Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 771
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 4 892
Янечек, може таен дневник. Хубав тефтер с ключе. Има хубави за тази сума. И е много момичешко.  Heart Eyes

Малката е станала ужасна лепка. Постоянно ме преследва, постоянно ме търси, просто не се трае. А някой се е приближил до мен - дърпа, бута, блъска  Tired  Сега се качих да си направя кафе при сестра ми и това малкото седи до вратата и мамосва.
Обаче от как ми се развали машината все си правя кафе при нашите и то си било много готино  Flutter  и икономично.

# 991
  • София
  • Мнения: 17 280
Абе, Нино, не я ли оправихте тая машина вече  hahaha  Откак я има тая тема, съм запомнила - Нино без машина, Мира все няма за ядене какво да й ядат децата, Мър все не й се ходи на работа  hahaha Давайте сега за новата година да ги обърнем нещата Simple Smile

# 992
  • Мнения: 3 867
Здравейте!
Влизам да кажа на Жаклин, че в първата си част на прогнозата позна.   bouquet

# 993
  • Мнения: 4 892
Не сме, Бърди. Носи я баща ми при едни некадърници и те казали, че била "взела въздух" и нищо и нямало. Въздух са им главите - не работи. ОТ копчето. Но и така ми е добре, тъкмо ще си имам кафе за по-дълго, че сега бичим аванта. А и един приятел ще ми донесе един пакет тия дни, та като ми я поправят и ще си имам.
Обаче кафето в чужбина е по-евтино. Тука как ни цакат. Ще ми донесе кило за 10 евро, а тука вече моето е 40 лева, да ги вземат мътните.

# 994
  • Мнения: 7 201
Ванини, успех и във втората част на прогнозата! Flowers Four Leaf Clover

# 995
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Браво, Ванини Hug

Нашите се питат кой какво иска в ценовия диапазон. Една година търсих точно определена книга за една съученичка на големия, ама я намерих де Simple Smile

Отдавна не съм чела Удхаус. Много го харесвах едно време.

# 996
  • Мнения: 474
Радва се Ванини  Hug Дано всичко да познае Жаки Simple Smile

Нино,все едно слушам за моята кокона.Снощи ни побърка всички.Само сновеше между апартаментите,ту при баща ми ,ту при мен.Да не казвам,че откакто е на ясла и нощем ме търси.

# 997
  • Мнения: 4 785
Абе, Нино, не я ли оправихте тая машина вече  hahaha  Откак я има тая тема, съм запомнила - Нино без машина, Мира все няма за ядене какво да й ядат децата, Мър все не й се ходи на работа  hahaha Давайте сега за новата година да ги обърнем нещата Simple Smile

Мър си я объркала на лекции все не й се ходи, а на работа силите са 50:50, напоследък не й се ходи, защото са ми запалили главата, но то е само период  Flutter Пък иначе си харесвам работата, просто имам нужда (спешна) от почивка, и то започна бе - ей сега 4 дена, после покрай празниците си е доста почивка!

# 998
  • София
  • Мнения: 23 090
Тони, 5-ти клас, трябва да е между 15 и 20 лева подаръкът.
Има разни комплекти с парфюмчета и дезодоранти, както и шампоани и душ-гелове; блузката винаги е опция, някакъв готин пъзел, таен дневник, кутия за бижута, разни дрънкулки - колие, гривна...

# 999
  • Мнения: 4 892
vanini* , браво моето момиче!

Мисля, че е период, но определено тая любов не ми допада. Това е обсебване. Лепка.

# 1 000
  • Мнения: 761
Добро утро! Честит ни петък момичета и момче!
Най после свърши този месец, след 2 седмици излизам отпуска и ще се върна работа чак догодина Simple Smile
Похвалих се Simple Smile

# 1 001
  • София
  • Мнения: 7 033
И моята дъщеря е залепена за мен, нищо, че вече е на 4,5 г.  - егати и периода, Нино.
Най-обичам като влезе в тоалетната и започне да вика: Мамоо, ставай, колко още ще акаш  Embarassed?
С тази акустика в тоалетните се получава доста конфузна ситуация.
Ванини  Flowers Four Leaf Clover

# 1 002
  • Пловдив
  • Мнения: 40 756
Ванини  Hug дано Пловдив ти повлияе ползотворно!

Elysana,как не те досрамя начи  Crossing Arms Искам и аз!пък ми се и пътува някъде,ти остави...няма угодия Crazy

# 1 003
  • Мнения: 11 668
Здравейте, тези дни съм доста натоварена и много пропускам.
Прочетох ви по диагонал - не разбрах много за проекта на Мира, ако може линк да се образовам някъде ще съм благодарна.
Колкото да неприятните емоции - усмихвай се и вдигни горе главата. И това ще мине.

Ванини  Hug

# 1 004
  • Мнения: 14 654
Ванини, успех и от мен  Hug
Ах, много се смях с лампата на Нино, от която изскача хороший солдат  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт