Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 133 528
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Аз избрах студиото, защото е близо до вкъщи и с добри цени. Диоден лазер е. "Курсът" е специфичен за всеки, в зависимост от кожата и косъма. В началото третирах тяло на всеки 3 месеца, постепенно разредих, защото ефектът беше страхотен, и вече планирам да ходя веднъж на 7-8 месеца. Ако видя необходимост, ще отида. Доволна съм много от резултатите. Издържам на висока мощност, което също си оказва ефект да не се разтягат процедурите много във времето. Общо взето, за около 2 години приключих. В началото почнах само с лицето, постепенно продължих навсякъде.

# 646
  • Мнения: 281
Благодаря за бързия отговор! В кое студио ходиш? Медициснки лица ли са? А между процедурите налага ли се да ги махаш?
И ако след приключване на курса може ли да се прилага кола маска или епилатор?

# 647
  • Мнения: 4 571
Между процедурите премахването на космите се извършва само с бръснене. Без епилатор или кола маска.

# 648
  • Мнения: 281
Между процедурите премахването на космите се извършва само с бръснене. Без епилатор или кола маска.

А след тях?

# 649
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Няма след тях. Нали това е целта на лазерната епилация, да се премахне окосмяването. Ако има излезли косъмчета, ще са тънки и светли, не е никакъв проблем да ги обръснеш. Нито ще се сгъстят, нито потъмнят. Дори и по лицето! Споделям личен опит, както и момичетата тук, така че ти прецени на кого да се довериш. Кола и епилатор само ще провалят всичко.
Аз съм в чужбина. Операторите не са медицински лица, козметички са момичетата.

# 650
  • Мнения: 5 860
Абсолютно безпредметно е да търсиш "медицинско лице".

# 651
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Има ли някои от Бургас да даде мнение за Ели Естетик , използват Venus velocity лазер?

# 652
  • Мнения: 281
Абсолютно безпредметно е да търсиш "медицинско лице".

Защо смяташ така? Медицинското лице със сигурност по-добре ще знае какво прави и как да реагира при възникването на проблем. С чувствителна кожа съм, и колкото и редки да са случаите на нежелани реакция или изгаряне, ми се иска да имам един вид "застраховка". Определено си звучи по-сигурно и надеждно.

А за вида на лазера какво ще ме посъветвате?

Иначе като цяло се колебая между Lege Artis, Body Aesthetics и Skin Line, като за нито едното не видях лош отзив...

# 653
  • Мнения: 12
Абсолютно безпредметно е да търсиш "медицинско лице".

Защо смяташ така? Медицинското лице със сигурност по-добре ще знае какво прави и как да реагира при възникването на проблем. С чувствителна кожа съм, и колкото и редки да са случаите на нежелани реакция или изгаряне, ми се иска да имам един вид "застраховка". Определено си звучи по-сигурно и надеждно.

А за вида на лазера какво ще ме посъветвате?

Иначе като цяло се колебая между Lege Artis, Body Aesthetics и Skin Line, като за нито едното не видях лош отзив...

Абсолютно съм съгласна с теб! Аз затова трябваше да сменям салон, некомпетентна козметичка ме изгори, дори не ми закри бенка в областта, която третира и аз се усетих едва след това....та веднага смених на студио, с момичета, които са завършили медицинска козметика и са учили 3-4 години за това ПОНЕ. Проверявайте добре какви хора работят там, какво образование имат и къде са карали обучението/курсовете си. Аз вече се "опарих", не го правете и вие! LaughingLaughing

# 654
  • Мнения: 5 860
Не че нещо, но нали се сещаш, че завършилите Медицинска козметика се наричат именно козметици, а т.нар. "медицински лица", за които пита потребителката по-горе, са, всъщност, лекари. Grinning

# 655
  • Мнения: 12
Не че нещо, но нали се сещаш, че завършилите Медицинска козметика се наричат именно козметици, а т.нар. "медицински лица", за които пита потребителката по-горе, са, всъщност, лекари. Grinning

Абсолютно не е задължително. Има козметици с преминати курсове само. Медицинска козметика е степен бакалавър, която може да получите в дадени университети. Simple Smile

# 656
  • Мнения: 2 223
Безпредметно е напълно. Човек, обучен професионално с опит може да отреагира адекватно. Една диплома на "медицинско лице" въобще не гарантира липса на изгаряне и некомпетентност.

# 657
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Здравейте, някои използвал ли е Диоден лазер Праим блеиз лазер?

# 658
  • Мнения: 29
Аз тъкмо постепстих някой лев, за да се погрижа малко за себе си, те взеха че обявиха извънредно положение. Канех се преди лятото да обърна малко повечко внимание на външия си вид. По отношение на епилацията колко процедури са нужни за зона интим?

# 659
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Това е една от зоните която най трудно се повлиява. Аз съм на 10 но отдолу пак излиза по някой. Но не съм редовна. След 5 тата ги права два три пъти годишно. И са някакви рехави и светли

Общи условия

Активация на акаунт