Отговори
# 720
  • Мнения: 11 820
С упойка,ама упойката не хвана хубу два пъти слага упойка с една огромно игла ...сдърви ми се чинето а у ма зъбъ не мой фани убу и ти каам ужас беше ....тея клиентите отвънка са се шашнали от пишенето ми  Mr. Green

# 721
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Абе какъв е тоя измислен зъболекар, да му играеш едно коляно малко ще е.
Систър  Heart Eyes Hug

# 722
  • Мнения: 11 820
Мани  ooooh! Охо вече и левия крачол джиджан  Whistling

# 723
  • Мнения: 15 884
Айде, о4истих се и аз ве4е ooooh! Пууу, аман Crossing Arms

# 724
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Аха с моя човек, как се подава закачливо  Mr. Green

# 725
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ЙенитУ - старотУ


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=811932.new#new

Екип: Систъра на бис

чичеци... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 726
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Привет хухавелки!  Grinning Hug
Мой да има нова тема, ама старата има още до покрива и я мислим се наместим на таванскио етаж. Crazy Laughing

Гледам сте мучали на Хазал по тази фотка.


Е оти, кат си е със същото палто дет си го носи още от АФК.


Сал некви смотани неща си е турнала на главата  Sick, ама можеше и по-зле да е. Например кат тази у десно с шамията. ooooh! Sick

За новата фотосесия на Чачослав  - има и хубави и лоши снимки. Ще изчакам да излязат по-добри и качествени изображения, че да взема решение дали ми харесва или не. Ей го тука отзад как му правят причоса. Направо Мичка трябваше да е там, а не тия брадатите, и да го запука директно с ножицата. Малко и веждите да му хване, че и те са за обарване. hahaha thumbsup

Още не съм гледала серията на ПО от петъка, не съм имала възможност и да прегледам нета за отзивите по нея, та нямам представа как се развиват нещата. Видях фрагмана за следващия епизод, благодаря за мятането тук.      bouquet  Много ми хареса на Зиза изказването по въпроса 
Тая па Сера с тая рокля ми мяза папата Mr. Green...а пък тоя плашипутарник Чачослав е излязъл от пътя вече ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Мноу близо до истината! thumbsup  SmileJoy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 15 884
Проф4е Hug Heart Eyes ква ножица бе душо, напрау с машинката Mr. Green

# 728
  • Мнения: 18 785
Систър твоята нова любов играе ли в Хобит или съм се объркала на рекламите  Thinking

# 729
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Систър твоята нова любов играе ли в Хобит или съм се объркала на рекламите  Thinking
Играе, играе и то главна роля има в последната част, ще чакаме той да трепе дракона  Mr. Green
После така и така е набрал скорост го пращам се занимае и с премахването на другия дракон, Сера  Joy Joy

# 730
  • Мнения: 18 785
Систър твоята нова любов играе ли в Хобит или съм се объркала на рекламите  Thinking
Играе, играе и то главна роля има в последната част, ще чакаме той да трепе дракона  Mr. Green
После така и така е набрал скорост го пращам се занимае и с премахването на другия дракон, Сера  Joy Joy
браво браво  Mr. Green да ви е честито  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт