Кюретаж и забременяване след това - тема 56

  • 35 438
  • 709
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 232
Десис, и тук браво за прегледа и на момата, че расте  Hug
Даниела, добре сме бременните, аз почнах да купувам разни дреболии и ми е бебешко настроение сега, а и Коледа идва Simple Smile Вие как сте с бебка  Heart Eyes

# 31
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хайде момичета  Hug късметлийска  Коледна темичка , по Коледа се случват чудеса  Wink

В понеделник съм на преглед , доктора каза че ще ми взимат секрет да видят дали вс. е ОК и .... чакаме  Grinning
Вече нямам търпение  Crazy тежи си ми тумбака , тромава съм , болят ме кокали-бокали  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 196
Добро утро,Дес при  теб не останало,още малко.Късметче успех и дано всичко да е наред.

# 33
  • Мнения: 878
Привет, привет в новата темичка  Hug

Аз малко се по загубих от тази тема, но беше целенасочено. Хем не остава мн време покрай унито ама и исках малко да се отдалеча от тази тематика.

Хайде да ви поръся и аз за новата темичка с розов прашец (сбъдна ми се желанието за мома  Heart Eyesbabydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 34
  • Мнения: 656
Desss накрая е най тежко, но пък след това е най-сладко и се забравя всичко, като видиш мъничкото човече. Всичко ще е наред.  Hug
Да си взема от прашеца,че имам нужда  newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm28
Лек ден на всички.

# 35
  • Мнения: 71
Здравейте, момичета  Hug
Кога е най -добре да се отиде на контролен преглед след кюретаж. Док ми каза след месец някъде, но се чудя не е ли късно  newsm78.
Иначе аз съм добре, кървенето спря на 7- мия ден, сега има само леееко кафеникаво течение.
И аз искам да събирам прашец, но ще трябва да почакаме малко  Tired
усмихнат  уикенд и само хубави новини в темата  Hug

# 36
  • Мнения: 375
И аз съм в същото положение като Демончето... И на мен доктора ми каза след първия цикъл ,но мисля да отида и преди това ,въпреки че нямам болки ...
Ох дано всичко е наред и ние скоро да събираме прашец!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 858
Момичета, ако нямате оплаквания няма сисъл да ходите по-рано, все пак там долу е рана и има нужда от време, за да зарасне и да се възстанови всичко. Ходи се след първия Ц, не е късно, а до тогава никакви тампони и секс без презерватив, би трябвало да са ви казали, защото много лесно стават инфекции.  Peace

maresr, радвам се че всичко е наред при вас  Hug

# 38
  • Мнения: 368
Момичета здравейте, то ку що си направих тест и има бледа 2-ра чертичка, с телефона го снимах, но не се вижда толкова ясно, та според вас има ли или няма???  ooooh! Shocked
http://prikachi.com/images.php?images/883/7751883w.jpg

# 39
  • Мнения: 656
И аз я виждам  Hug

# 40
  • Мнения: 368
мъжа ми не е във вкъщи, пуснах му я на messenger и се вижда на малка снимка много добре и с просто око се вижда, ох не знам какво да мисля, защо е толкова бледа  Cry

# 41
  • Мнения: 375
Имааа Simple Smile и моята беше такава

# 42
  • София
  • Мнения: 863
Знаех си Късметчеее  Hug
Тихичко честито! Направи ми деня щастлив! Прегръдки Hug

# 43
  • Мнения: 6 833
Има, има чертичка  Hug Тихо честито и лека бременност  Hug

# 44
  • Мнения: 1 353
Късметче,аз нямаше да се стърпя да направя още поне един. Когато аз видях двете чертички и хем бяха съвсем ясни пак не вярвах на очите си докато не направих още два....абе луда работа

Общи условия

Активация на акаунт