Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 731
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 6 604
Лиляна, хареса ли ти филма? Ние се прибрахме преди малко от женската разходка. Дори скапрания дъжд не успя да ни развали разходката. Малката много хареса филма,аз- горе-долу. За веднъж става.
Сега се отдавам на разкрасителни процедури и мързелуване.

# 1 276
  • София
  • Мнения: 18 679
Обядвах с вчерашната супа, дето дребуса не я иска. Уникална е. Вътре има поне десет вида зарзават. Ще си изям сама цялата тенджера Crossing Arms
Украсих къщата. Елхата я оставям за по-натам, че ако сега я вземем до Коледа ще окапе. Миналата година страшна беля си взех с тая елха. Повече никога! Само борче. Другото е мазохизъм. А изкуствените така и не успях да ги възприема. Мъжа ми ме убеждава от екологична гледна точка, че е редно да си вземем изкуствена, а за аромат да си донесем от Витоша само борови клонки. Грехота било да отсечеш дръвчето за гевезлък. С ума си разбирам, че е прав, но сърцето ме тегли към истинско борче, ароматно, свежо...Явно като малки добре са ни промили мозъците с онази приказка, че това му била целта на дръвчето, да направи децата щастливи и т.н.

Аз онзи ден също внезапно поисках аватар. Но само като отворих един сайт с 584 страници коледни аватари, мигащи, светкащи и пр., и ми мина меракът Laughing Свестните свършиха с мишката на Нино.

# 1 277
  • Мнения: 4 892
Аз съм на мнение, че производството на всичките тия пластмаси не е никак екологично и при всички положения предпочитам култивирана специално за Коледа жива елха.
Сърцето не лъже, белинда.

Свестните свършиха с мишката на Нино.

 Blush Hug

# 1 278
  • София
  • Мнения: 5 605
Ааааа, ама как така ще ни бъркате значи Simple Smile ние сме различни китки Simple Smile пък и аз сега само воайорствам и пиша по някой и друг ред, ама от вторник се завръщам и след съвет между трите ще ви дадем жокери  Laughing
Оффффф, много съм се разлигавила нещо. А е такава скукаааааа! Децата установиха, че е хубаво мама да се маха за малко от София, че с баща им страхотно си изкарвали. Еми как не-колкото пъти звънна или ядат сладолет, или са на пазар, или са на кино или правят пакости и бели Simple Smile

# 1 279
  • Мнения: 2 135
Синът ми като беше малък, казваше, че като стане президент ще направи така, че да се работи 3 дена, а да се почива 4.
Някой питаше за ципура. Аз я намазвам обилно със сок от лимон, сол и зехтин. Престоява поне 2 часа така, най-добре една нощ. Преди да я сложа да се пече само слагам в нея 2-3 стръка копър, които махам при сервиране.
От Хиполенд си купихме страхотни украински играчки, само по 2 лева. Водят ги 3D пъзел. Сглобява се определена стая. Купих само кухнята, защото не знаех дали стават, Утре отивам да купувам и спалня, баня и хол.

# 1 280
  • Мнения: 6 697
Добър ден   bouquet
Доста страници изтървах, но се опитвам  да наваксам.
Но препускане между работа, пазаруване, домакинстване и изпити не ми дава възможност да ви чета редовно.

Да попитам тези от вас, които наемат жена за гледане на дете у дома, как вървят цените?
Става въпрос от 8-17 часа за месец.Знам че е по договорка, но събирам мнения  Grinning

# 1 281
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Smilka, за кой комплекс става дума? Имам една приятелка ,която взима по 2 лева на час.

# 1 282
  • Мнения: 6 697
Славейков.Аз жена вече имам, но искам да съм наясно  Grinning

# 1 283
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Ами тя толкова взима. Лятото слушах едни баби (помислих,че са с внуците си-но се оказаха бавачките) ,че взимали по 2.50 плюс пътни.

# 1 284
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лиляна, хареса ли ти филма? ...
Аз не го гледах. Заведох малката и приятелите ѝ, отскочих при мама да се видим, после ги прибрах. Децата са доволни, харесало им е. Моята за първи път беше на 3Д. И аз си мислех за разходка, да ги заведа в парка да потичат малко, обаче тук е адски студ, духа студен режещ вятър и ме достраша да не ги разболея.

Белинда, сложи ѝ на розовата дама една коледна шапка и си готова. Виж Янечек какво умно решение е намерила. Даже не ти трябва специална програма. С Пейнт може да стане бързо и лесно.

# 1 285
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Да ида на работа, та да си почина, 'начи. Местих печката, че зад нея беше станало чудо на чудесата. А то, като чистиш зад нея, е редно и плочките, че и самата нея от страни, че и цялата кухня после  ooooh!
Констанца иска да заведе 6 човека на кино за РД-то си, но е в голяма чуденка на кой филм. Иска всички да са доволни. На нея й се гледа "Игрите на глада", но е сигурна, че другите няма да го харесат. Не иска купон в къщи и е голямо чудене. Имате ли идея дали в близката една седмица ще излезе нещо читаво като за тийнове? Гледах в сайта на Арена, но не пише кой знае какво (просто сигурно няма да излезе нещо, де). Чааак на 19-ти е "Хобитът", а РД-то е на 10-ти. Предложих й "От глупав по-глупав", ама знам ли  Thinking

# 1 286
  • Мнения: 6 697
Лина, благодаря, че се включи Grinning Аз поне пътни няма да плащам  Grinning Но явно по-малко от 20лв на ден няма как да не плащам.Нямам избор.

# 1 287
  • Мнения: X
Единственият филм, който чакам с нетърпение е именно "Хобит". Първите два филма бяха страхотни! Третият се очертава да е епичен.

# 1 288
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Вече уж съм адекватна и мога да се включа. Още допивам първото за деня кафе, ама който ляга сутрин, няма как да стане по-рано  Joy  Днес ми е лежерно и определено ще мързелувам. Вън кротко си вали, но е топло, 15 градуса е. Моят мъж днес е решил да се вихри в кухнята, значи за мен остава само да мина с прахосмукачката и готово. Благодарение на играчката, която вчера си взе мъжа ми, сега цялата къща се озвучава с Дайър Стрейтс. Стари, но златни! Класика! Ех, връщат ме години назад.  Лека-полека ще почвам коледните декорации. Предпочитам да си купя отделните елементи, после ги комбинирам по свой вкус, някои и сама правя.  Коледните сладки ще правя през седмицата.

# 1 289
  • Мнения: 14 654
A на мен никак не ми е предколедно още. Ако извадя сега коледното настроение, до Коледа ще прегори, та чакам да мине 15-ти дек. поне и тогава. Елха от много години (поне 10) ползвам изкуствена, жал ми е за дръвчетата, а гледката на премръзнали мангали с изпръхнали пръсти, които ги продават по пазара на едни нерендосани кръстачки, направо ме потиска и погнусява. Украсяват я децата на Бъдни вечер. И най-накрая искам да се забрани напълно продажбата на пиратки. Като бях ученичка, имахме инцидент с едно дете - остана без око, а тези осакатявания са възможно най-тъпите и лесно предотвратими. Но кой да следи, дай му простака шум да вдига  Close
Днес и вчера с децата строим с Лего, имаме несметни количества, добре омесени в един гигантстки кашон. Разделихме ми по големина, следва по цвят и може би ще успеем да изпълним някоя схема.
пп: Прави ми впечатление, че Мирама не пише, сега заради онази идиотка, която написа тъпотията под статията, сигурно ще се откаже от форума.

Последна редакция: нд, 30 ное 2014, 16:01 от Янечек

Общи условия

Активация на акаунт