Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 776
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 4 892
И аз се улавям, че мога и има периоди, в които мога да прочета книга. Обаче малките постоянно като са около мен и се разсейвам. На форума не ми пречат, ама да ме подръчкват докато чета - не. А сега не мога, малката спи на тъмно и няма как да чета, едва нацелвам буквите сега на клавиатурата. Но мисля филми поне да погледам.

# 931
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
По ситуацията на Мирама -  това е толкова страничен шум, нещо без абсолютно никакво значение, сврачешко врякане някакво. Все някога ще се случи и проект, който да помага и на хората с душевни разстройства - и може би тогава подобни глупости ще намалеят. Имате цел, имате вдъхновение, подкрепа, смисъл, морал - работете си. Другото е плява. Жалко, изглежда ми разстроена. Спокойно, момиче, ти си от правата страна.

Нино, кажи на духа, че искаш да отупа кюнците. В средите на безтелесните това е откровена матримониална покана, та ще цъфне на секундата. Щом се появи - връчваш му телена четка с гюле и да почва. Колкото и тяга да има коминът ви, все едно чистене не вреди. Ей, сетих се един филм като за тебе!

Спокойно, Мър. Каквото и да е, а то нищо няма да е, но защо да го живееш един ден по-рано. Пийваш му, наспиваш се, закусваш като пич и така. Пък каквото дойде. Всеки ден ни е дар, всеки час - не бива да се тровим предварително.

# 932
  • Мнения: 4 892
Куркума, ако щеш ми вярвай, ама баща ми вчера точно това направи. Изчисти ги. Та тоя от лампата ми трябва за друго, проклетникът.

# 933
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нино, да те подразня. От няколко години не се занимавам с къпане на деца. Само за малкото трябва да повторя няколко пъти всяка вечер, но все някога ме чува.

# 934
  • Мнения: 2 674
Затова без лична информация и без снимки във форума, дами!
Що изперкал народ броди из нета... Crossing Arms


Да, да, да. Толкоз злоба, че не могат да я задържат за себе си. Отивам да изтрия снимките. ooooh!

# 935
  • Мнения: 4 892
Дразни ме, дразни ме. Утре ще затворя малкото и голямото в банята, голямото може, но не иска да се къпе само и да се оправят. Или не - ако утре баба ми ме ядоса и нея ще я затворя с тях  Twisted Evil

# 936
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Не ги къпете толкова, бре. Зима е. И сапунът скъп.

Какво друго, Нино? За зеле е късно, пък и вие си сложихте. Да ви измие колите - ама ти я продаде. А, сега се садят фиданки  - то не голяма философия, ама в тая кал дупките да изкопае - няма да е малко. Виж, примами ми го и ми го прати - ще насадя един ред круши, но е кално  - все едно в грес газиш. Да изкопа там дупките, да се мъчи, да ме отмени, пък ще се разберем. Ама ако се е настроил любовно, да не ме погне из шипоците. Мароканска му работа. Аз ще си ги изкопам, сам. Тъй най обичам.

Абе по магазините всичко има - от сушено еленско до разделител на пръстите на краката при лакиране, ама хубави круши трудно се намират. Не знам защо, но смятам да запълня тая липса и тъй да стана неприлично богат, и тогава да си направя оная къща, дето и буден я сънувам, ехе, откакто съм почнал да се бръсна.

# 937
  • Мнения: 4 892
Ако питаш една възрастна жена - и хубави дюли няма.
Ше ти го пратя любовен  Flutter даже си ви представих как там веднъж, един дух марокански, гонил Куркума в цъфналата ръж.

# 938
  • София
  • Мнения: 18 679
Тази вечер ММ изкъпа дребуса, баткото вече сам се обслужва. Аз бичим айляк Sunglasses

Куркума, не си прав. Точно пък тази есен, толкова хубави круши от години не бях яла. Преди все не случвах - или ще е твърда като зелка, или суха като мушмул, или ще мирише на лекарство Sick Но тази година! Превъзходни круши! Не ги знам откъде бяха, но чудни - сладки, сочни, ароматни...Тонове изядох!То-но-ве!

