Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 779
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 480
# 481
  • София
  • Мнения: 18 679
Свекърва ми твърди, че лилавите картофи били най-хубавият за пържене сорт. Не се наемам да изразявам мнение аз.
А този дългият картоф ми прилича на наденица. Чак си ги представих в чинията - картофчето, до него наденичката, поставена под наклон, като Пижо и Пенда от мартеницата Laughing
Аз установих,че сушените ми домати са мухлясали. Знаех си, че трябваше да ги затворя в бурканче, много съм значи...сега изхвърлих всичко, барабар с чудната марината Sad

# 482
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
...
Майка ми е луднала по тези реклами - сега напира да купува някакво загряващо се и охлаждащо мече Crazy ...

А за какво се ползва това изделийце? Да речем ако е затоплено може да си размразиш стъклото на колата сутрин, макар че може би ще ти пречи да гледаш, ама охлаждащо... сетих се - може да му дадеш да гушне някоя бира и така.

# 483
  • Мнения: 14 478
Ние с мъжа ми ще ядем пиле тика масала, а децата - леща. Аз ужасна майка ли съм?
Дай им поне по един кренвирш на горките...

# 484
  • Мнения: 4 290
 Алоха лейдис, изпуснала съм ви и сте изписали света,  и пак се върти около храна и мъже.

 Видях, че и на весели номинации съм отишла, благодаря!  Heart Eyes

няма какво друго да кажа.
...а гладна съм а си изядох всичките полагащи ми се калории за деня. при мен е още обедно време. жална, гладна блондинка.

# 485
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Пий вода. Не че засища, но уплътнява времето.

# 486
  • Мнения: 4 290
Пий вода. Не че засища, но уплътнява времето.
  литър и 700 вече, не само калории и чаши броя. Пуста лакомия, за палачинки говорите.

# 487
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Пий вода. Не че засища, но уплътнява времето.
  Joy Joy Joy
Страхотен съвет!
Аз нахраних домочадието, поправиха ми пералнята за 50!!! лв. (само с толкова се отървах) и познайте с какъв кеф ще си въртя перални утре Simple Smile
Обещаха, че ще ми намерят купа за робота.
Сега гледам Хфактор и се наслаждавам на хубава музика. Яд ме, че моят любимец Славин беше първи и сега до края няма да имам тръпка.
П.С. Реших да разгледам това пиле тика масала, което Она похвали, може и да се пробва.

# 488
  • София
  • Мнения: 17 281
Брейй, тоя номер с квасенето на млякото много ме впечатли! Ще взема да пробвам. Белинда, има ли купешко, което става за квас? И в каква пропорция, лъжичка на буркан?

Ейй, ще ме карате сега да си правя пастърма, мляко, хляб от лимец и нутела от тахан! Нямам време, хораааа, за една леща едва намерих време днес. А така ми се прави всичко от изброените! В някой друг живот ще е май Sad

# 489
  • Мнения: 474
Ох,аз вече нямам търпение за пъстърмата,само я обикалям и се облизвам.  Crossing Arms

# 490
  • Мнения: X
Много спокойно тази вечер...ние се навечеряхме и сега се чудя дали да не почета или да погледам малко тв. Кое ще ме приспи по-бързо.

# 491
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Много спокойно тази вечер...ние се навечеряхме и сега се чудя дали да не почета или да погледам малко тв. Кое ще ме приспи по-бързо.

Две по 50 сливова.

...Ейй, ще ме карате сега да си правя пастърма, мляко, хляб от лимец и нутела от тахан! Нямам време, хораааа, за една леща едва намерих време днес. А така ми се прави всичко от изброените! В някой друг живот ще е май Sad

А баклава? А пиле биряни?

# 492
  • Мнения: 22 430
Завърнах се от танци. ...

Сега малкия ще го приспивам.

Утре трябва да си подготвя всичко за пресконференцията. ...надявам се да не се панирам...въпреки че работата ми е да съм все пред хора.  Но с камера и диктофони е друго.....уффф...от сега започвам да губя самообладание. 

# 493
  • Мнения: X
Сливовата няма да ме приспи, направо ще ме застреля. Joy

# 494
  • София
  • Мнения: 17 281
Ни баклава, ни пиле могат да ме впечатлят, ама виж пастърмичката с прясно изпечен хляб и вино, вино, вино ... Ехх  Flutter

Нищо де, ще порасне и малкото, ще имам ехеее колко време и тогава всичката тая екзотика ще е моя Grinning

Общи условия

Активация на акаунт