Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 132 799
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 816
И при мен няма никакви точици, ако се обръсна.

# 541
  • Мнения: 16 868
Тарталета, колко процедури прави и къде?

# 542
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
В Испания съм, трябва да видя точния брой процедури, но на краката са със сигурност по- малко от 5.

# 543
  • Мнения: 5 234
В Испания съм, трябва да видя точния брой процедури, но на краката са със сигурност по- малко от 5.
С александритен ли?

# 544
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Диоден.

# 545
  • Мнения: 656
Някой с отзив за лазерна мустак дали 6 процедури са достатъчни?

# 546
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не. Зоната е хормонална.

# 547
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
Аз сега ходя на мустак..2 процедури са минали...точно под носа не ми излизат косъмчета, но в двата края на устните - да, няколко черни и упорити. Чистя само тази зона с ножичка..

# 548
  • Мнения: 1
Може ли някой да каже мнение за лазерни центрове в Стара Загора и да споделите какъв е резултата при вас? Благодаря предварително 😊

# 549
  • София
  • Мнения: 361
Не съм от Стара Загора, но доколкото зная във вашия град има център на Lege Artis/EpiPro, които аз посещавам в София, и мога да кажа, че са на много високо ниво. Работят с александритен лазер от най-висок клас. Можете да прочетете повече в сайта им и да се ориентирате.

# 550
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 328
Може ли някой да каже мнение за лазерни центрове в Стара Загора и да споделите какъв е резултата при вас? Благодаря предварително 😊
Аз ходя в Лео Естетика. Работят с диоден лазер.Две процедури мишници и една интим имам направени. Със смесени чувства съм малко. Колежката ми е много доволна.Но ако нещо не ми се получат нещата там мисля да пробвам в Леге Артис. Там са с александритен лазер.

# 551
  • Мнения: 3
Моля споделете с какъв лазер сте си правили лазерната епилация. Все пак има значение каква е машината. Аз тепърва проучвам.

# 552
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз с диоден.

# 553
  • Мнения: 5 992
Аз с диоден и александрит. На моята бяла кожа с тъмни косми, смятам по-добре работи александрита.

# 554
  • Мнения: 3 459
Здравейте,
Бихте ли препоръчали студио/салон в Пловдив от който сте доволни?

Общи условия

Активация на акаунт