# 939
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ако питаш една възрастна жена - и хубави дюли няма.
Ше ти го пратя любовен  Flutter даже си ви представих как там веднъж, един дух марокански, гонил Куркума в цъфналата ръж.
Ох, бе, ще ме уморите вие двамата от смях! С вашият ретро- аграрен хумор  Joy Joy Joy

Имах две много приятни познати дами, които по стечение на обстоятелствата станаха представители на две дистрибуторски компании (едната за козметика, другата за прахосмукачки). Не знам какви обучения преминават тези хора, в какво нахалство и нагло отношение ги учат, но сега въпросните дами ги заобикалям. При всеки удобен повод ти навират продуктите си, полезността им, икономичността им, ужасно е. А ако случайно откажеш покупка, при първи удобен случай те квалифицират, обиждат без значение дали присъстваш или е пред трети лица. Спорът е безсмислен и без аргументи.
Лиле, Антигона, разбрахте ме, предполагам.   bouquet

# 940
  • Мнения: 2 135
Мира, хубав е проекта, не се ядосвай с глупости.
Много ми се ходи и на мен на дните на Мароканската култура, но сме затрупани с работа в момента. Затова лятото планирам с мъника и баща ми да отидем до Мароко. От 1994 година на всеки 4 години ходех за по 3 месеца. Тази година ни беше ред, но пропуснахме.
От почти година съм с електронна книга и чета всичко което има в Читанка от автор. Конъли го изчетох, сега съм на Балдачи, след това явно ще чета за Джак Ричър. Книгата на Лий Чайлд със Слави Трифонов съм я чела преди доста години.
А една от най-интересните книги които съм чела е "Библиотеката на мъртвите". Винаги, когато чета книга, още от началото имам някакво предположение как се развива действието. Дали вярно или грешно, няма значение. Но тази книга докато я четях нямах каквото и да е предположение. Жалко, че в Читанка няма друго от Глен Купър.

# 941
  • Мнения: 4 785
Куркума, ама толкова си прав, че си допих виното и отивам да си легна, защото пък сега ми стана супер спокойно, а утрешното ходене ми се вижда даже досадно, че ще си загубя някой и друг час  Mr. Green Да ми се чудиш на настроенията  Crazy

Лека нощ! Утре ще си направя домашно кафенце и цяла сутрин ще си лентяйствам тук!

# 942
  • Мнения: 4 892
 Silvipl, днес като ходих и се сетих за теб!  Heart Eyes
А туарегът бе оценен по достойнство от арабската рода, ценители са!

Мъ℘♥Мяɣ, ще те помислим с добро.

# 943
  • Мнения: 12 982
Сега прочетох за Мира, нямам компютър и не съм чела статията, но от коментарите само си представям и ми стана гадно. Все забравям, че тук може да чете и някой, който не е добронамерен.
Мира, разбрах че се занимаваш с проекти свързани с деца, не позволявай на някой болен мозък да помрачава успеха от труда ти Hug
Лекарката подозира алергична кашлица, Ериус( Ауреус ли как се пише?) за цял месец веднъж дневно, Амбрекас, Тобрадекс и Отривин... Гърдите са чисти, това за всеки случай, ако се затрудни дишането към физиологичния резултат добавим и 0,2 мл Вентолин. Каза ако пак се разболее в рамките на месец да я водя на алерголог. Дори на ясла на ходи, ама кака и няма как да спра от училище и тя носи вируси. Искам да подсиля имунитета на Жаки, ама как? Какво ли не давах Бета глюкан, Умкалор, други сиропи- вятър.

# 944
  • Мнения: 14 654
Егати тъпотията, Мирама, да не ти пука, злобари. Макар че няма как да не ти е неприятно.
Напоследък често ми прави впечатление колко лесно хората се поддават на завистта. Завижда се за всичко, защото се гледа на повърхността - кой какво има, а като се разрови, изскачат неща, които никой не би искал да изпита на гърба си, за да получи това, за което е завидял. Ама рано или късно на всеки му се отсипва точно толкова, колкото заслужава.
пп: И за изследванията на Джаки прочетох и какво да кажа - безобразни мърлячи. Хубаво е, че си здрава, но е престъпление да те накарат да изживяваш това!
пп2: Новините за бебевалеж продължават - съседите ми ще имат. Подмладява се блокът, ей! (това прозвуча почти като телеграмата на НиноТино, ама на етажа нямаме Евтим, та ми е спокойно).

Общи условия

Активация на акаунт