Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 731
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 12 965
Абе, липсвахте ми днес, сега си легнах и всичко изчетох:)
Вани, казах ли ти аз, толкова се радвам да видим сега ще позная ли до края, миля за теб и стискам силно палците:)
Сто неща искам да кажа и забарвих, а, за влагоабсорбатор, препоръчайте ми някой мощен, Алина на вашите какъв е?
Жаки кашля по- малко давам всичко изписано. Успяхме да дойдем при брат ми, толкова хубава вечер!
Якетата станаха и на него и на жена му, много ги харесаха. А малката ми племеничка ми каза, йейо бибичам те, просълзих се, толкова ми прилича на брат ми ще я изям Heart Eyes
Утре мъж ми и снаха ми да си гледат децат, а ние с барат ми ще си излезем на кафе, той предложи сякаш иска да си поговорим, само да не каже пак за мисия, защото ще се скараме много, дано не е това, дано!
Само ме прегръщаше и ми каза, много ми липсваш, какче, а той на мен, ако знае колко...
Ох, пак се разкиснах, не бива така, сега съм тук утре цял ден и вечер ще сме заедно.

# 1 096
  • Мнения: 3 867
Много любов струи от поста ти, Жаки. Стана ми много мило.

# 1 097
  • Мнения: 14 654
Oх, тоя черен петък е ужас на ужасата. Днес си рекох да ида за риба в мол Сердика, че ми е на път, а там има Пикадили с чудесен рибен щанд. Обаче хитреците недни са го наврели тоя магазин в дъното на мола, така че да направиш полукръг, докато се добереш. Сума ти магазини имаха черен петър и навалицата беше кошмарна, а аз влача и малко дете зад себе си с раничка на гърба. Поне взехме прясна риба и успяхме да се измъкнем от мола преди да се е развалила. Този мол ми е най-неприятен - обикаляш като хамстер в лабиринт, а изход все няма.
Аз хубаво купувам риба, ама никак не си падам. Но вчера мернах, че някоя от вас е готвила ципура и искам да ми кажете как. Единствено пъстърва, сьомга и скумрия съм правила - директно в оребрения тиган, без мазнина и без други неща. И един лаврак опитах веднъж, но той беше толкова недорасъл, че не си заслужава да се споменава.

# 1 098
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Жаки, страхотна емоция  Hug
Янечек, Сердика мол е любимият на приятелката ми и като дойда в София все там ме води. И на мен не ми харесва особено, но и нямам база за сравнение с друг мол в Сф.

# 1 099
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Хора, тези дни успявам криво-ляво да ви прочета, до писане и не стигнам
Мирама, доста трябва да си прост, за да го напишеш това под статията. Инициативата е страхотна. браво.

Днес си рекох да ида за риба в мол Сердика, че ми е на път, ...........

Представих си те с въдица на рамо  hahaha
Тоя черен петък обаче е някаква лудница. Говоря от страната на търговците. Единият ни сайт е само за техника (ИТ и подобни, не бяла), нямаме обявено намаление, обаче днес беше нещо страшно. Това човешката психика е....

# 1 100
  • Мнения: 12 965
Ако някой види Киндъл Пейпъруайт на добрата цена да свирка:)

# 1 101
  • Мнения: 4 785
Ако някой види Киндъл Пейпъруайт на добрата цена да свирка:)

По-силно да го чуя и аз  Wink

# 1 102
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В темата за четците някой беше писал, че в някой Амазон в момента е на промоция 100€. Ще потърся мнението и ще допълня това.

...
Kindle Paperwhite в емаг е на цена 300 лв. В момента предколедно в немския амазон цената му е €99,00, намален от €129 (в английския е £99, а в щатите е $129). Колкото и да го намалят в емаг, пак е по-изгодно да си го поръчаш от чужбина.
Момичетата от темата ме светнаха за коледните намаления, за което им благодаря   bouquet

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 23:13 от Лилянa

# 1 103
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
В темата за четците някой беше писал, че в някой Амазон в момента е на промоция 100€. Ще потърся мнението и ще допълня това.

...
Kindle Paperwhite в емаг е на цена 300 лв. В момента предколедно в немския амазон цената му е €99,00, намален от €129 (в английския е £99, а в щатите е $129). Колкото и да го намалят в емаг, пак е по-изгодно да си го поръчаш от чужбина.
Момичетата от темата ме светнаха за коледните намаления, за което им благодаря   bouquet
В Техномаркет има страхотни намаления и наличност, поръчахме на брат ми ТВ със 100 лв. по- евтино, отколкото аз го взех преди 3 седмици.
Киндъла е 289 лв.

# 1 104
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Ако някой види Киндъл Пейпъруайт на добрата цена да свирка:)

По-силно да го чуя и аз  Wink
Една приятелка днес за това е дебнала, но в крайна сметка е взела Покетбук. Аз имам такъв от 3 години. Е, няма грешка. Чете почти всички формати (май само 1-2 не може). Добре си поддържат и сайта.

# 1 105
# 1 106
  • Мнения: 2 658
Добро утро Simple Smile

Аз не мога да си причиня влизане в магазин по време на промоции. Пазарувам онлайн. Преди 2-3 години в Техномаркет бяха правили големи намаления за Великден. Майка ми решила, че ѝ трябва нова прахосмукачка. Казах ѝ да я поръчам – не, трябвало да я види. Отишли с баща ми, гледали, избирали, накрая купили някаква на редовна цена. Simple Smile

Жаки, нашия влагоабсорбатор го купих от Техномаркет или от Технополис – онлайн.
http://www.tesy.com/bg/products/grizha_za_vyzduha/uredi_za_kotro … /obezvlazhniteli/
Доволна съм, не е шумен.

# 1 107
  • Мнения: 8 929
Жаки, от Метро е техния влагоабсорбатор, зависи от кубатурата, където ще го пускаш, техния беше за около 150 лв. Ще питам за марка и модел ако искаш.

# 1 108
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Добро утро!

Сетих се рано-рано за Daun under...какво стана след ухапването newsm78 Пропуснала съм...сега гледах по NG за Австралия и... Grinning

Пия още кафето,детето спи,ММ по диваните,а мама решава кръстословица.После ще я карам на автогарата и ние при свеки да се видим.Оставям къщата неизчистена,нямам идея какво ще се яде като се приберем,а и детето даде учебниците на съученик да преписва и това ще трябва да правим утре... Whistling

Приятен уикенд!

# 1 109
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Приятен уикенд и от мен!
Кафето изпито. Да пусна прахосмуча и после - пазар. Да видим след черния петък какво е останало  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт