Коледни филми

  • 245 821
  • 1 933
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 4 868
Някой ако може да го качи, защото аз нямам този канал към пакета си.

# 1 231
  • Мнения: 4 868
https://ninjastream.to/watch/74GA08nXgAYBk - Кралски коледен годеж

# 1 232
# 1 233
  • Мнения: 4 868
Още един филм, който е излъчван и не е качен в нета

# 1 234
  • София
  • Мнения: 3 769
Не ми хареса много. Не го догледам до края

# 1 235
  • Мнения: 4 868
Не успях да ги изгледам тези двата по фокс лайф и затова ги търся, както и филма Коледната среща на баща ми

# 1 236
  • София
  • Мнения: 27 157
Аз не можах да си сваля/запиша следните заглавия, а и не ги намирам никъде. :/

Бъдни вечер - Christmas Eve (2015) - AXN
Любов в Ню Йорк – Диема Фемили
Добре дошъл у дома – Comedy+
Коледната среща на баща ми - FilmBox Extra HD
Коледен лагер – FOX Life
Коледа в Ханаан - FOX Life

# 1 237
  • Мнения: 4 868
Аз не можах да си сваля/запиша следните заглавия, а и не ги намирам никъде. :/

Бъдни вечер - Christmas Eve (2015) - AXN
Любов в Ню Йорк – Диема Фемили
Добре дошъл у дома – Comedy+
Коледната среща на баща ми - FilmBox Extra HD
Коледен лагер – FOX Life
Коледа в Ханаан - FOX Life


Бъдни вечер го има, той е с името Празнична суматоха. Останалите наистина никой не качи

# 1 238
  • Мнения: 4 585

Много му се зарадвах, но няма субтитри на български.... Ако някой намери ще съм благодарна да ми изпрати.

# 1 239
  • Мнения: 4 006
Вчера гледах "A Timeless Christmas" и ми хареса. Беше поне малко по-различен от всеобщите познати до болка филми на Халмарк. А главния актьор определено е доста атрактивен. Simple Smile

# 1 240
  • софия
  • Мнения: 564

Много му се зарадвах, но няма субтитри на български.... Ако някой намери ще съм благодарна да ми изпрати.
[/quote ]
линкът, качен от bubulina_baby си е със субтитри - -
https://ninjastream.to/watch/74GA08nXgAYBk - Кралски коледен годеж

# 1 241
  • Мнения: 4 868
Има субтитри към линка да. Timeless Christmas with Ryan Paevey, който е толкова сладък, само гледах анонси, не че не разбирам английски, ама без субтитри няе мога да гледам филмите, защото им изтървам смисъла и не съм от много добрите слушатели на английски дублаж. Иначе много искам да го гледам, както и Никога не съм целувала мъж с коледен пуловер, на Наял Мейтър.

# 1 242
  • Мнения: 4 006
Аз го гледах с английски субтитри, защото не исках да се напрягам. Ако поне това ви устройва, то можете да сте спокойна че ги има. За български, май ще трябва да почакаме.

# 1 243
  • Мнения: 4 868
Аз го гледах с английски субтитри, защото не исках да се напрягам. Ако поне това ви устройва, то можете да сте спокойна че ги има. За български, май ще трябва да почакаме.


Има и друг вариант с трънслейт преводача на ютюб, който е разбъркан. Бих си играла да подреждам словореда на превода, но не мога да оправям по минути и секунди репликите. Не съм правила субтитри към филм, само ги кодирам с ноутпад. Ако някой има познания в тази посока ще ми е интересно да се науча

# 1 244
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 725
За тази цел ви препоръчвам Subtitle Workshop- лесно се работи с нея, има и български език, а след това с Формат Фактор ги вграждам към филма.

Общи условия

Активация на акаунт