Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 724
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 6 604
Добро утро.  bouquet И ние днес сме от ранобудните. Ще ходим " по женски" на кино с дъщерята.
П.п . В Ринг има НиМ. Peace Уайкики не помня.  Blush

# 1 246
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Добро неделно утро! За днес супа топчета и яко чистене Sad

# 1 247
  • Мнения: 12 962
Добро утро, трябва да поемаме обратно към къщи, още не съм тръгнала, а ми липсва братчето ми, ще го видя чак март, ако не успеем да дойдем за ден преди да заминем януари. Днес затъпи на 24 часов наряд, няма да мога да го видя. Ще гледаме да тръгнем рано, че май идва сняг.
Ходила съм в Бали, не е нашето място, не бих повторила пак. За мен лично е един по- лош вариант на любимия ни Тайланд. И в Сингапур бяхме, много интересно ми беше, за второ ходене не знам какво бих видяла, имаше няколко забележителности и атракциони посетихме ги. Хонг Конг е в пъти по- мръсен и неуреден, грешка беше че отидохме първо в Сингапур, а после там разочаровах се.
Сега сме си намерили нашето място и докато Жаки е малка ме е страх да пътувам на нови места.
След някоя година сме предвидили Камбоджа, Индия, Перу. Не са места за малко дете определено:)

# 1 248
  • Мнения: 22 036
Сингапур е може би една от най-добрите азиатски дестинации (за европейци, които не са склонна да рискуват). Иначе и Виетнам и Камбоджа са много, ама много красиви.
Япония е страхотна, но е скъпо място.

# 1 249
  • София
  • Мнения: 5 605
Жаки, издай къде на топличко отиваш?
Момичета  Heart Eyes и за Куркума естествено Simple Smile

# 1 250
  • Мнения: 12 962
Цвети, в Тайланд ходим ние за пети път ще е, намерили сме тих, спокоен, пенсионерски курорт, както казва мъжът ми, идеален за хора с бебе, с модерна болница и без обичайните барове:)

# 1 251
  • Мнения: 4 785
Искам да завали проклетяи сняг - сега!!!

Извинете... добро утро  Hug.

Ставам сутринта - преди малко, добре наспана, мъжът ми го няма в спалнята. Нищо чудно, часът е 10 мисля си, даже може да е отишъл на тренироека. Намирам го в хола, гледа бясно и ми заявява, че е спал там  Shocked Веднага реших, че съм започнала да хъркам, видях края на гушкането и началото на отделните спални... А то - съседите пак правили купон, моя блъскал над 30 мин. по вратата, а то на него по-добре да му отворят веднага, отвътре купон, слязла съседката отгоре, защото леглото й вибрирало чак, викнали полиция, онези отворили преди да дойде полицията, та мъжът ми поканил някой от тях веднага да си взима едно одеялце и да идва да го приспива, те мигат на парцали - абе среднощен екшън, а ММ е близо 2 метра, як човек. Дошла полицията направили им предупредителен протокол, следващият път акт. Мислеше да звъни и на собственика, те са под наем. Казах му, че може би ще спрат, макар че това е втори път за месец, но миналият път не викахме полиция, просто почти беше влязъл с касата в тях, аз пак не се бях събудила  Rolling Eyes То бива бива, ама в 4 часа сутринта да се напиеш и да вдигаш яката джабала, не бива. В това каре пък едни други наематели се бият - хвърлят чинии, чупят мебели, крещят, но ние тях не ги чувам, че са от другата страна.... Егаси селяндурщината, просто не парти, а не знам какво ще направя в деня, в който се изнесем от всякакви блокове, а ние сме направо в културен такъв, като знам по другите какво става.

Та мъжът ми отиде сега да учи свекърва ми да кара, провежда й опреснителни, а аз ще седна да пиша курсова, имаме излизане после, обаче така не ми се излиза...

# 1 252
  • Мнения: 4 740
Жаки благородно ти завиждам за прекрасните места, които посещаваш Heart Eyes Hug

# 1 253
  • Мнения: 7 201
Днес е Андреевден!
На всички именици пожелавам много здраве, късмет и приятели, с които да споделят празника!

И аз искам сняг вече, омръзна ми от студа, калотията и сивотата.

p.s. Сега разглеждам снимките - прекрасни! Heart Eyes

# 1 254
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Жаки благородно ти завиждам за прекрасните места, които посещаваш Heart Eyes Hug
Доста хора ѝ завиждат на Жаки, някои не съвсем благородно. Така ми каза едно врабче.
Жаки, да знаеш, че и аз съм от завиждащите.

# 1 255
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Искам да кажа, че никак не вярвам на разказите как някое дете било пълничко, пък после от самосебе си се издължило и ей го на - слабичко. Все има по нещо, което не се споменава - къде нарочно, къде не. Ограничение на количествата храна и движение, това му е майката.

# 1 256
  • Мнения: 4 740
Еее, Лиле. Аз наистина благородно, нека да продължава да обикаля света  Hug
А другите нека си се задавят от злобата, то всичко в този живот се връща.

Саня, съгласна съм. За мен не е възможно детето да отслабне от нищото. Сестра ми беше много пълничка до втори клас. После я записаха на хандбал и народни танци, че чак от тогава почна да сваля килограми. А и яде значително по-малко. Нищо не става с магическа пръчка..

# 1 257
  • Мнения: 12 962
Жаки благородно ти завиждам за прекрасните места, които посещаваш Heart Eyes Hug
Доста хора ѝ завиждат на Жаки, някои не съвсем благородно. Така ми каза едно врабче.
Жаки, да знаеш, че и аз съм от завиждащите.


Хехе, Лили, надявам се ти си от благаородните:) Много съм благодарна на съдбата, че имам възможност да пътувам, това е най- голямата ми страст, да видя нови места и култури, да трупам спомени, които да разказвам на внуците си:)
Аз други страсти нямам, не пия, пуша на високосна, не ходя по заведения, десет месеца работа, къщи, и напоследък форума, чакам с нетърпение онези оставащи два, в които пътешестваме:) Е, с Жаки сме малко ограничени, но това ще е още две три години:) Тя поне от новородена, да не кажа още неродена си е свикнала да лети:) Бях в четвърти месец, когато "я водих" в Мексико, затова сега иска да яде люти чушки:))))

# 1 258
  • Мнения: 11 635
Танзания или Тазмания Simple Smile. Тазмания е един малък остров до Австралия, който е населен от много здрави хора и тазманийски дяволи.

Тасмания  Peace

# 1 259
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз цял живот си търся работа, която да ми позволява да пътувам така, т.е. да почивам по два месеца, но още не съм я намерила Simple Smile Но да не се оплакваме, има хора, за които и Китен е непосилен, та да не забравяме къде живеем все пак. Но, Даун, аз все някога ще се навия да летя 24 часа, да не забравиш че си ме поканила Mr. Green

Този уикенд се изкъртих от спане. Днес пак в 11 станах Shocked Мъж ми замина още в 5 сутринта на работа, децата се преместили при мен и като сме се гушнали...Най обичам да си ги гушкам Heart Eyes Събудих се сутринта от чуруликането на малкия, който "чете" енциклопедия за птиците, т.е. рецитира наизуст, защото още не умее да чете и спори с батко си ядат ли папагалите семена от евкалипт или не ядат Laughing

Чака ме печене на коледни сладки, украса на къщата и много пране. Не знам какво стана, в петък кошът беше почти празен, днес преливаше, вътре има като за три перални, с чаршафите четири ooooh! Наистина не знам как са се справяли едно време без перални. Ако трябва да действам на ръка, вероятно само това бих правила по цял ден. Питала съм майка ми, не помни...Ужас някакъв е това, не знам...От много домакински джаджи бих могла да се лиша, ако се наложи, но без пералня буквално не знам какво бих правила.

Общи условия

Активация на акаунт