Пералня със сушилня за вграждане, голяма - каква?

  • 4 549
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Здравейте! Simple Smile Искам да си купя пералня със сушилня, но предпочитам да бъде вградена в кухнята. Знам, че повечето за вграждане са с малък капацитет, а и не изсушават добре. Моля ако някой има опит и ползва такава да даде съвет и да сподели мнение струва ли си и коя марка е удачен избор! Много благодаря! Simple Smile

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 170
Здравей,
нашата е Hotpoin Ariston с капацитет 7кг.(пералня+сушилня) и съм много доволна.

# 3
  • Мнения: 93
Здравей,
нашата е Hotpoin Ariston с капацитет 7кг.(пералня+сушилня) и съм много доволна.
Здравей, 7 кг. сухо пране, а 5 кг. мокро за сушене ли? Благодаря Simple Smile

# 4
  • Мнения: 93
А колко кг. суши и добре ли изсъхват дрехите? Мерси Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 170
Като я напълня на максимум т.е.7 кг.,незнам-сигурно 5 кг. мокро идва за сушилня  newsm78

# 6
  • Мнения: 93
Като я напълня на максимум т.е.7 кг.,незнам-сигурно 5 кг. мокро идва за сушилня  newsm78
Тоест, махаш част от изпраните дрехи преди да ги пуснеш за сушене? А намачква ли и сухи ли излизат? Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 170
Нищо не махам.
Просто незнам 7 кг.сухо пране на колко килограма мокро се равнява.
Когато пусна програмата си нагласям след като изпере направо да си суши.
Ами аз предимно чаршафи суша.И да-излизат си понамачкани.

# 8
  • Мнения: 375
И моята е с капацитет 7 кг ,ама е само сушилня . Сухи ми ги изкарва и не са измачкани ,но си зависи на каква програма ги пускам.

# 9
  • Мнения: 93
И моята е с капацитет 7 кг ,ама е само сушилня . Сухи ми ги изкарва и не са измачкани ,но си зависи на каква програма ги пускам.
[/quo
А каква марка ти е?

# 10
# 11
  • Мнения: 12
Не те съветвам за комбиниран уред - нито пералня имаш, нито сушилня - като се счупи - оставаш без нищо:). Аз съм с Аристон за вграждане комбинирана, пълен боклук - пералнята не пере добре /сравнявам с обикновен индезит - който не е марка за сравнение, но нали им е по ниския клас/, сушилнята мачка и няма нищо общо с отделна сушилня - никаква работа не върши. Майка ми има отделна сушилня за 7 кг - в нея си суша солей рокля и е като от магазина. Не те съветвам да купуваш комбиниран уред - грешно дадени пари. В момента си разглобявам кухнята за да сложа свободно стояща, че моя Аристон два пъти се чупи и ми дотегна от него. Чувала съм за вградени перални, че на Беко пералнята е добре, но Аристон и Индезит - не. Моя приятелка е с комбиниран уред на Индезит за 2 г ми каза че е дала около 500 лв. за ремонти, след 2г. гаранционен срок.

# 12
  • Мнения: 93
Не те съветвам за комбиниран уред - нито пералня имаш, нито сушилня - като се счупи - оставаш без нищо:). Аз съм с Аристон за вграждане комбинирана, пълен боклук - пералнята не пере добре /сравнявам с обикновен индезит - който не е марка за сравнение, но нали им е по ниския клас/, сушилнята мачка и няма нищо общо с отделна сушилня - никаква работа не върши. Майка ми има отделна сушилня за 7 кг - в нея си суша солей рокля и е като от магазина. Не те съветвам да купуваш комбиниран уред - грешно дадени пари. В момента си разглобявам кухнята за да сложа свободно стояща, че моя Аристон два пъти се чупи и ми дотегна от него. Чувала съм за вградени перални, че на Беко пералнята е добре, но Аристон и Индезит - не. Моя приятелка е с комбиниран уред на Индезит за 2 г ми каза че е дала около 500 лв. за ремонти, след 2г. гаранционен срок.
Lucita, благодаря ти за мнението! Вече и аз съм на мнение за два отделни, защото изборът за комбинирани е малък и със съмнително качество, както казваш. В момента къртим една стена зад стенния гардероб, за да съберем двата уреда. Значи Beco е добър вариант за пералня и за сушилня, така ли? Simple Smile

# 13
  • Мнения: 12
Да, за Беко има доста отзиви в сайта, особено  сушилнята не си спомням модела, но е около 830 лева,  икономична откъм ток с голям барабан и термопомпа. Пералните им също не са лоши, имат резервни части и за поносима сума може да се купи нещо сносно........все пак уредите вече се правят след 5та година да ги сменим Simple Smile!

Общи условия

Активация на акаунт