Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 14 (Финал)

  • 85 245
  • 2 494
  •   1
Отговори
# 2 340
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
За мен Ники Мартинов си остава най-добрият играч сред всички сезони, след него e Кирил Харалампиев, който участваше в сезона с Георги Кехайов, който аз не приемам за победител.Липсва ми много предаването, но нямам надежда някога отново да имаме удоволствието да го видим на бг екран.

Последна редакция: нд, 04 апр 2021, 18:20 от Pupitka

# 2 341
  • Мнения: 217
По какъв начин е спечелил Ваня в "социалиалната игра" ?! Че и "определено" !? Тоя некадърен футбалер беше като жалък статист и Йори вършеше цялата работа. Той стоеше винаги отстрани. Единствената инициатива, която взе, беше от екипа на предаването, да му сложат микрофон и слушалка, за да изритат Агонцев. Може да видите и интервюто на Станислав Илиев - Финдо, за това, кой е бил готов да влиза във финансова коалиция и кой - не. Общо-взето всички са плямпали нон-стоп за пари.
И понеже тук има доста защитници на сърбина (Босна е изкуствено създадена държава от Тито, в която живеят сърби-мюсюлмани), искам да ми отговорите на два въпроса.
Първият вече го зададох, но отговор не иде. Какъв е шанса от продукцията, да попаднат точно на Дамяна, която е най-добрата приятелка на Евгения Джаферович ? От 120 000 души по думите на Владо Карамазов ?
Вторият ми въпрос е... Ако всичко е толкова мирно, спокойно и честно във въпросният сезон, защо Агонцева не бе поканена ЕДИНСТВЕНА в "Преди обед" и е била заплашвана от Любомир Нейков и Евтим Милошев с глоба от 100 000 лева, за да си затваря устата...!?
И понеже стана вече дума за Финдо, няколко дни преди финала, във фейсбук беше написал, че няма никакъв смисъл да се дава глас за някои от тримата участника, понеже нещата са отдавна уредени. Съветът му беше, да се даде СМС за някое болно дете...

Последна редакция: нд, 04 апр 2021, 17:47 от emiliq_ivanova94

# 2 342
  • Berlin
  • Мнения: 11 249
Ама сега нали не си мислим, че на кастингите избират супер рандъм хората.

# 2 343
  • Мнения: 3 728
Може да не харесваме даден участник, но да се придържаме към добрия тон все пак, няма нужда от обиди. Победи Ваня в социалната игра, и още как. Може и да е имал гръб, но то по тая логика и Дамяна участва с приятели, и Янита, и Агонцев е тръгнал с уговорка, пък никой от тях не спечели. Нареди си Ваня хората като пешки, разходи ги по дъската и накрая взе парите.
Някъде бях чела, че в българските формати няма случайни хора, най-много 2-3 за цвят, които да са първите гръмнали бушони. Според мен в онзи сезон такива случайни са били Доктора, който най-напред е бил гласен за първи изгонен, Йорданка - взета заради скандалджийския и характер, и може би Крум - за сеир и подбив. Ваня много хитро ги надуши, омая ги и ги превърна в свои верни съюзници, а с тази коалиция си осигури четири твърди гласа на финала.
Да се спотаиш в Сървайвър е стратегия и не знам защо стратегия у нас е мръсна дума. Все пак играта награждава най-приспособимия, а не отличници по физическо.
За протокола, тогава подкрепях Занев. Но не мога да не призная, че Ваня си изигра картите най-правилно от всички.

# 2 344
  • Мнения: 217
Чакайте малко сега, "спотайваше" се и Жоро Кехайов през цялото време, но той беше осмиван години наред. На Ваня Джаферович "спотайването", с какво е по-различно !? Че те двамата имат долу-горе еднакъв брой спечелени игри. Кехайов победи дори и Киро в директен двубой, който си беше същински машина. Джаферович използваше Йорданка като щит, но никой не се и замисля, защо "еколожката" играеше по начин, по който, ако евентуално стигне до финал, никой да не гласува за нея. Защо толкова държеше, да победи Занев в онази битка, където се контузи жестоко, понеже стоя в неудобна за краката поза около четири часа ? И от тук, нека да си спомним и думите на Агонцев в "Преди обед" : "Според вас коалицията между Йорданка, Ваня и Занев на каква основа е ? Оставям на вас, да си решите, на каква основа е...!"

# 2 345
  • Мнения: 14 830
Джаферович не случайно беше наречен "стратега" на Сървайвър.
Това риалити не е само да се биеш в гърдите и да побеждаваш в игри. Важно е по един или друг начин да ги надхитри, важно е да оцелее. Ваня успя да вкара в общото племе доста хора от своето  и по този начин да си осигури гласовете им на племенни съвети. Намерил е начин да ги накара да го подкрепят. Което си е умение все пак.
И колкото и да скачат някои с хитрост и стратегия той успя.
Не случайно мотото на играта е-"Надхитри, надиграй, надживей"

# 2 346
  • Мнения: 217
Ваня Джаферович беше наречен "стратега". Помня, да... От съпругата си. Примера ти беше изключително "на място".

# 2 347
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Доста време мина от сезона и са ми малко мътни спомените,но тогава май стана ясно,че той доста често е бил във връзка с жена си.Та не знам дали от нея не му идваха стратегиите.Имайки предвид и,че още в началото беше решил да се отказва.
Толкова за великия "стратег"...

# 2 348
  • Мнения: 217
Не, бе... В очите на съпругата си - Жени Джаферович, която по мое лично мнение беше най-неадекватният участник в историята на Сървайвър може и да бъде някакъв уникален стратег. Да не забравяме, че в третия сезон Жени и Янита предадоха собственото си племе и благодарение на отличната си стратегия, на практика останаха без реални шансове за финал, понеже в един даден момент вече останаха малцинство на фона на Спас, Галя, Гергана и Жоро Вънов, гонейки Яна Маринова, Ваня и малката Гери.

П.С.
Между другото, на въпросният сезон, открито се говореше за раздаване на пари, коалиции и т.н. Чудя се, защо никой нищо не предприе от продукцията тогава...

# 2 349
  • Мнения: 688
Съжалявам,че Митко не стана победител- имаше всички  ресурси за това. Докато "старите кучета" дръпаха кокала , босненеца ги изненада изотзаде.

# 2 350
  • София
  • Мнения: 6 010
Сега гледах реклама по БТВ - започват записвания за кастинг за следващ сезон на Сървайвър Simple Smile

# 2 351
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Наистина - активна е формата за записване Simple Smile

# 2 352
  • Мнения: 1 440
Дааа People Dancer  People Dancers И аз сега прочетох новина, че почват!
Дано не снимат на Царево и те ;р

# 2 353
  • Мнения: 116
Супер . Сървайвър е с класи над Игри на волята и няма никакъв аналог в световен мащаб. Много го харесвам това предаване

# 2 354
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз също се надявм да снимат на някое екзотично място. Нямам търпение вече, дано и участниците са достойни!

Общи условия

Активация на акаунт