, а може би защото почти всички вече сложиха зелето, та си отдъхнаха - каквото и да е - мнозина са добронамерени и искат да се запознават с хората, които виртуално харесват. Затова и всяка година, и в най-неочаквани теми спонтанно възниква желанието "да се видим". Хубаво е, от добри чувства е провокирано.

Снимките, както и запознанствата впрочем, крият у себе си загадка и сладък риск - обектът на представите ти да бъде мъъъничко по-различен. Тръпка е. Има и друг риск, де, в тая малка държава задължително срещаш някой, я братовчед, я комшия, я началническа съпруга. Всичко става. На публикувани случайно снимки от едно отколешно бгмамско събиране видях една бивша. Една, де.

Когото видях одеве - харесах, а някои - твърде.

П.П. Мирама, ти някога имаше една снимка  - леко в гръб, но инак комай само с море облечена. Помня я.

# 1 421
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Мирама, голямата голямо момиче станала. И красива. Grinning
Аз съм на 36г (май, 78-ми набор), а децата се виждат в подписа ми на колко са.

# 1 422
  • Мнения: 12 966
Е, Аззи, сега след твоето описание как да се покажа, благодаря ти Heart Eyes
Много хубави деца, Нино, Шаги!

# 1 423
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мирама, май и двете деца приличат на теб. Или просто си приличат като братче и сестриче. Хубави са.

Шаги, щастливо дете имаш. Как си я уловила във въздуха на втората снимка.

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 23:01 от Лилянa

# 1 424
  • Мнения: 474
Мира,много са пораснали децата-страхотни.
Каката е копие на татко си ,малкия на теб   bouquet

Тези са моите гарджета,ама съм ги показвала Simple Smile
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/106497 … 4&oe=54D1E589

А това сме ние
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/103525 … 0&oe=551FA867

Общи условия

Активация на акаунт