Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 ноем. 2014, 15:23 ч.

Ефектът при вас от лазерната епилация

• 93 648
  • 641
  •   1
Отговори
# 615
  • Стара Загора
При мене беше месец и половина гладко  и после се появиха, но косъмчетата бяха много тънички.На втория месец избръснах и е гладко.Имам запазен час на третия месец.За сравнение при първото ми правене на интим на друго място не падна нито нищо и постоянно бръснех.Тука си личи,че ще има ефект.

# 616
Аз виждам доста голям ефект. Имам косми на около 20% на различни места като петна. Но козметичката ми беше казала, че трябва в началото на един месец, след това вече по-рядко. Понеже както казах сега започнах да правя процедури (в понеделник ще ми е за 3 път). Ще видим какъв интервал ще ми каже след това.

# 617
  • Mediterraneo
Ами, не. Нито между първите, нито изобщо не съм правила процедури всеки месец. На лице правех на 45 дни, на тяло- на три месеца. Сега лице правя 2 пъти в годината, останалите зони през 3-4 месеца, както дойде.

# 618
  • София
Аз разбрах, че трябва да ходя на 45 дена някъде, ама понеже първо направих подмишници и след 18 дена интим, едното ще го забавя със седмица и нещо, другото ще го направя седмица по-рано, за да не ходя на два пъти. Дано няма проблем и пак си има ефект.

# 619
Направо си ги направете и двете на деня за интим.

# 620
Мацките, които сте правили лице...какъв слънцезащитен крем ползвате след това?

# 621
Всеки един със SPF 50 би свършил работа. Според предпочитанията.
Трябва да се мажеш през 2 чАса, докато си навън; в рамките на около 2 седмици след процедурата.
Без значение дали е облачно и т.н.

# 622
  • Mediterraneo
Когато започвах процедурите, ме изнудиха да си купя крем от тях, голяма туба, 50 фактор, с алое. Мажех цялото тяло и лицето с него. Като свърши, минах на какъвто слънцезащитен имам наличен.

# 623
Аз в момента ползвам този и съм много доволна. Попива за секунди, дори да сложа по-голямо количество; почти или изобщо не оставя бели петна; страхотен е за под грим. Wink

# 624
Мерси за инфото,дами.
Купих за проба на А Дерма с 50 фактор.Надявам се да е добре

# 625
Искрено ви  се радвам и благородно завиждам, че сте успели да се справите с космите и вече нямате.
Аз  моите руси на бяла кожа едва ли ще се повлияват.
Всеки месец си ходя на кола маска, а така ми се иска да спра.
Само на интим имам черни, но пък още не мога да се реша за там .

За Варна къде препоръчвате ??
След коментари на бубка, ще отида в Скин Лайн за вежди ама за интим се чудя къде .
Колебая се между два лазера :

1.
http://light-sys.com/bg/blog-pub/articles-bg/259-duetto

и

2.

https://dr-denkova.com/treatments/triton/
За интим с две ръце препоръчвам в Скин лайн където ще ти правят веждите,там,при същото момиче да направиш интим.Скин лайн имат една специалистка която се занимава с вежди,прави ги с Александритен лазер.Моите вече са супер!А в интимната зона съм на 90% обезкосмена с 3 процедури.Направо се родих...Преди това,както съм писала мисля,ходех в Лазар Париж и хич нищо не ми опада тогава.
Иначе и аз мисля,че си струват похарчените за интим пари.Дори да се налага да го правя на месец или два...пак нямам против.След бръснене още на другия ден космичките бучат,а кожата стои някак груба и се възпалява при мен.Сега кожата ми в цялата зона е мека и гладка.Мечта😘🥰☺

# 626
Някой да има впечатления от Abi Beauty Saoon?
Цело крака -180 лв.
Цяло тяло - 280 лв.
Интим и подлищници - 50 лв.
Някаква промоция до 31.01

Освен това, видях ваучер на салон Елита, работят с Elysion Pro, с който цените са много ниски и се чудя дали и там е ходил някой?

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 00:42 от AnMary

# 627
  • София
Да се похваля, космите на интима започнаха да падат Simple Smile и растежа е доооста забавен. Да ви питам нещо глупаво - вие дърпате ли ги или сами трябва да паднат? Не да им правя епилация, ама ми е готино с пръсти да ги вадя 😂😂😂

# 628
Да, и аз си ги махам без усилие Grinning

# 629
Някой да има впечатления от Abi Beauty Saoon?
Цело крака -180 лв.
Цяло тяло - 280 лв.
Интим и подлищници - 50 лв.
Някаква промоция до 31.01

Освен това, видях ваучер на салон Елита, работят с Elysion Pro, с който цените са много ниски и се чудя дали и там е ходил някой?

Ходила съм веднъж за половинки крака при тях, козметичката беше много любезна, обясняваше всичко, ноо... тук идва другото, че работят с някакъв измислен специално за тях лазер, дори няма име?? ThinkingThinkingThinking , което ме отказа да ги посетя отново. Не забелязах на краката ми да има някакъв ефект, какъвто имах на интима от друго студио (след първата процедура).

Общи условия

Активация на акаунт