Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 754
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 474
Кате ,за Италия знам понеже майка ми е там.
Поне в магазините , в които тя пазарува намалят всичко на 75 % .Сравнявал съм с цените тук,а там качеството е друго.Говоря най-вече за детски дрехи и за сезонните намаления.

# 976
  • Мнения: 14 654
И аз съм фен на Удхаус, всеки път се чудя как е възможно да е толкова смешен  Laughing  Още като дете посегнах към книгите му от скука на морето, почивките бяха по 10 дни и едвам се изтрайваше. Майка ми и баща ми спяха по обяд, ние трябваше да им пазим тихо и какво, какво - да четем освен.
За сина ми купих нещо от поредицата за Пърси Джаксън, но май не е възхитен, каза, че става.
Днес ще купувам потници. Вчера бъркам в чекмеджето да си извадя един и напипвам само дантелени, които не са за топлене, а за показване. Ровя, ровя, всичко памучно явно е за пране. Пускам пералня и излизам, а като се връщам установявам, че новата ми пералня е изгоряла. Техник ще дойде чак във вторник, а дотогава с дантелени потници ще премръзна.

# 977
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 827
Добро утро!
Удхаус все още не съм чела, някога може и да стигна до него.
Тук целогодишно има намаления, като най-големи са през август, след Коледа и по Великден. Отделно от това, дават и доста талони за отстъпка, като плащаш на касата.  От днес и тук им почна черния петък, заляха ни с оферти. В момента почнаха намаленията на храните, -70%. След Коледа почват тези за облекло, обувки и останалите стоки. Испанците не тачат толкова Коледа, колкото Рейес Магос (6 януари). Не че и сега няма, но основно драстично намаляват цените след 25.12.
Още не сме мислили за подаръци, писма до Дядо Коледа отдавна не пишем  Joy. Най-вероятно подаръците ще са под формата на пари, пък децата съответно да си ги оползотворяват както сметнат за добре. А моят рожден ден е близо след Нова година и понякога ми съвместяват подаръка - три в едно - Коледа, Нова година и РД   Mr. Green

# 978
  • София
  • Мнения: 5 883
Янечек, освен аналогов метод за пране да приложиш Thinking

# 979
  • Мнения: 14 654
Ааа, не, езерото е замръзнало и мисля, че няма да ми се изперат добре  Naughty

# 980
  • Мнения: 4 892
Лиляна, и на мен Хари Потър ми е супер любим, ама много!

Искам да кажа, отивам да си правя кафе и после не знам кво ще правя.

# 981
  • София
  • Мнения: 23 080
Аз пък успях да прочета първите две книги от Хари Потър и реших да спра дотам. Обаче поредицата "Здрач" я четох 2 пъти.  Crazy

# 982
  • София
  • Мнения: 10 825

Онна, нещо от този тип
И за момче стават, разбира се, но дъщеря ми ги определя като момичешки.

Благодаря, тонка! Даваш ми хубава идея за подарък на моята дъщеря. На нея също много би ѝ харесало нещо подобно.... Не знам само как ще опази частите от малкия си брат

# 983
  • София
  • Мнения: 23 080
Благодаря, тонка! Даваш ми хубава идея за подарък на моята дъщеря. На нея също много би ѝ харесало нещо подобно.... Не знам само как ще опази частите от малкия си брат
Онна, ние имаме конструктор-зоопарк на същата марка и е много хубав. Тъкмо като взема и къща, дъщеря ми ще може да се развихри подобаващо.

# 984
  • Мнения: 14 654
Като споменахте подаръците, искам да ми помагате! В класа на детето ми ще си разменят подаръци за Коледа и той е изтеглил името на едно момиче. Досега съм купувала само футболни топки, вратарски ръкавици и тениски за футболисти. А трябва овреме да се подготвя, че миналата година моят беше забравил да ми каже, че ще разменят подаръци и в деня на тържеството се сеща и набързо напъхва в една торба от фантастико няколко от старите си блузи и един портокал  Rolling Eyes После колко ме беше срам...
Казвам му, че може да купим за момичето някаква блуза в крайна сметка ако не измислим друго, а той се киска и ми подхвърля "Мххм, да, една от старите ми!".

# 985
  • София
  • Мнения: 23 080
Янечек, кажи на колко години са и каква ви е установената сума за подаръците!

# 986
  • София
  • Мнения: 10 825
Янечек, аз съм решила за следващи момичешки подаръци за съученичките на сина ми да купувам гривни и медальони. Има един магазин в мол Сердика за такава "дрънкулчеста" бижутерия, но с доста симпатични неща.

# 987
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И моят син ще подарява на момиче, но те са големи и е решил парфюм. Дано да уцели вкуса ѝ.

# 988
  • София
  • Мнения: 7 032
Янечек, момиченцата на мои приятелки харесват ето тази книжка: http://www.book.store.bg/p93238/dnevnicite-na-zagubeniachkata-kn … l-rene-rysel.html, както и тази поредица: http://www.book.store.bg/c/p-pc/id-6757/knigi-ot-seriata-monster-high-.html.

Ето и това е нещо, което забавлява съучениците на сина ми (9 год.): https://www.google.bg/search?q=%D1%85%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D0 … p;ved=0CAYQ_AUoAQ

И аз харесвам Удхаус, сега съм зачела Джеймс Патерсън и също ми харесва.

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 10:41 от buni

# 989
  • Мнения: 14 654
Тони, 5-ти клас, трябва да е между 15 и 20 лева подаръкът. Благодаря ви за идеите  Hug
пп: знам, че детето много чете, но се притеснявам да не купим книга, която вече е чело, с четящите деца това е голям риск, защото обикновено изчитат всичко популярно още с издаването на български.

Общи условия

Активация на акаунт