Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~30~

  • 24 363
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро утро Hug Hug Hug
И аз съм отнесла Embarassed
Сега требе да четем и да гледам финало Joy Joy Joy
Нов сериял метаме,тъй ли-ма у вторник имам съдбата Sad
Еви Heart Eyes Hug Васе Heart Eyes Hug Терзи Heart Eyes Hug Рени Heart Eyes Hug Мичонке Heart Eyes Hug
Ирка  bouquet  bouquet  bouquet саол за преводите-тъкмо ще гледам и ще чета Peace

# 46
  • Мнения: 15 884
Адаш4е Hug Heart Eyes хи4 не се 4ерви, 4е си заспала Laughing нищо не си изпуснала Joy

# 47
  • Мнения: 22 025
Рени  Hug Heart Eyes Мичонке  Hug Heart Eyes Миме  Hug Heart Eyes

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Здравейте,момичета smile3525!

Чета ви от доста време,но не смеех да сляза,то не,че и време имах мн. Blush,но днес искам да благодаря за преводите и уточнения по онлайна снощи newsm51,а също и за всичко,което слагате в темата newsm51!МН.сте готини,забавни и позитивни и ви се радвам от сърце Hug Hug.

Благодаря  и  на екипа преводачи за епизодите newsm51!

Що се отнася до сериала да си кажа,че мн.ми хареса макар да има някои нескопосани нещица/ то няма как без такива в турски сериал Laughing/ и го изгледах на един дъх с мн.безсънни нощи Grinning.Така се получи и със Слънцата Grinning.Сега  тук  слънцата Нериман и Маджит ме грабнаха и отвяха,въпреки нейното червено червило Joy Joy Joy Ама прекалено червено беше  наистина снощи Laughing Laughing .

Радвам се,че финала е щастлив,въпреки набързото му скалъпване,както и в ГБ,но карай Grinning.Още повече се радвам,че Кадир и Неслихан са заедно в живота и се обичат Heart Eyes.

ХУбав ден ви пожелавам и  отново ви благодаря за настроението,което създавате  smile3525!

# 49
  • Мнения: 11 820
От това подобие на финал сега гледам лошо  Mr. Green Добро утро  Hug Heart Eyes А какъв сериал щяло се гледа вторник  newsm78

# 50
  • Мнения: 22 025
Боровинка  Hug Heart Eyes Свърши сериала по живо, по здраво, разминахме се без жертви, аз съм много доволна от хепи енда  Laughing Laughing Laughing
Неслиханчето и Кадир, нашите гълъбчета, ще продължим да си ги следим, дано дълго време се обичат, за да им се радваме и ние  Peace Laughing

Релакс  Hug Heart Eyes Очите ми днес са червени като на кръвопиец  Laughing Laughing Laughing От вторник започваме да гледаме Езра - по ШоуТВ от 20 часа  Peace

# 51
  • Мнения: 11 820
Еве,кой участва в този сериал,че аз съм назад с инфото  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 22 025
Ми Бора от Фатиха участва , ама във второстепенна роля  Peace Рена използва този коз, да прикрепи сериала към темата ни  Whistling

Иначе, главните са нови - млади и зелени, вчера бях сложила инфо за момъка - Васето си го е мушнала в гащите  Joy Joy Joy Joy Joy

Юсуф Чим - Yusuf Çim - певец, модел, Бест модел на Турция за 2011 година


и ей тази девойка - Rüveyda Öksüz - не знам как точно се превежда, Рювейда Йоксюз  newsm78

както виждаш - мис Турция за 2013 година




# 53
  • Мнения: 1 870
Еве,кой участва в този сериал,че аз съм назад с инфото  Mr. Green

Дайте и инфо за завръзката...малко повече...Хубави са и двамата актьори... Mr. Green

# 54
  • Мнения: 11 820
Ми Бора като какъв ще се явява у сериала  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 22 025
Терзи  Hug Heart Eyes Ето завръзката  Peace Laughing

Dizinin senaryosunda seyirci adeta yeni bir serüvenin içerisine sürüklenecek. Dizide; Ezra, Gazzeli dünyalar güzeli bir kız. Çocukken yetimhaneden çalınan küçük kız kardeşinin izini İtalya'da bulunca, onun yanına gitmek için Gazze'den kaçıyor. Ancak, bindiği mülteci teknesi Kıbrıs açıklarında batınca, teknedeki bütün mülteciler ölüyor ve bir tek Ezra kurtuluyor. Ezra'yı kurtaran dünyanın en zengin işadamlarından Çahangir Hüseyinov, daha ilk görüşte bu dünya güzeli deniz kızı Ezra'ya aşık oluyor.

 

Aynı anda, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nde başkomiser olan “Tek Tabanca” lakaplı Mustafa ve yardımcısı Ömer, kaçak altın kuryesi kılığında Çahangir ile görüşmeye gidiyorlar. İşte tam orada, Gazze’li Ezra ile Tek Tabanca Mustafa'nın yolları kesişiyor. Mustafa'nın polis kimliği, Çahangir karşısında deşifre olunca, mekandan kaçmak zorunda kalıyor. Ezra’da, Çahangir'den korkunca,  Ezra'nın kaçıp sığınabileceği tek yer Mustafa'nın yanı oluyor.

Разбрах нещо за по-малка сестра, открадната от дом за сираци, лодка с бежанци, потънала край Кипър и т.н. и т.н.  ooooh!

# 56
  • Мнения: 11 820
Аз па сичко разбрах на ум  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 15 884
Еве,кой участва в този сериал,че аз съм назад с инфото  Mr. Green
Hug Heart Eyes ти па кога си била в 4ас Joy Joy Joy Joy Mr. Green

Боровинка Hug Heart Eyes добре дошла welcome

# 58
  • Мнения: 15 884
сигурна съм Mr. Green

Рена я 4акам днес да мине към мен и какво съм и замислила... smile3508 smile3553 smile3553 smile3553 smile3553
фешън от секъде Mr. Green

# 59
  • Мнения: 22 025
Къде се губите днес  Thinking Не можете да дойдете на себе си сигурно от снощи  Laughing Laughing Laughing
айде, аз изписах темата  Whistling


Мичонке  Hug Heart Eyes Релакса ме разсипа с въпросите си  ooooh! Mr. Green
На всичкото отгоре, всичко била разбрала  Naughty Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт