Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 719
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 3 392
Кате, племенницата ми е с херпес зостер. Картинката е подобна. Не съм нито лекар, нито някакъв тесен специалист, но това е вирус и не се лекува, само се поддържа. Съответно, при всяко по-сериозно напрежение, стрес, смяна на сезони, след боледуване, изобщо всякакви колебания в имунния статус, избива с пълна сила.

Слиповете май отдавна не са актуални.

# 556
  • Варна
  • Мнения: 1 790
На моите мъже в къщи слиповете са им по-удобни.  newsm78 Само най-малкият не е пробвал боксерки, но няма и желание. Май само аз съм фен на боксерките.  Crazy

Херпес зостер е доста по-кофти от това моето.

# 557
  • Мнения: 4 892
Няма нищо по-сладко от това да ме разъсни една малка пухкава, мека и топла ръчичка, да ме цунка по бузата и да каже - Нинееее.
Ще закусвам мед, плодове, ще пия едно топло, силно и дълго кафе и се заемам с любими неща.
До довечера, другарки.

# 558
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Добро утро/добър ден!
Катя, обикновено херпес зостер се проявява при възрастните, т.е. извън детската възраст. Причинителят е вируса на варицелата. Много е неприятно и болезнено.

ЕлиТ, благодаря, ще чакам снимка на зелето  Grinning. Нямаше да е лошо поне една зелка да пратиш насам.

Elysana, ето линк: http://www.ale-hop.org/bolsas-calor-lp-1-50-familia-657/    Избрала съм като опция за език испански, но можеш да го промениш. Някъде надолу в страницата са тези артикули.

Радостна съм, днес сутринта ми дойде нещо, което поръчах от немския амазон. Ей, много са експедитивни. Уж утре трябваше да го доставят. Ама нямам време сега да разглеждам подробно, че имам излизане.

# 559
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Пикуик и Туинингс са ми супер изкуственяк, така и не можах да ги харесам - от тях си купувам само черния и зеления чай, че там нямат равни.
Ърл Грей насипен на Туинингс е много хубав (за моя вкус), ърл грея на Ахмад не е толкова.

# 560
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Яна, като стане, пращам, как Simple Smile

До довечера, Нино!

# 561
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
На мен приятелка иска да ми подари ски, и не иска да приеме никакви пари. (употребяван, но много запазен росиньол) Показах и колко струват ски втора употреба и не и не. Пък мъжът ми ме тормози как мога да приема. И сега аз съм в стрес. Хем ги искам, хем искам да дам нормална цена, а тя не иска.

# 562
  • София
  • Мнения: 17 258
Бърди, точно тези чайчета са. Боровика и ванилия и малина и липа дали са хубави?

Мда, точно за тях бях написала един ред по-надолу Wink

Янтра, аз харесвам най-много един, който се води English Breakfast, в червена кутия.

За ските - вземи ги и й се отблагодари с някоя бутилка и сладкиш  Peace

# 563
  • София
  • Мнения: 7 020
На мен приятелка иска да ми подари ски, и не иска да приеме никакви пари. (употребяван, но много запазен росиньол) Показах и колко струват ски втора употреба и не и не. Пък мъжът ми ме тормози как мога да приема. И сега аз съм в стрес. Хем ги искам, хем искам да дам нормална цена, а тя не иска.
Покани я на ресторант и се почерпете едно хубаво, а ти си използвай ските със здраве.

# 564
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Янтре, върни ѝ жеста с нещо, което обича и харесва.

Явно снощи се е яло леща....и аз готвих леща.
Чакам да ми изсъхне луканката.....още малко, каза мъжа ми.

По въпроса с гащите мъжки - гледат от татко си, т.е. боксерки.

# 565
  • Мнения: 7 201
Още един глас за боксерките. Свободни са и са им по-удобни(на баща и син).  Peace

# 566
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Янтра - ски срещу тава чушки?

# 567
  • Мнения: 14 654
Янтра, какви чудесни приятелки. Аз имам една, която редовно се опитваше да ми продаде нейни неуспешни покупки, сред които лилави обувки, които се разлепили и след като ги занесла на обущар, започнали да я стягат, сетила се, че имам по-малко стъпало от нея и идва до нас с неустоимо предложение.

# 568
  • Мнения: 12 962
Днес моето любимо братче има рожден ден, да ми е жив и здрав!
Отивам на работа, после ще ви чета, нещо се замотах тази сутрин. Жаки напоследък е много неспокойна, вчера баща и я води да и леят куршум, за мен това са страшни глупости, ама според всичките готвачки действало безотказно:) Та сега, ако ви кажа, че снощи спа много спокойно, как ще се приеме;)
Бабата, която го ляляла куршума, казала че е изплашена от играчки. Сега татко и се бие в гърдите, че се е оправил детето, луда работа:))

# 569
  • Мнения: 15 018
Жаки, да е жив и здрав брат ти. Важното е Жаки да е спокойна, няма значение от какво е.

Общи условия

Активация на акаунт