Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 736
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Ванини,  Flowers Four Leaf Clover много късмет!

# 706
  • Мнения: 2 674
Днес ми е ден на Япония.

Ходих при японския си фризьор.
Ядох японски оризови топки.
Сега нагъвам японски сладки.

Златко, ако се забави още малко ще завари само празната кутия, която е много красива. Японска. Mr. Green

http://zenmarket.jp/en/rakutenproduct.aspx?itemCode=food-thanks:10001087

# 707
  • Мнения: 14 654
Отворих темата за добрите и лошите квартали и искам да ви кажа, че веднага се сетих за една детска приказка - казва се "Пуц, Жълтурко и тените приятели". Това са няколко квартални помияра, които живеят в селска къща и никак не разбират от етикет. От друга страна, в селото пристига леля Ефемия, заедно с нейните породисти Чародейко и още едно псе от много древна японска порода.
И натам сте чели темата - леля Ефемия, още с прекрачването на прага на селката къща, започва да се притеснява, че тези невъзпитани помияри ще повлияят зле на нейните съкровища, а Чародейко и другото куче от чиста порода (а не смес) веднага започнаха да се надуват с произхода си пред Пуц и Жълтурко, а от миризмата и шума им започваха да се раз-бо-ляя-ваат. Много поучителна история  Laughing

# 708
  • Мнения: 12 966
Мър, и твоята баба е много бойна:))
Вани, утре пункция или трансфер?

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Янечек, и аз съм чела (всъщност я имах на касетка) историята за Пуц и Жълтурко Simple Smile

# 710
  • Мнения: 474
Ванини ,стискам палци  Praynig
Жаки,чудесни новини!Много се радвам.

А бабите на Нино и Мър са уникални.Ех,как ми липсват моите....

# 711
  • Мнения: 14 654
Да, да, на касетка я имах и аз Simple Smile С мъжа ми още преди много години прехвърлихме всичките си касетки и плочи на един харддиск под формата ма mp3-ки, защото такива детски драматизации просто не бива да се изгубят.

# 712
  • Мнения: 4 892

Сестро Серафима, това хич не е православно. С марули н можаха да ме изкушат, но сега сърцето ми кърви, а устата ми е пълна със слюнки.

Леле, отворила съм да се проветрява малко, а отвън влиза безобразен студ! 

# 713
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Току що ми изпратиха снимки от 4Д видеозона на бебчето на брат ми. Леле, разплаках се. Огромна емоция.

# 714
  • Мнения: 4 892
Току що ми изпратиха снимки от 4Д видеозона на бебчето на брат ми. Леле, разплаках се. Огромна емоция.

Това е много мило. Много се обича братово/сестринско чедо. Като знам сестра ми как обича моите, направо мед и капе на сърцето, а и аз много си обичам племенника.
Брата на майка ми, вуйчо, много ме обичаше. И сега навярно и аз него, но отдавна не поддържаме така близка връзка. Като стане дума и винаги разказва как като съм била малка и нашите са ме завели на село и него го е нямало. Той учеше на седмично училище във Врабево. И аз съм вдигнала температура от мъка по него. Плакала съм цял ден за вуйчо, вечерта температура и на другия ден сме отишли и сме го извинили от училище и сме го прибрали на Шипково. А после едва чаках ваканциите да ида на село, че да ме води къде ли не с големите. Имаше и едно куче - вълчак, Бък. Тичахме по цял ден с него по баирите. Като в Неочаквана ваканция.

# 715
  • Мнения: 4 785
Shagya, ай, ай - честито!

Онзи ден, когато няколко човека искаха да ме видят, едва изнамерих няколко снимки, даже намерих една сутрешна без грим  Mr. Green, пускам ви за малко ей така, защото си поискахте  Heart Eyes Това е максимумът, който можах да намеря, на другите съм с мъжа си, пък него не го качвам вече  Crazy

eedit: Изтрити  Hug

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 23:51 от Мъ℘♥Мяɣ

# 716
  • Мнения: 12 966
Айдеееее, още една за короната, в тая па тема само лични ни събра Лиляна Simple Smile Мър, много си хубава, много!
Шаги, такава радост те чака, моята племенница като ми каже йейо и ме разтапя  Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 4 785
А радвам се, чи си тук, че едната, заради които пускам снимки си ти! И моля те, точно па ти не говори за красота  Hug, но благодаря!

# 718
  • Мнения: 2 674
Сестро Нино, пиши на дядо Коледа. Ставали чудеса. Laughing Купих последната кутия, но ако си попълниш адреса, мога да те изненадам за Коледа. Ако това не сработи препоръчвам да се снабдиш с адвентския календар на 1. декември и мислено ще бъдем заедно. Mr. Green В страната на шоколада. Mr. Green

За това издание става въпрос. Да не се объркаш.

http://www.dw.de/историјата-на-адвентскиот-календар/g-17272294

Мър, ама ти си детенце.  Heart Eyes

# 719
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Брат ми обожава моето дете, буквално. Снаха ми също много я обича. Аз много обичам племенницата на мъжа ми. Но наистина изпитах безумна радост, когато ми каза, че ще имат дете, а тази нощ направо няма да заспя. Ами това са първите снимки на бебчо.  Two Hearts Наистина неповторима емоция.
Мър, страхотна си. С грим, без грим, на парти, като булка, все си страхотна!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт