Коледни филми

  • 245 923
  • 1 933
  •   1
Отговори
# 1 215
  • София
  • Мнения: 3 776
Кога са го давали По склоновете на любовта

# 1 216
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Кога са го давали По склоновете на любовта
днес, по Нова...мисля от 13ч.

# 1 217
  • Мнения: 4 868
Филмите ги качват после, но се наситих

# 1 218
  • Мнения: 1 222
Здравейте! Може ли да ви помоля да ми помогнете да открия един коледен филм?
Във филма се представя история за стадо елени, които се появяват в края на филма, за романтичната среща на двойка и техните домакини в къща на село. Мисля, че нямаше полети и така остават там и виждат елените.
Предварително благодаря!
Гледах го на нова плей. Заглавието не се сещам. Свалили са го обаче 🙄
 Героинята печели билети за пътуване и се озовава в еленската хижа... А мъжа е данъчен под прикритие.

# 1 219
  • Мнения: 2 254
От тази тема си харесах сериала Home for Christmas. За съжаление в замунда го има само на руски. От pyratebay го тегля серия по серия на френски, а субтитри плеърът намери на английски Simple Smile. Хаосът е пълен, а филмчето е свежо, и ми се гледа. Имате ли някакви идеи откъде да го намеря в по-прилична комбинация език-субс? Чувстваме напрежение от концентрация да хванем репликите! Simple Smile

# 1 220
  • Мнения: 4 868
Подмяна на принцесата 2 Подменена отново по торентите

# 1 221
  • Мнения: 4 588
Подмяна на принцесата 2 Подменена отново по торентите

Благодаря, че казахте. Моите любими коледни филми са свързани с кралства, принцове, принцеси. Последно гледах Кралска нова година. Такъв тип обичам, препоръчайте още.

# 1 222
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 030
Темата целогодишна ли е или има ще има 10 месеца почивка? 😀

# 1 223
  • Мнения: 4 868
По всяко време може да се пише в нея

# 1 224
  • Мнения: 525
Не знам за вас, но аз все още не съм се наситила на коледните филми за този сезон. Все още ми се гледат така, както когато започнах в средата на ноември. Мисля, че ще продължа така до края на януари. За съжаление много бързо минават празниците, но поне филмите остават и винаги могат да се гледат.

# 1 225
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 030
Тази година не можах да си харесам нов коледен филм, може би заради короната не е имало продукция. Може би Noelle ставаше за гледане (https://www.imdb.com/title/tt5097410/)
Гледахме един филм за Дикенс ("Човекът който измисли Коледа"), за това откъде взема идеите за "Коледна Песен",  отпреди няколко години е.
https://www.imdb.com/title/tt6225520/

Понеже не съм чела цялата тема - кои филми броите за "коледни" - тези дето действието се развива на Коледа или такива дето са приятни за гледане по празниците, като "Пепеляшка" например?

# 1 226
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Които се развиват по коледно време, или поне зимата

От тази тема си харесах сериала Home for Christmas. За съжаление в замунда го има само на руски. От pyratebay го тегля серия по серия на френски, а субтитри плеърът намери на английски Simple Smile. Хаосът е пълен, а филмчето е свежо, и ми се гледа. Имате ли някакви идеи откъде да го намеря в по-прилична комбинация език-субс? Чувстваме напрежение от концентрация да хванем репликите! Simple Smile
В пиратите го има оригиналния рип от Нетфликс - норвежко аудио с вградени субтитри на всичките около 30 езика. Само че, трябва да се търси с оригиналното заглавие на сериала - Hjem til jul

Последна редакция: нд, 03 яну 2021, 21:52 от Шебек

# 1 227
  • Мнения: 22
Има ли го качен някъде филмът Да се прибереш за Коледа?

# 1 228
  • Мнения: 525
Има ли го качен някъде филмът Да се прибереш за Коледа?

Качен е в Замунда. Аз от там го теглих, тъй като не можах да го гледам в деня на излъчване.

# 1 229
  • Мнения: 4 868
Коледните филми тази седмица:
Кино Нова:
7 януари:
07:20 ч. "Нашата коледна песен" - романтична драма с уч. на Бека Тобин, Кевин МакГари, Кендра Тиминс и др.

bTV Cinema
5 януари:
08:00 ч. "Коледа всеки ден" - романтичен (тв филм, САЩ, 2018), режисьор Кристи Уил Улф, в ролите: Челси Хобс, Кристофър Ръсел, Матю Кевин Андерсън, Джил Морисън и др.

Diema Family
4 януари:
17:00 ч. "Коледа у дома" - романтична комедия с уч. на Сара Ланкастър, Брендън Пени, Гуинит Уолш, Андрю Франсис и др. /п/
8 януари:
10:20 ч. "Коледна прищявка" - романтична комедия с уч. на Андрю Уокър, Ники Дилоуч, Лиза Дюръпт, Пол Есимбра и др. /п/

FOX LIFE:
4 януари:
21:00 ч. "КУЧЕТО, КОЕТО СПАСИ КОЛЕДА" - Месеци след като е осиновен от приют от семейство, един лабрадор спасява живота на майката в навечерието на Коледа.
5 януари:
21:00 ч. "КУЧЕТО, КОЕТО СПАСИ КОЛЕДНАТА ВАКАНЦИЯ" - Семейство Банистър, включително бившото полицейско куче герой от отдел К-9, прекарват ваканцията си в прекрасен планински курорт.
6 януари:
21:00 ч. "КУЧЕТО, КОЕТО СПАСИ ПРАЗНИЦИТЕ" - Семейство Банистър се завръщат с нов член на семейството - пакостливото малко кученце Ив. Любимото на всички куче Зевс се учи да обича новата си сестричка и успява да се справи с тромави крадци.
7 януари:
21:00 ч. "КОЛЕДНА РАЗМЯНА ПРЕМИЕРА" - Две жени по магичен начин си разменят телата по време на празниците и научават ценни уроци за семейството, любовта и коледните забавления.


Общи условия

Активация на акаунт