Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 743
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 020
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 178
Ох, бе Нино  Laughing

Много ми е хубаво да чета темата Heart Eyes

От утре дребното остава само в детската и да видим дали няма пак да започне да се разхожда до спалнята и да се намества при нас. Уж каза, че вече е голям. Липсата на батко му в детската не я беше усетил досега, защото братовчедка им живееше в нас и спеше в детската. Все имаше с кой да си говори като заспива, а сега - сам.

Ванини, това по енджой ли. Много са им забавни хороскопите  Laughing

# 1 021
  • Мнения: 3 867
Тони, ми то Мисис България си е чисто извънземно.Така че се пази. Не се знае от кой ъгъл ще искочи.

# 1 022
  • Мнения: 3 867
ЕлиТ, да, по енджой.

# 1 023
  • Мнения: 8 933
Жаки и аз съм за влагоуловител. Майка ми си купиха от Метро, в къщата на първия етаж е доста влажно. Откакто го имат, вече две години, всеки ден събират по 10 литра вода. Иначе се диша тая влага.


Ох, от мишки полудявам. Не са ми страшни, гнусни са ми.

Ванини  Hug

# 1 024
  • София
  • Мнения: 23 075
Тони, ми то Мисис България си е чисто извънземно.Така че се пази. Не се знае от кой ъгъл ще искочи.
Въх, пепел ти на езика. Подозирам обаче, че не посещаваме едни и същи увеселителни заведения, така че рискът се свежда само до някоя изненадваща среща У мола.  Crazy Ама то тази мисиска май живее в Америка, а аз скоро няма да отскачам до там.

# 1 025
  • Мнения: 3 867
Успокоявай си се ти, това ти остава.  Laughing

Искам да Ви благодаря отново, за това, че ме мислите момичета.   bouquet

# 1 026
  • Мнения: 2 658
Решихме си дихателните проблеми вкъщи, след като махнахме климатиците и купихме мощен влагоабсорбатор.

Моят любимец е Джеръм Джеръм. Смея се на глас, когато чета.

Уважих и аз Черния петък.

Бихте ли ми подсказали за проекта на Мирама!

# 1 027
  • Мнения: 4 785
Мъжът ми сега напира да ходим на пазар, ама нещо имам чувството, че моловете вече са се пръснали по шевовете. А ние чак към 3 ще отидем. Аз повече драпам към джъмбо за играчки за Коледа, мани дрехите  Crazy

# 1 028
  • Мнения: 761
Мистик Уомън, просто имах около 40 дни не използвана отпуска, и няма как да ми откаже, иначе щях да видя такава отпуска през крив макарон.
Обичам и Удхаус и Джером.
За джером винаги се сещам как прочелмедицинската ениклопедия и разбрал, че не страда от хронично възпаление на капачето

# 1 029
  • София
  • Мнения: 23 075
Моят любимец е Джеръм Джеръм. Смея се на глас, когато чета.
Аз не можах да се насиля да прочета нещо от него, но въпреки това ще опитам пак. Името му обаче е близко до името на друг автор (Джералд Даръл), който е написал една от най-смешните книги, които съм чела - Градината на боговете, много, много любима книга. (И филм има заснет по нея.)

# 1 030
  • Мнения: 4 785
Записвам си книгите, нищо че имам още 200 преди това, а сутринта мъжът ми не успя да се сдобие с Киндъл за мен, за да му върна Кобото.... горкият  Laughing

# 1 031
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте, момичета!
Джак Ричър, а? До 3 и половина съм чела снощи, днес не мога да се събудя. Добре че все още не съм на работа.
Удхаус и на мен много ми допада. Открих го, след като гледах сериите с Джийвс и Устър. Там открих и Хю Лори.
В Емаг нищо не ме впечатли, но и нищо не ми е спешно.
Аз имам друг проблем с коледния подарък на щерката. Когато отпусна телевизия, гледа само Никалаудиън, но там рекламите са румънски. Та от въпросните реклами си е харесала ето това , обаче в БГ тази играчка я няма. Предполагам, че вината е и моя, за да избере точно тази играчка. Постоянно я подканям да си прибира стаята, а самата реклама представлява майка, която подканя детето си да си прибере стаята, а то си събира всички плюшки в корема на тази. Майката влиза и остава приятно изненадана.
Играчката я има в Амазон, но аз никога не съм поръчвала от там  Embarassed . Май ще се ходи до Румъния, но и това не е драма, защото Констанца ми е на едни и същи километри като Варна, а и ще си видим роднините. Това, ако не измисля нещо друго или не разуча Амазона.
Моята щерка също е залепена за мен, а това магазин, да хвърля боклук, да взема дърва без нея е мисия невъзможна. С триста зора я оставям на майка ми или баща ми. Само при брат ми и снаха ми с малко повече желание остава. Миналата година бях на обучение и отсъствах 12 дни (11 нощи), всички бяхме в стрес как ще мине. Първия път мина по- трудно, следващите два пъти беше ОК. Но в момента думата "обучение" я изправя на нокти. А майка ми и баща ми и угаждат и глезят, но за мен е като гербова марка.

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 12:24 от Shagya

# 1 032
  • Мнения: 2 658
Да, на старите издания е изписан като Джером Джером. Simple Smile Но в читанката е с "ъ".

# 1 033
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
 Shagya, много е лесно пазаруването от Амазон. Не знам само кой от клоновете му предлага доставки до България. Иначе ние сме поръчвали и от испанския, и от немския - всичко пристига. За много продукти си пише дали доставят до дадената държава. Много съм доволна - и като продукти, и като начин на доставяне и плащане. А и винаги има изгодни оферти. С един и същи профил може да поръчваш в различните държави; данните ти не се променят. Има опции за отказване на поръчка, за връщане на продукт, съответно връщат и парите.

# 1 034
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Shagya, много е лесно пазаруването от Амазон. Не знам само кой от клоновете му предлага доставки до България. Иначе ние сме поръчвали и от испанския, и от немския - всичко пристига. За много продукти си пише дали доставят до дадената държава. Много съм доволна - и като продукти, и като начин на доставяне и плащане. А и винаги има изгодни оферти. С един и същи профил може да поръчваш в различните държави; данните ти не се променят. Има опции за отказване на поръчка, за връщане на продукт, съответно връщат и парите.
Ще го разуча, трябва да стане, няма как. Май още сега трябва да се заема, че после около Коледа може и да не дойде навреме.

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 12:44 от Shagya

Общи условия

Активация на акаунт