Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 854
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 515
  • София
  • Мнения: 5 605
Ех, Шаги  Heart Eyes, благодаря ти много!
Нино, ама виждала съм те естествено, ама де да знам, че това си ти! Мани бръчката, я виж какво парче си! И си трай за годините, поне с 10 надолу минаваш!  Hug

# 1 516
  • Мнения: 2 135
Досега рових в кеша, за да ви видя снимките, и искам да кажа, че съм впечатлена. Толкова красиви хора видях. А децата са прекрасни. Бабата на Нино е голяма сладурана.
Аз днес водих дъщеря ми на състезание по художествена гимнастика в Горна Оряховица. Впечатлена съм от залата и организацията. Децата останаха малко разочаровани от второто място. Бяха страхотни, емоцията от очакването, изиграването, после награждаването.

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 10:34 от Silvipl

# 1 517
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Децата са ангели. Всички деца.

Не исках да те карам да се чувстваш неудобно, Жаклин. Просто писах, с ум хладен като зелева саламура.

А момичетата винаги приличат на бащите си. Моите затова са сговорчиви и ящни.

Нино, изгоря. Ще напиша писмо. Студено, делово, само факти - и всичките  - уличаващи те!

П.П.
Скрит текст:
Иначе, да, продължавайте да си правите вятър една на друга.


Ама значи лош пророк съм и аз!
Някой ти съобщи за големия крак ли, че така с лошото навлезе? Нали знаеш, че не е така!?
Помня един хубав крак на фона на парапет, по който бих поработил. Не по крака - по парапета. И по крака, де. Лиляна и Богиня - подозирам, че чистите някаква стара вендета, но недейте. Не и така.

# 1 518
  • Мнения: 4 892
Нино, изгоря. Ще напиша писмо. Студено, делово, само факти - и всичките  - уличаващи те!

 Heart Eyes  

Силви, мисля, че ако постигна този шпагат, след това ще остана така и ще се наложи някой да ме застреля, за да не се мъча.

# 1 519
  • София
  • Мнения: 18 679
Не знам как клюкарите във форума надушват, че някъде, в някоя тема, някой пуска снимки и веднагически долитат, макар че преди това и едно мнение не са написали в тази тема, а тя примерно вече е на 160-та страница Simple Smile Не че нещо лошо има, всеки си пише, където си иска, просто всеки път се чудя как, как разбират къде точно има живо месо за дъвчене? Мистерия...
Погледнете балкона, 70 човека има в момента в темата, обикновено пишем двайсетина, дали има и толкова Laughing

# 1 520
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Показвам се набързо (с Емма съм)
Скрит текст:
smile3534

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 23:41 от Гита Ог

# 1 521
  • Мнения: 4 199
Подозирам, че Нино знае тайната за вечна младост, чудех се защо веднъж Антигона спрягаше Философския камък Grinning

Силви, браво на момичето ти, много върхове и медали да завоюва!

# 1 522
  • Мнения: 22 427
Жаклин....невероятна си...

Богиня...е що така с лошо? Simple Smile
Тук съжителстват крайни противоположности...при това почти мирно.

# 1 523
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Ех, ще падне балкона от толкова народ!  Joy
Нино, цялата фамилия ми харесвате  Heart Eyes , барабар с китарата на мъжа ти  Joy
Гита Ог, добре дошла в отбора на показалите се  Grinning. Определено не съжалявам, че пиша тук!
Силви, честито на дъщеричката ти!

# 1 524
  • София
  • Мнения: 5 605
Джули, ама и аз това казвам за тия философски камъни  Joy Joy Joy

Гита, сега мисля, че трябва да се сетя откъде те познавам! Пускала ли си снимки в друга тема?

# 1 525
  • HH
  • Мнения: 3 257
Silvipl,  в кой клуб тренира малката госпожица?

# 1 526
  • Мнения: 12 976
Гита, много сте хубави и двете с Ема.
А гимнастичката на Силви е прелест Heart Eyes
Белинда, явно има някакви тайни канали, за които не знаем:)

# 1 527
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Гита, сега мисля, че трябва да се сетя откъде те познавам! Пускала ли си снимки в друга тема?
Тц  Thinking Ти сега ме замисли

Гита, много сте хубави и двете с Ема.

Ооо, благодарско. Теб все те изпускам, само слушам легенди  Grinning

# 1 528
# 1 529
  • Мнения: 2 135
Silvipl,  в кой клуб тренира малката госпожица?


Елегант Плевен.
Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт