Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 784
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 12 984
Хвалете ме, скъпи мои, хвалете ме! Аз освен храната обичам и похвалите:) Разбирам се с всички от моята зодия, жени обаче. Мъжете Телци са по- различни. Дояде ми се салатата на Чек! Обожавам всичко що вирее в морето и хляба на Акаша ми се яде. Да, ама нямаааа. Набивам салата домат, краставица и авокадо, за разкош семки тиквени и слънчоглед. Толкова пот излях в залата, че ми е съвестно да си хапна, както аз си знам:)
Гласувахте ли за най-спокойната и вкусна тема, за най- добронамерената, за тази, която ни сближава, ако не отивайте, че ни дишат във врата:))
Кой питаше за сайтове? От Али ми дойдоха много хубави неща, от около 25 поръчани имам само две греда. Основно ризи съм купила, качеството на дошлите е задоволително.
За другите Телета не знам, но аз съм много практична, ако мога да купя нещо за 10 долара, няма да се бутам за подобно на десеторна цена. Когато имам добра сделка страшно се радвам. Моят мъж Овен със страшно широки пръсти се ядосваше на моята пестеливост, но с годините свикна и сега не може да ме нахвали, че покрай моята прагматичност се видя У пара:)))

# 376
  • София
  • Мнения: 17 281
Мъжът ми е водолей, Нино, много си пасваме  Hug

Което е странно, защото и бившият ми мъж е водолей, пък нещо чак толкова не си паснахме  hahaha

Пък бъбривостта според мен няма общо със зодиите. Мъжът ми с мен може много да си приказва, но в обществото е пълен мълчаливец. Дечурлигата, за сметка на това, с някакви шантави различни зодии (Лъв и Везна) не млъкват. Ама не млъкват бе, изобщо.  ooooh!
Щерката снощи, докато стоях при нея, белким заспи, разказа на куклите си около 6 приказки една след друга, като си ги измисляше в движение и почти не спираше да си поеме дъх. Разбира се, междувременно и куклите се обаждаха, та и с тях водеше диалози (от двете страни). Как не я заболя устата не знам.
Синът преди това като се върна от училище дойде при нас, седна на земята и почна дъра-дъра-бъра-тоя-оня-това-онова - с кошмарния си мутиращ тембър  Mr. Green ... Тя се киска, приказва му нещо и му се катери по главата да му привлече вниманието, той тотално невъзмутимо продължава да си разказва историята, като отвреме-навреме вмъква с меден гласец "Да, Майче, браво". Колкото ми е мило да ги гледам, толкова чисто звуково ми иде да се хвърля през прозореца  ooooh!

# 377
  • Мнения: X
Везните сме най-готини. Sunglasses Пък и повечето жени от моята зодия са и секси мацки.
Към телците изпитвам симпатии най-вече защото майчето е телец. Добри, честни и прями хора са.

Върнах се от фризьор и вече съм с нова прическа. Силно казано прическа, просто ми взе връхчетата и ме изправи. Но се замислям другия месец дали да не премина към по-драстична промяна...и понеже съм типична везна, сега ще се чудя и премислям поне седмица.

# 378
  • Мнения: 12 984
Снимка, Цвети!

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Аз вече измислих салатата за довечера. Хрупкава марулка, рицина, капери, аншоа и сос винегрет със зехтин вместо олио.  Heart Eyes За вечерята ще оставя мъжът ми да прави стекове на двора, аз и без това не ям кървави неща и ще чопля някакво сирене. А те двамата с дъщеря ми (козирози) само дето не ръмжат докато ги нагъват.
Значи моята е айсберг, с три вида чери домати, корнишончета, лилав лук и лилав морков. Соса - винегрет - зехтин, балсамов оцет, мед, черен пипер, сол, и съм решила да добавя чесън, магданоз и копър.

# 380
  • Мнения: 4 892
Янтре, издай готварска книга. Ще си я купя.

# 381
  • Мнения: 22 430
Уффф....други ден трябва да измисля какво ще обличам...което да става за снимки  .че и онлайн ще се качи запис.
Да не говорим че имам само 2сака които евентуално ми стават. Sad
Дали може да карам само по риза?

# 382
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
И моята ще е с айсберг, домати, краставици, авокадо, лук, магданоз, лимон, зехтин, сол. Heart Eyes

Да, Цвети, да, снимай, покажи! Grinning Hug

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
А, съмнявам се, че ще имам клиенти. Де да знам. Аз готвя много, но авторските ми неща, собствени рецепти не са толкова много, че да има за книга.

# 384
  • Мнения: 14 654
Везните сме най-готини. Sunglasses Пък и повечето жени от моята зодия са и секси мацки.

С изключение на бившата на мъжа ми. Такъв остър нос има, че всеки път като се доближи до лицето ти, имаш чувството, че ще ти изкълве окото. Когато ММ ме подразни, му напомням, че на мен трябва да благодари, задето съм му родила прекрасни синове като Слънцето и Луната и че ако не го бях отървала от онази особа навреме, сега щеше да води за ръка ужасни дечица, наследили неговото късогледство и острия й нос.
В това време малкото се държи се като идиот и ММ отговаря "това Слънцето ли е? Или може би Луната?".

# 385
  • Мнения: 4 892
А, съмнявам се, че ще имам клиенти. Де да знам. Аз готвя много, но авторските ми неща, собствени рецепти не са толкова много, че да има за книга.

То не е нужно да е много дебела. Умбрето знаеш ли какви симпатични книжки издаде, мини.
Като ти слушах за сладката и ми се прииска да ги видя в книжка.

# 386
  • Мнения: X
Ще ви поздравя с една песен и отлитам. Не ми излиза от главата и не спирам да си я тананикам и подсвирквам, както и целият албум Ghost Stories.   Heart Eyes



Не мога само с една, с още една ви поздравявам.  Laughing Ако има ангели си ги представям като Крис Мартин.  People Angel

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 15:38 от Анонимен

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Каква е драмата с 5тите класове в математическите гимназии спрямо новия закон? Ако може с 3-4 изречения да резюмирате, че аз съм съвсем извън нещата. Засега само до втори клас съм стигнала.

# 388
  • София
  • Мнения: 7 034
Синът ми е водолей - страшен инат, малката - близнаци и тя не отстъпва на брат си, искрено се надявам да се култивират тези човечета. Мъжът ми е рак - още по-голям инат, не е до зодии, а до ген си е май при нас. Обаче аз къде попаднах - риби, понякога ми се иска да ги зарежа и тримата да си се инатят на воля.
Мирама, пък що да не може по риза, ще си по-официална, точно за телевизията.
Янтра, ми ще издадеш по-тъничка книга  Wink
Янечек и Нино, много ме усмихвате, благодаря   bouquet

# 389
  • Мнения: X
Янтре, издай готварска книга. Ще си я купя.

Аз не бих си купила. Подозирам, че после няма да мога да минавам през вратите. Laughing

Как снимка?! Никога няма да се покажа, ще се изплашите просто. Grinning Не, сериозно, ако си направя замислената промяна която включва подстрижка и смяна на цвета, ще се изфукам.

Общи условия

Активация на акаунт