Тормоз в училище

  • 2 555
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравеите мами.Синът ми системно е тормозен във училище психически и физически.Казаха ми че трябва да напиша молба до директора на училището.Моля ако някои знае как се пише да помага.Благодаря !

# 1
  • Мнения: 21 414
Здравеите мами.Синът ми системно е тормозен във училище психически и физически.Казаха ми че трябва да напиша молба до директора на училището.Моля ако някои знае как се пише да помага.Благодаря !

  Класната какво казва по въпроса?
 Молбата, наречи го Заявление, не молба - До директора на ... СОУ, или там каквото се води училището
  от: трите ти имена, майка на: трите имена на детето - ученик в ... клас на  ... училище.
   На нов ред Г-жо Директор, и излагаш свободен текст всички обстоятелства по случая, кой го тормози, кога се е случило, какви са последствията. Моля да бъде разгледан случая и да бъдат взети необходимите мерки.
   Кажи нещо повече, да помагаме да го формулираме.

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 14:54 от Iris04

# 2
  • Мнения: 8 796
Не знам какво е положението, но ми се вижда по-разумно да преместите детето в друго училище. Молбата/заявлението ви няма да има трайни последствия, а може да няма дори временни. Не му го причинявайте.

# 3
  • Мнения: 9
Обещаха уж след молбата ми да преместят проблемното дете в др училище.Повечето от класа им са заедно от първи клас,затова не смея да го местя другаде.

# 4
  • Мнения: 8 796
Това е най-добрият вариант, настоявайте да го изпълнят.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
Това отношение само към твоето дете ли се? С другите как се погажда? Това, проблемното, де. Щото ако и към други такова поведение има, най-добре да действат заедно и - да ти кажа честно, един добър другарски тупаник (ако не става въпрос за големи - физически - деца, че там може да стане страшно...) има невероятен възпитателен ефект.

Общи условия

Активация на акаунт