Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 785
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
... Пък и съм си мърла сигурно  Blush
Чудесно! Като мърла се живее по-приятно. Аз съм видна форумна некадърна домакиня.

# 106
  • Мнения: 15 027
Ох, Янтре, ама боде ми в очите. Какво да правя? Как да се отуча от таз мания?

# 107
  • София
  • Мнения: 10 825
Между другото, аз най-отговорно си признавам, че като бях само с едно дете чистех по 2 пъти на ден  Crazy Тогава се сдобих и с прекрасната "екзема на перачката", която и до момента си я влача ту обостряща се, ту затихваща  ooooh!

# 108
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ето, дойдох... да ви се оплача, че сутринта се сдобих с болно дете. Поне липсват екстри като температура и разстройство. Но пък има конюктивит и сополи. По- лошото е, че детето се сдоби с болна майка. До понеделник сме на топло у дома.
Сега, да си призная тихо, че моето прахо е рейнбоу. Купена ми е от баща ми, за чеиза преди 7- 8 години. Имам и една друга, куча марка, за експресно почистване. Нея я пускам по два пъти на ден, преди работа и преди лягане. Рейнбоуа (викам и Чума) два пъти в седмицата. И Мър е права, чисти невероятно. Нямам нужда от тупане на килим след почистването с нея. Ама хайде, стига реклама, че някой да не си помисли, че има последователи.
Не знам за вас, но аз получавам от ситните обриви заради чисто белите плочки в дневната и постоянния си косопад.То поне косата ми да беше светла, но не би. Всичко се вижда на секундата. На пролет ги разкарвам, ще се лепи нов терикот. Може и ламинат, ще видим.

# 109
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
... Пък и съм си мърла сигурно  Blush
Чудесно! Като мърла се живее по-приятно. Аз съм видна форумна некадърна домакиня.
Може ли и аз да се присъединя към вас?  Laughing.  Просто с годините се научих да си подреждам приоритетите. Иначе - в България живеем в къща, което значи достатъчно площ за чистене; имахме и куче от едра порода.

# 110
  • София
  • Мнения: 7 034
Ъхъм, докато си с едно дете можеш да се вманиачаваш в разни неща, появи ли се второто, нещата рязко си идват на мястото и ти отпада мнооого ненужен труд.

# 111
  • Мнения: 15 027
И все пак не се навивам още за второ дете Simple Smile

# 112
  • Мнения: 437
И аз се присъединявам, винаги съм си мислела, че бг мамите са изрядни чистници.  Laughing

... Пък и съм си мърла сигурно  Blush
Чудесно! Като мърла се живее по-приятно. Аз съм видна форумна некадърна домакиня.
Може ли и аз да се присъединя към вас?  Laughing.  Просто с годините се научих да си подреждам приоритетите. Иначе - в България живеем в къща, което значи достатъчно площ за чистене; имахме и куче от едра порода.

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Ама то аз и перде нямам  Laughing хич ме няма начи ooooh! Дизайнер не става от мен!
Ако питам ММ ще сме си само по ламинат,ама и мойта майка все мрънка как така без килими начи  Mr. Green Та решихме да купим,ама...не става...Иначе и аз от шагита-та съм се спряла-и зълва ми каза,че лесно се почистват,въпроса е в цвета какъв да е CrazyАма ще го мисля още малко и...накрая ще спестя някой лев.

# 114
  • Мнения: 4 892
Престараването е проблем, който лекувам както намеря за добре, с траен успех.

Вие па, къде забихте в чистници/мърлячки  Praynig

# 115
  • Мнения: 15 027
Ако аз съм предизвикала забиването на темата в тази насока, се извинявам. Просто това наистина ми е проблем и се чудя как да се излекувам Simple Smile

# 116
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
В сегашния апартамент имахме в спалнята две такива рошави килимчета (така го наехме). Е, махнах ги, мен пък ме дразнят. Сложих две малки мокетени пътечки от двете страни на спалнята. Много по-лесно ми идва почистването. Признавам си, давам го лежерно и не се вживявам чак толкова, ако някъде мерна мъхче и косъм из апартамента.

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Ама моля ви се, у нас мажат четирима, подреждам основно аз. То е все едно да спреш тайфун. Аре у лево и си почивам. Веднъж седмично изчиствам основно и после пак да свинстват на воля до другата седмица. Този следобед можеше да пусна прахосмукачка и да излъскам банята, аз обаче си полегнах със списанийце на дивана.

# 118
  • Мнения: 761
Вчера си постлах килима в хола, стана някак по- уютен. Търпя го от ноември до Април. На девойката в стаята купихме един рошав, лилав много мекичък.

# 119
  • Мнения: 39 296
И тук да поздравя прекрасната ми кръщелница Катето на Тони. Да и жива и здрава и да си носи хубавото име с кеф.

Общи условия

Активация на акаунт