КАКВИ ТЕСТОВЕ ИЗПОЛЗВАТЕ? *Б*

  • 7 217
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 120
Мили момичета, когато се тествате за евентуална бременност какви тестове използвате, защото тези на "д бест" /не ми работи латиницата в момента/ ми се струват...хм, съмнителни - изхождам от тестове те им и за ову, които са ми показвали настъпващо ову и в мензис / уточнявам, че съм ходила при генеколога си и нито бях бременна нито имам проблеми с яйчниците, аборти и разни такива/, освен това на една приятелка и отчетоха втора слаба черта без да е правила секс този месец, та много се смяхме.
От кои тестове трябва да се взема , тези на Шуър или как бяха или на Клиари, помогнете със съвет. За да не се окаже като при приятелката ми -- втората Дева Мария.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Аз съм си купувала тестове тези как бяха...Шуар..и Клеари тестове...но все са ми показвали 1 черта...все още не съм бременна...а за ову-то си ползвам Киари тестовете...ама един месец ги правих 4 пъти и все беще една черта...май нещо не ме ловят или съм нямала ову. Rolling Eyes Иначе съм чела в други теми, че май и тези Д- бест/ и на мен не ми работи латиницата/ са доволни момичетата. А ти провери ли за годността на тестовите...защотото каквато и марка да са ако са с изтекла годност...може всеки месец да си Дева Мария Stuck Out Tongue

# 2
  • Мнения: 9 077
Sure Check  superuu

# 3
  • София
  • Мнения: 2 100
quick sure, dade mi + rezultat 2 dni predi da mi zakysnee!
Uspeh !

# 4
  • Мнения: 1 807
Цитат на: Stefanie
Sure Check  superuu


И аз този веднъж съм ползвала. ПРеди години ползвах един с лентичките и ми изкара акала тогава, защото показа +, а после се оказа -. По-добре по-скъпичките, но по-сигурните.

# 5
  • варна
  • Мнения: 1 830
sure check.ama ne6to zapo4nah da gi namrazvam-4erti4kata e vse 1  Sad

# 6
  • Мнения: 1 022
искам да попитам на някого дали му е отчел бременноста този "шур чек" няколко дена след зачеването и има ли смисъл да си правя теста сега или да изчакам до закъснението ако евентуално има такова

чувствам някаво странно усещане и затова мисля че може би има нещо или само си въобразявам

# 7
  • Мнения: 3 376
Няма тестове, които да отчитат правилно няколко дни след зачеването! Ще трябва да изчакаш закъснението (или минимум вероятният ден на М), ако не искаш напразни разочарования от фалшиви отрицателни (или даже в някои случаи фалшиви положителни) тестове.

# 8
  • Мнения: 1 022
Благодаря ти за отговора, ще изчакам в такъв случай, че да не се психясвам, но съм си купила теста и незнам дали ще издържа на изкушението, а чувството е едно такова на тежест ниско долу, па да видим, може да си го внушавам де.....понеже искаме второ бебе вече, а аз особено много Embarassed

# 9
  • Мнения: 3 376
Ами дано чудото да е станало в такъв случай Grinning Но все пак преди закъснението шансът тестовете да са отрицателни въпреки евентуалната бременност е огромен! Така че по-добре да почакаш, от колкото да се налага да хабиш кофи сълзи заради фалшиви отрицателни тестове.

# 10
  • Мнения: 1 022
е чак да хленцам, няма, защото знам че тея неща не стават толкова бързо и лесно, ама понеже се чувствам странно, а преди не съм се чувствала така и затова се замислих дали пък този път не усещам нещо повече от преди и импулсивно се затичах към аптеката, ама пак няма да е разумно да направя тест който да се окаже  + или - а всъщност да е лъжа.....та в този ред на мисли реших да проверя дали някой е шпостъпил така както си мислех да направя и да е било истина или не.....малко съм объркана, ама..... Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 663
И мен, ако питаш изчакай закъснението. Независимо кой тест решиш да си купиш Simple Smile Аз си направих теста едва 2 дни преди деня, в който трябваше да ми дойде и си беше отрицателен. Но както можеш да видиш ме излъга гадината Simple Smile
Между другото единственият признак, че съм бременна ( и аз това чак по-късно го осъзнах), че внезапно започна ужасно да ми се спи - можех да спя по 20 часа на денонощие едва ли не Simple Smile
Стискаме палци за бебче !!! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 022
Благодаря за пожеланието, между другото не ми издържа любопитството и си направих теста -  е отрицателен беше Simple Smile, ама ще чакам, може пак да е станало имам още поне 10 дена до въпросната дата, да ме пита човек що толкова бързам да знам.... Laughing

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: Bezhy
Благодаря за пожеланието, между другото не ми издържа любопитството и си направих теста -  е отрицателен беше Simple Smile, ама ще чакам, може пак да е станало имам още поне 10 дена до въпросната дата, да ме пита човек що толкова бързам да знам.... Laughing


Еее , мила и мен ме сърбят ръцете да си направя тест сед 2дни да речем ( ще ми е 10 ден от ову - то )  или пък 2 дни преди да ми дойде , ама така не ми се гледа  EFN   Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  , че успявам за сега да се въздържам !  Sad

# 14
  • Мнения: 1 022
Цитат
Еее , мила и мен ме сърбят ръцете да си направя тест сед 2дни да речем ( ще ми е 10 ден от ову - то )  или пък 2 дни преди да ми дойде , ама така не ми се гледа  EFN   Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  , че успявам за сега да се въздържам !  Sad


е аз не успях Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 1 022
даже вече си мисля какво име да му сложим на бебето разбира се ако е момиче или ако е момче, макар че искам да е момиченце, ама............ Shocked

# 16
  • Мнения: 3 154
Цитат на: Bezhy
е аз не успях Rolling Eyes


То женското любопитство е огромно, а в такива ситуации неизморимо! Ама опитайте се да го надвиете Wink  Аз се опитвам да си запълвам времето в такива периоди и да не мисля за това. Grinning  А и на теб ти е било доооста раничко за тест Wink

# 17
  • Мнения: 1 022
Цитат
То женското любопитство е огромно, а в такива ситуации неизморимо! Ама опитайте се да го надвиете Wink  Аз се опитвам да си запълвам времето в такива периоди и да не мисля за това. Grinning  А и на теб ти е било доооста раничко за тест Wink


Така си беше...
Признавам.... Rolling Eyes
Но това ще ми е за поука Bulb [/quote]

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: Bezhy
даже вече си мисля какво име да му сложим на бебето разбира се ако е момиче или ако е момче, макар че искам да е момиченце, ама............ Shocked


Охооооооо , аз за имена мисля още от времето , когато бебето беше само идея  Confused ! Так , че тук те бия  Bezhy  Grinning  Laughing  Laughing !

# 19
На мен ми се иска да ви попитам и нещо друго момичета....това,че е рано за тестове е ясно,но при положение,че правя опити за бебе,имам доста съмнителни признаци за бременност,а се разболявам и съм с Т...какво трябва да се направи според вас.Всичко противогрипно не се препоръчва за бременни....а нали не бива да се разболяваме в ранна бременност.Ох и аз се обърках вече...

# 20
  • Мнения: 7 716
Животът на оплодената яйцеклетка е несъвместим с вирусна инфекция. По всяка вероятност ще загине в рамките на месечния цикъл. Успех.

# 21
  • Мнения: 1 022
Цитат на: Morena
Охооооооо , аз за имена мисля още от времето , когато бебето беше само идея  Confused ! Так , че тук те бия  Bezhy  Grinning  Laughing  Laughing !


И какви имена си си измислила?

Моите до момента са:
за момиче - Алекса, Андрея, Андреана, Анжела, Катрина, Вивиана

за момиче - Томас, Самуел, Ники, Адам, Владимир, но.....

изобщо не съм го споделяла с мъжа, щот ше каже че сам куку, та това ше го види чак като дойде времето, а искам името да се харесва и на мен и на него, та затова имам толкова много имена в списъка

# 22
  • София
  • Мнения: 2 100
Момче - Тома

Момиче - Мелина!

какво мислите!!!!!!!!???????????

# 23
  • Мнения: 1 022
Цитат на: Ybag
Момче - Тома

Момиче - Мелина!

какво мислите!!!!!!!!???????????


Тома ми харесва, Мелина немога да преценя

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Аз въртях , въртях варианти и напоследък съм спряла да мисля за това . Нали рибата още е в морето , пък аз вече съм сложила тигана на огъня , та затова , да не се самоизмъчвам !  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Guest
На мен ми се иска да ви попитам и нещо друго момичета....това,че е рано за тестове е ясно,но при положение,че правя опити за бебе,имам доста съмнителни признаци за бременност,а се разболявам и съм с Т...какво трябва да се направи според вас.Всичко противогрипно не се препоръчва за бременни....а нали не бива да се разболяваме в ранна бременност.Ох и аз се обърках вече...


Пробвай с бабините чудесии там - чайчета, мед, крачетата в топла вода, компресчета... знам ли и аз... Аз се бях разболяла във втория мес и ми дадоха детски сиропчета и витамини и за към една седмица се оправих (имаше и някакъв антибиотик, който обаче аз така и не пих)... Но при тебе е малко по-различно.... Ако съвсем стане зле май е добре и на лекар да идеш - те по-добре знаят.

# 26
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Bezhy
Благодаря за пожеланието, между другото не ми издържа любопитството и си направих теста -  е отрицателен беше Simple Smile, ама ще чакам, може пак да е станало имам още поне 10 дена до въпросната дата, да ме пита човек що толкова бързам да знам.... Laughing


О! Знаем какво е нетърпението Simple Smile Аз като правехме опитите по едно време си цъках тестчета всяка сутрин и вечер Simple Smile Stuck Out Tongue  Само дето не се бях абонирала за аптеката Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 022
Цитат на: T o n i
О! Знаем какво е нетърпението Simple Smile Аз като правехме опитите по едно време си цъках тестчета всяка сутрин и вечер Simple Smile Stuck Out Tongue  Само дето не се бях абонирала за аптеката Simple Smile


Малиии това твоето е било по-голямо нетърпение от моето, и колко месеца така или само 1

# 28
  • Мнения: 4 362
Ох мале и аз като теб не издържах и си направих тест Embarassed   Ама като си знам 4е е рано но коравата ми глава си купи а имам още 6 дни ама като немога издържа Embarassed  Rolling Eyes Ех трябва търпение

# 29
  • Мнения: 1 022
Цитат на: Deq
Ох мале и аз като теб не издържах и си направих тест Embarassed   Ама като си знам 4е е рано но коравата ми глава си купи а имам още 6 дни ама като немога издържа Embarassed  Rolling Eyes Ех трябва търпение


Търпение му е майката..... и тва си е

# 30
  • Мнения: 4 362
Ех права си така е,но пък може да си заслужава 4акането знае ли някой Rolling Eyes Успех на теб и вси4ки моми4ета

# 31
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Bezhy
Малиии това твоето е било по-голямо нетърпение от моето, и колко месеца така или само 1

За мое щастие само 2 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт