Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 51 181
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 005
  • София
  • Мнения: 17 144
Браво, Ванини  Hug

Лепка си имам и аз. Сутринта се оправи много бързо, не щя да закусва и й викам - иди си оцвети нещо, докато си оправя косата, кафето и събудя брат ти. Не искам да оцветявам, ще вървя по теб по теб. И вървя, през цялото време.

# 1 006
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 763
Ванини, чудесно! Стискам палци и нататък да върви добре!
Аз си признавам, че сега вече искам пак да са такива лепки моите, ама... Е, пак се гушкаме и целуваме, но то е нормално - като се виждаме рядко...

# 1 007
  • София
  • Мнения: 18 679
А моят лепчо снощи, понеже ми обеща, че няма да идва да ме буди да се гушкаме през нощта, като се събудил и къде-къде, свил се в краката на батко си Laughing Той съотвветно порядъчно го завил с пухенката и сутринта мъжа ми - жена, детето го няма Shocked Викам, да, проверява дали коминът има проходимост, нали, за дядо ви Коледа hahaha
Вече доста време се задържа този период с буденето нощем и хойкането по чужди легла. На много малка крачка съм от това да му спра телевизията, имам чувството, че нещо в детските, които гледа, го плаши, но не мога да хвана кое точно.

Ванини Hug

# 1 008
  • Мнения: 4 892
Не искам да оцветявам, ще вървя по теб по теб. И вървя, през цялото време.

 Joy

Ох, Янче, знам, че и аз ще съм така ако един ден се разделим с тях по света или у нас. Като знам как съм привързана аз към всичките ми кръвни роднини. И сестра ми и тя. Затова и завряхме два зетя у нас. Не щяхме да ходим другаде.

Янечек, а? Яко, нали?! Днес продължавам упорито да търкам. Много се харчи тая лампа, след малко слизам до мола да взема на една приятелка. Без дух не щяла, обаче.

Цвети26 ми липсва.

# 1 009
  • Мнения: 14 654
Много са смешни лепките ви  Laughing Днес въобще ми е много смешно във форума.
Искам да кажа на Валери, че я разбирам как се чувства с това препускане и чувството, че не прекрава достатъчно време със семейството си  Hug Ама няма какво да я посъветвам, защото най-често това е положението и точка. Все с нещо трябва да се прави компромис.
Защо я няма Цвети, аз съм сигурна, че я засичах из темата.

# 1 010
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
 belinda, на колко е детенцето? Да не звучи настойнически,ама съм 80% сигурна,че детските влияят и то...не в добра насока.Особено картуун-а.Аз от доста време съм го спряла,въпреки,че видиш ли моя е вече Голям  Laughing

п.п. Ванини,разбрах че в Коматево имало мнооого добра баничарница с вкусни банички ... Wink

# 1 011
  • Мнения: 4 892
belinda, моята голямата е много плашлива. И то през лятото беше пик. Дето за детски нямаше време. Постоянно беше заета навън, на морета, на село, игри. И вечер като се прибирахме към дома и се оглеждаше като гърмян заек. Като се размърда някой клон и почва да се гуши и да проплаква.
А сестра ми и до сега я е страх от тъмното.  Crazy Но може и да си права, може да се е уплашил от детско.
Пък аз съм напълно безстрашна.
Преди месец и нещо нали хванах една мишка в един капан. И това се случи доста късно през нощта. Ми станах, както си бях по пижама си облякох едно яке на баща ми, рошава, с капана с мишката в ръка, огромните галоши пак на тате и се запътих към края на квартала. Тъмно, пусто, нищо се не види. Занесох си мишката, пуснах си я на свобода и се прибрах. Но мисля, че никой не можеше да ме уплаши, по-скоро аз бяха ужасяваща. Като във филм на ужасите - рошава, с пижама, и капан за мишки с мишка  Crazy

# 1 012
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Здравейте в петък!
Тази сутрин беше много студено. В седем като излязох да нахраня кучето водата в купичката беше станала на лед.

# 1 013
  • София
  • Мнения: 23 036
А сестра ми и до сега я е страх от тъмното.  Crazy
Мен ме е страх от тъмното и от извънземни.  Blush Сериозно.

В тази връзка, преди години пътувахме с мъжа ми към София посред нощ и той реши, че ще минем за по-бързо през Петрохан. Ей, щях да се попикам от страх. А той, понеже е наясно, че ме е страх от разни шантави неща, нарочно угаси двигателя на колата насред пътя и рече: "Жена, става нещо. Двигателят угасна от самосебе си"... А наоколо пустош, поляни, тъмно като в кучи... таковата. И аз като се разпищях, като се разревах. Мъжът ми надали е очаквал подобна реакция. Запали колата и газ с 200.  Joy

# 1 014
  • Пловдив
  • Мнения: 23 539
Мишките не са страшни, симпатични са.

# 1 015
  • София
  • Мнения: 18 679
На шест. И аз бях спряла картуна миналата година, но лятото при бабите поддадоха и сега няма спирка - то се следят серии, нови епизоди, знаят се песнички наизуст. А те кой от кой по-голям изрод ooooh!
Даже вкъщо сме с-во Уотърсън. Баткото е Гъмбол, малкият е Дарвин, а за сестричка ми се правят постоянно психоатаки, че трябва и да я кръстим Анаис Crazy И трябва да е с жълта косичка и сини очички. Въобще не е претенциозен човекът, хич.

Нино, представих си те Joy Само една права лопата ти е липсвала в ръцете и си готова героиня от Мидсъмър.

Гледам аватара на Нино и за първи път от години ми се прииска да си сложа картинка, коледна такава. Не съм го правила от толкова отдавна, че вече съм забравила как става. Къде да си потърся?

# 1 016
  • Мнения: 4 892
Мишките не са страшни, симпатични са.

Да, моята беше толкова симпатична. Мистър Джингълс.

Ми, belinda, мъжът ми като ме видя облечена и само се удари по челото. Но какво да правя, налагаше се тази акция.

Айде сложи си една коледна картинка.

# 1 017
  • Мнения: 3 867
Мистик, преди час бях адски гладна и много ми се ядеше някаква закуска, ама топла и сега правена. Ядох сандвичи. По-рано не можа ли да пишеш, бе?  Wink

Тонка, онзи ден си слушам хороскопа по радиото: "Мили риби, днес нищо не може да Ви уплаши - свекърви, тъщи, Чък Норис, Мисис България, извънземни - нищо!" Много се смях.

# 1 018
  • София
  • Мнения: 23 036
Тонка, онзи ден си слушам хороскопа по радиото: "Мили риби, днес нищо не може да Ви уплаши - свекърви, тъщи, Чък Норис, Мисис България, извънземни - нищо!" Много се смях.
Joy
А аз, лъвицата, треса гащи от едни ми ти извънземни, дето я ги срещна някога, я не.  Mr. Green

# 1 019
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мноооого обичам да чета П.Г. Удхаус. Любимо чувство за хумор  Heart Eyes Чета наум и се смея на глас Simple Smile
И аз, и аз Party

Относно вихрилите се снощи страсти- винаги съм се чудела на квачките, нападащи с "Ама ти си много грозна/дебела". Все ми е идвало да отговоря "Ти пък си много проста и за разлика от външния вид, за това си си виновна сама" Tired. Мира, не се връзвай на елементарни нападки Peace.

Общи условия

Активация на акаунт