PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 6

  • 65 126
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35 961
струва ми се, че само първият продукт е в реален размер
Гугъл ми даде това:



дано не е само рефил

# 46
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
аз сметнах грубо цената на продуктите около 100 лв. и аз мисля, че само първия продукт е в пълен размер - около 70-80 лв. ми го дава Гугълчо.
SHISEIDO Future Solution LXTotal Body Cream, 60ml от 200мл. пак е добре
и това не разбрах от снимката
SHISEIDO Lacquer Rouge висулка с лого и устни - има ли мини гланц или е само логото  newsm78

# 47
  • Berlin
  • Мнения: 11 246
Май е само висулката.

Харесва ми този фдт, но тук пише http://www.shiseido.com/advanced-hydro-liquid-compact-spf-15/999 … 7_color=00057_I00 - case sold separately Crazy

# 48
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Май е само висулката.

Харесва ми този фдт, но тук пише http://www.shiseido.com/advanced-hydro-liquid-compact-spf-15/999 … 7_color=00057_I00 - case sold separately Crazy
а, не този път ме разочароваха Прити  Crossing Arms а имам 33 лв. останали от абонамента ми  ooooh!, ще си я взема кутията за да ги използвам (въпреки, че май може и да ми ги върнат ако си ги поискам), но др. година май ме губят като клиент - скъпа кутия с неща, които не е ясно мостри ли са или в пълен размер  Naughty
а бях толкова доволна до сега  Tired

# 49
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Парите доколкото прочетох ще ти ги преведат по банкова сметка, ако така поискаш.

Доколкото виждам от написаното и уж някакви снимки - трябва пълноразмерните продукти да са фдт-а, който бубанка е показала, лосионът за тяло и нощен крем.
Ако е само висулка без гланца ще е супер тъпо...предполагам ще има мини гланц  Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 3 797
Едва ли ще си разпродадат бързо кутията. мисля, че спокойно може да се изчака докато обявят съдържанието и качат снимки, това след разпращане, и тогава да се поръча.

# 51
  • Berlin
  • Мнения: 11 246
Кремът за тяло е 60мл, а в реален р-р е 200мл., а кремовете са по 7мл.

# 52
  • Мнения: 2 045
Благодаря, предпочитам да се изръся малко повече за оригинален размер на продукт на Шисейдо, отколкото да получа мостри за 44 лева - в Сефора дават безплатно, че и отсипват!  Peace

# 53
  • Berlin
  • Мнения: 11 246
В Pinks - Dior Diorshow Iconic Overcurl спирала 4ml
http://beautybox.pinks.bg/2014/12/легендарни-извивки-diorshow-iconic-overcurl-от-dior/

# 54
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
В Pinks - Dior Diorshow Iconic Overcurl спирала 4ml
http://beautybox.pinks.bg/2014/12/легендарни-извивки-diorshow-iconic-overcurl-от-dior/
това повече би ме зарадвало, но пък скоро си я купих  Tired ще видя ако има нещо др. интересно

# 55
  • Мнения: 2 045
Аз също имам спирала... ще чакам да видя какво още ще има, но засега май ще пропусна...

# 56
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
ето на какво попаднах в мрежата

това явно е SHISEIDO Lacquer Rouge RD529, 2ml
и за него е висулката

# 57
  • Мнения: 548
Не знам как изкараха цена над 200 лв за седем тестера и един продукт, който дори не е ясно дали не е рефил. Ако е рефил дори тази цена си струва само ако човек си е харесал точно този фон дьо тен и е сигурен, че цветът ще му пасне (естествено, най-светлите цветове не се предлагат). 

# 58
  • Berlin
  • Мнения: 11 246
Ами смятат ги пропорционално. Simple Smile Напр. кремът за тяло е $130 за 200мл, значи 60мл е към $40, фдт-а е $30, ако има и кутийка +$10 Grinning, не знам в лева колко са, Ultimune 5ml излиза 22лв, коректора - 5-6лв. и т.н.

# 59
  • Мнения: 548
Абсурдно е тестерите да се таксуват като пълноразмерен продукт. Нито за производителя струват толкова, нито за клиента са толкова удобни.
Скрит текст:
SHISEIDO Hydro Liquid compact 060 / B20 / I 20 / I 60 / B40 Foundation (по избор в поле пояснение) ...30
SHISEIDO Lacquer Rouge RD529, 2ml ...8,34
SHISEIDO Ultimune Serum, 5ml ...9,5
SHISEIDO Lacquer Rouge висулка с лого и устни
SHISEIDO Future Solution LXTotal Body Cream, 60ml ...39
SHISEIDO Zen Moon Essence EDP 1ml ...0,88
SHISEIDO Sheer Eye Correct 102, 103, 0.3ml ...2,36
SHISEIDO The Skincare Night Moisture Recharge Enriched,
(7ml) / SHISEIDO Moisturizing Gel Cream (7ml) (по избор в поле пояснение) ...5,86
Дори така продуктите едва стават 150 лв. Освен висулката да е над 50, не знам. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт