Отговори
# 15
  • Мнения: 15 884
  bouquet Тея па луди ината са мятала под спалнята ,другата пък под масата третата под дивана ,а па аз бях на заведение де тряаше се метна  Mr. Green
Hug Heart Eyes как де ма, под бара Joy Joy Joy  комунисти4ески лозунг гласи - по добре паднал под бара, отколкото прав до струга Mr. Green

Вани Hug Heart Eyes
Вере де си затри документа ма Joy и ти не си у ред нещо напоследък hug

# 16
  • Мнения: 30 820
  bouquet Тея па луди ината са мятала под спалнята ,другата пък под масата третата под дивана ,а па аз бях на заведение де тряаше се метна  Mr. Green
Joy Joy Joy Под некое сепаре Mr. Green

Вере HugМиме HugВани Hug

# 17
  • Мнения: 15 884
  bouquet Тея па луди ината са мятала под спалнята ,другата пък под масата третата под дивана ,а па аз бях на заведение де тряаше се метна  Mr. Green
Joy Joy Joy Под некое сепаре Mr. Green

Вере HugМиме HugВани Hug
Joy Joy Joy така де, всеки се ориентира според обстановката hahaha
Ренку Hug Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 6 105
Първата ми мисъл снощи беше:дано по-бързо да свърши и да не повтори,обаче с втората си мисъл цепя мрака: дано да не падне телевизора  Mr. Green

Рени,Сис Hug

# 19
# 20
  • Мнения: 30 820
Първата ми мисъл снощи беше:дано по-бързо да свърши и да не повтори,обаче с втората си мисъл цепя мрака: дано да не падне телевизора  Mr. Green

Рени,Сис Hug
Joy Joy Joy Joy Joy той е много важен Naughty Mr. Green

# 21
  • Мнения: 11 820
Първата ми мисъл снощи беше:дано по-бързо да свърши и да не повтори,обаче с втората си мисъл цепя мрака: дано да не падне телевизора  Mr. Green

Рени,Сис Hug
Сис,тряаше го подпираш ми ко беше паднал  ooooh!

# 22
  • Мнения: 30 820
Първата ми мисъл снощи беше:дано по-бързо да свърши и да не повтори,обаче с втората си мисъл цепя мрака: дано да не падне телевизора  Mr. Green

Рени,Сис Hug
Сис,тряаше го подпираш ми ко беше паднал  ooooh!
Мани Laughing нема къде да си гледа съпунките Mr. Green

# 23
  • Мнения: 11 820
Аз през живота си един път съм усещала земетресение и то амен и него да изтърва това беше преди няколко месеца онова силното  Naughty Гоним с брата из стаята ми папагала и по едно време татко се провикал елате бързо в хола ...тичаме ние и ни сочи аквариума с риби как водата се лашка как малко остава да тръгнат рибите по килима  ooooh! Майка беше изпаднала пък в шок молеше се да спре по бързо,че гледката беше ужасна  ooooh!

# 24
  • Мнения: 11 820
Ей сега пък викам на татко усети ли земетресението и тои да бе даже слизах долу неме ли видя и майка се провиква да бе и комшииката Фана и тя долу и татко да бе беше питаше ,защо и ти не си долу  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 15 884
Първата ми мисъл снощи беше:дано по-бързо да свърши и да не повтори,обаче с втората си мисъл цепя мрака: дано да не падне телевизора  Mr. Green

Рени,Сис Hug
Joy Joy Joy Joy Joy аз даже съм го подпирала Joy Joy ама тогава детето беше на село с мъжа ми и нямаше връз кой да се метна Joy Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 30 820
Първата ми мисъл снощи беше:дано по-бързо да свърши и да не повтори,обаче с втората си мисъл цепя мрака: дано да не падне телевизора  Mr. Green

Рени,Сис Hug
Joy Joy Joy Joy Joy аз даже съм го подпирала Joy Joy ама тогава детето беше на село с мъжа ми и нямаше връз кой да се метна Joy Joy Joy Joy
Ох тая с това метане rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Булка по добре че не си го усетила Peace

# 27
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Добро утро! Hug

Мими, Hug Heart Eyes Верче,  Hug Heart Eyes Вани, Hug Heart Eyes Релаксче, Hug Heart Eyes Клоди, Hug Heart Eyes

Аууу, що съм била мучала... ooooh! Mr. Green отде да знам, че няма да повтори пак...требе си намерим място... Joy

Приятен ден! Hug

# 28
  • Мнения: 30 820
Илде Hug има 3 фрагмант Mr. Green

# 29
  • Мнения: 15 884
Добро утро! Hug

Мими, Hug Heart Eyes Верче,  Hug Heart Eyes Вани, Hug Heart Eyes Релаксче, Hug Heart Eyes Клоди, Hug Heart Eyes

Аууу, що съм била мучала... ooooh! Mr. Green отде да знам, че няма да повтори пак...требе си намерим място... Joy

Приятен ден! Hug
Звезди Hug Heart Eyes Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт