Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 133 451
  • 738
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 698
При мен интим и мишници се повлияха най-добре.
Най-трудната зона при мен е горна устна и бедра над коляно.

# 436
  • Мнения: 8
Значи просто трябва да опитам. На всяка кожа повлиява различно. Моля,да ми препорчате някоемясто, където да мога да се доверя на козметичките. Къде ходите вие? И колко процедури са нужни минимум? Благодаря Ви, момичета! Simple Smile

# 437
  • София
  • Мнения: 361
Здравей!
Аз съм много доволна от Версус. Правя цели крака, цели ръце, интим и подмишници.

# 438
  • София
  • Мнения: 698
А аз в Нирвана София. Интим мишници - там вече ходя само веднъж в годината на поддръжка, изумителен ефект.
Горната устна и краката започнах година след това, също резултатите са добри, с изключение на горната устна и бедрата, както казах се забелязва малко по-малък резултат, при мен тънките косми се повлияват по-трудно.

# 439
  • Мнения: X
А аз в Лазер център, страхотни професионалисти, за сега само интим правих, за краката още чакам ефект. По-натам ще споделя мнение Simple Smile

# 440
  • Мнения: 670
Борекс на бул. България. От форума научих за центъра. Вече година и половина няма косми.

# 441
  • Мнения: 8
Момичета,страхотни сте. Благодаря! Сега ако ме ориентирате горедолу и за цена? Например триъгълник и мишници? Колко струва една процедура и колко на брой процедури са нужни?

# 442
  • Мнения: 5 854
За цени няма да пиша, защото са посочени в сайтовете на студиата. Peace

От позицията на опита, по-скоро бих ти дала друг съвет - пробвай както с Александритен, така и с Диоден лазер, в различни центрове, за да видиш къде процедурите ти допадат най-много и дават най-добър резултат конкретно при теб.

Ето, аз направих грешката години наред да се третирам само с Диодни лазери, а се оказа, че специално при мен Александритните дават много по-добри резултати.

# 443
  • Мнения: 825
Ходех в Медеста, до НДК.
Интим и мишници. Пълна загуба на време, най-вече на пари, защото закупих 2 пакета.
Много съм разочарована.
Моя приятелка е на 5-та процедура мишници, без дори минимален ефект.
Да отбележа, че нито една от двете ни няма хормонални проблеми, ако това има значение... (Предполагам, да.)

# 444
  • Мнения: 279
Препоръчвам диодните лазери,  безболезнени и ефективни са. Искайте само да покриват бенките.
Диодните са безболезнени?!? На мен направо са ми се насълзявали очите, с александритен направи се родих и не искам и да чуя за диоден лазер повече...

Не знам с какъв лазер са ви работили, но с диодния като ме намажат с гел  изобщо не ме болеше. Има едни, които имат духаща система, при тях боли.

# 445
  • Мнения: 1 602
Препоръчвам диодните лазери,  безболезнени и ефективни са. Искайте само да покриват бенките.
Диодните са безболезнени?!? На мен направо са ми се насълзявали очите, с александритен направи се родих и не искам и да чуя за диоден лазер повече...

Не знам с какъв лазер са ви работили, но с диодния като ме намажат с гел  изобщо не ме болеше. Има едни, които имат духаща система, при тях боли.

Има значение в кой период от цикъла ходите. Преди или непосредствено след ме боли, иначе не.

# 446
  • Мнения: 5 854
Винаги ме боли с Диодни лазери, но мен от години ме правят на много високи мощности.

# 447
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Боли си ме и мен. Гелът не е обезболяващ, та да ми блокира усещането за болка. И мен ме правят на висока мощност.

# 448
  • Мнения: 5 854
Тарталета, а защо не пробваш с Александритен лазер? Сигурно знаеш, че и аз в продължение на много години се правих само с Диодни, но към днешна дата отчитам това като грешка. Просто с Александрита виждам много по-добри резултати. Peace Малко ме е яд, честно казано, че не пробвах по-отдавна.

# 449
  • София
  • Мнения: 361
Тарталета, а защо не пробваш с Александритен лазер? Сигурно знаеш, че и аз в продължение на много години се правих само с Диодни, но към днешна дата отчитам това като грешка. Просто с Александрита виждам много по-добри резултати. Peace Малко ме е яд, честно казано, че не пробвах по-отдавна.

+1
Гърненце, и аз щях да предложа същото, защото както знаеш - от Александрит и аз съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт