Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 723
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 22 414
Стейси, не умъртвен е зъба...но пак беше гадно. Сега ми е много странно в устата.  Надявам се да стане до петък и да пасне.

# 136
  • Мнения: 12 962
Мен, като ме мързи, ако се чакаше да чистя, щеше бая мръсно да е в къщи:) Жената идва във вторник, до сряда вечер е чисто и после пак обичайното до следващата седмица. Мъжът ми даже жив и здрав много подреден, все не прибира, нека щом му е приятно Simple Smile Аз само готвя, друго в къщи не ми е по сърце:)
Янечек, по- малка ли е сестра ти? Моето братче рожден ден на 26-ти, през уикенда ще пътуваме до родния ми град, нямам търпение да го видя и прегърна, много ми липсва, много!

# 137
  • Мнения: 4 199
И аз да се причисля към не особено опрятните. Има една витрина на секцията - детето много обича да я отваря, да се крие зад нея и да почне да прави всякакви маймунджилъци - съответно цялата е в отпечатъци от нос, уста и пръсти, ама не я пипам. И без това на следващия ден пак ще е такава, какво като Whistling

И аз имам двама рожденици в края на седмицата и вече нямам търпение!

# 138
  • Варна
  • Мнения: 6 309
Стейси, не умъртвен е зъба...но пак беше гадно. Сега ми е много странно в устата.  Надявам се да стане до петък и да пасне.
До няколко дни след поставяне на коронката трябва да не ти прави впечатление за нещо чуждо и неудобно.

Много приятно ми става, когато видя влюбени двойки. И да се държат за ръка.  Grinning И възрастни, разбира се.

# 139
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Преди да съм изчела какво сте си писали днес, искам да кажа, че няма по-прекрасно нещо от младите влюбени. Толкова са мили, сладки и чудесни, че откъдето минат, започват да никнат цветя и да пеят птички. ...

Преди няколко месеца, тъй както си му е редът напролет, на една пейка се целуваха младеж и девойка, ама така притиснати и преплетени, че не можех да различа коя ръка чия е, без да се взирам неприлично. И се целуват, и се гледат, глухи и слепи, и празнично безразлични към всичко край тях, включително и към един спрял наблизо брадясал и недоспал тиквеник, дето се опитва неделикатно да разбере коя ръка в прегръдката им чия е.

Да се чуди човек как става често така, че като прекарат заедно няколко отоплителни сезона, тия преплетени ръце и сърца се  смразяват и почват да се отегчават взаимно до смърт. Влюбването е загадъчна магия (понякога в спорове с мъдреци настоявам, че е болест), а разлюбването - пак, но трижди по-необяснима.

# 140
  • Мнения: 22 414
Стейси, да не си стоматолог?. Simple Smile

Влюбена....не съм била отдавна....

# 141
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
И не бива!

# 142
  • Мнения: 22 414

По същество си прав....

# 143
  • Варна
  • Мнения: 6 309
Стейси, да не си стоматолог?. Simple Smile
Не, Мирама, аз съм патилан. Simple Smile

# 144
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
А аз в момента отглеждам едно детско влюбване като отлежала любов  Heart Eyes Blush Heart Eyes

# 145
  • Мнения: 22 414
Стейси, да не си стоматолог?. Simple Smile
Не, Мирама, аз съм патилан. Simple Smile

Хаха, добре казано. Simple Smile

Между другото нямах представа колко струва това "удоволствие". Оказа се не малко и то за металокерамика, а не чиста керамика.

# 146
  • Мнения: 3 867
И аз не съм от чисниците маниачки. Четох някъде, че ако примерно са ти мръсни прозорците и те дразнят - излез на кафе с приятелки, за да не ги гледаш.

Ако знаете преди малко как се паникьосахме. Брат ми се върна в къщи с племенницата и ме пита дали съм карала шарки. А аз не съм. В градината имали карантина от днес, едно дете било болно от варицела. Племенницата ми е контактна с него от петък. Казвам Ви, изнесох се от стаята с 200 и като ревнах, ама не мога да се успокоя. Викам си, айде, всичко отиде по дяволите. Успокоих се някак си и се обадих на една приятелка - та тя ме успокои, че ако малката се е заразила, то тя ще е заразна чак след 17-20 дни.
Камък ми падна от сърцето.

# 147
  • HH
  • Мнения: 3 256

Ако имах чаша в ръката щях да ти кажа наздраве  Wink

На празнуващите желая весел празник. Аз не празнувам, никога не съм.
Толкова скапан ден скоро не бях имала. Без причина, просто тъй. По повода
Скрит текст:

# 148
  • София
  • Мнения: 3 392
Ох, Куркума.
Не си прав, макар, че обичам да те чета много.
Другата любов е още по-прекрасна.
Защото само ахкаме само по физиологичната, не знам. Simple Smile

# 149
  • Мнения: 14 286
И аз не съм от много чистещите... Един път в седмицата основно. Ако аз и котка изпуснем много косми - премитам.
И на вълна зъболекар съм - 3 корони чакат ред. Тъжна история.
И на влюбена вълна съм... още се чувствам като ухилен идиот през повечето време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт