Глутен,сирена попара ?

  • 4 839
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 185
Здравейте,в момента сме на 7м. Захранихме се малко след навършени 5м.
Досега въведох оризова каша,картоф,тиква,пащърнак,банан и якълка. От днес и броколи.
Въпроса ми е първо месни пюрета ли да започна преди глутена ? Вие как процедирахте ? Аз мисля овесена каша и после сирена попара /а как въведхте и нея ? /

# 1
  • Мнения: 2 081
Аз първо въведох месата - пуешко , заешко , пилешко на 9 м започнах глутена с овесена каша .
Темата ще ми е полезна понеже попара до сега не съм давала и не съм въвела сирене .  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 795
на 7 месеца и 20 дни дадох пуешко; десестина дни след това заешко
на 8 и половина започнах глутен с каша пълнозърнест овес на Тьопфер, като точно преди това бях въвела маслото ( за 5 дни като първо млечно)
Седмица давах само овеса като нова храна и след това въведох сирене

Попара не съм давала все още. Една от причините е, че не яде твърда храна сутрин, и като цяло не е много по твърдата храна...предпочита си кърмата

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И аз пъро въведох месото.Попара не съм давала изобщо.Сиренето го смесвах със зеленчуково пюре/сякаш беше вчера. Grinning

# 4
  • Мнения: 509
на 7 месеца и 20 дни дадох пуешко; десестина дни след това заешко
на 8 и половина започнах глутен с каша пълнозърнест овес на Тьопфер, като точно преди това бях въвела маслото ( за 5 дни като първо млечно)
Седмица давах само овеса като нова храна и след това въведох сирене

Попара не съм давала все още. Една от причините е, че не яде твърда храна сутрин, и като цяло не е много по твърдата храна...предпочита си кърмата
desideskata kak въведе заешкото след пуешкото ? 1 седмица само заешко ли дава или ги редуваше с пуешко?

# 5
  • София
  • Мнения: 795
на 7 месеца и 20 дни дадох пуешко; десестина дни след това заешко
на 8 и половина започнах глутен с каша пълнозърнест овес на Тьопфер, като точно преди това бях въвела маслото ( за 5 дни като първо млечно)
Седмица давах само овеса като нова храна и след това въведох сирене

Попара не съм давала все още. Една от причините е, че не яде твърда храна сутрин, и като цяло не е много по твърдата храна...предпочита си кърмата
desideskata kak въведе заешкото след пуешкото ? 1 седмица само заешко ли дава или ги редуваше с пуешко?
Отделно ги давах. Въведох си пуешкото така: 1/2 пюре с пуешко на ХИП, на следващия ден другата половина, след това два дни без месо. И така още две бурканчета. Тя ядеше Много малко като количество. Заешкото имах домашно и си замразих готово пасирано с бульон във формички за лед. През ден вадех и си слагах в зеленчуковоото пюре. Така седмица. След това редувах пуешко и заешко.

# 6
  • Мнения: 196
Когато слагате сирене в пюрето може ли едновременно и жълтък ? Защото аз редувам месно и зеленчуково с жълтък и искам сиренето да го въведа с пюрето?

# 7
  • Мнения: 382
pressi,колко често даваш жълтъка?И на мен ми предстои захранване с жълтък и събирам инфо.
Защо не редуваш сирене и жълтък?Или не съм разбрала добре въпроса? newsm78

# 8
  • Мнения: 196
Жълтък давам през ден и редувам с месно. Сиренето го слагам в зеленчуковото с жълтъка. Но май ще почна скоро да правя попара със сирене и да слагам сиренето там, защото не знам дали е добре така жълтък и сирене в едно пюре, ще питам педито. Че моя господин не обича само така да си хапва сирене и трябва да го смесвам с нещо.  Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 795
Жълтък давам през ден и редувам с месно. Сиренето го слагам в зеленчуковото с жълтъка. Но май ще почна скоро да правя попара със сирене и да слагам сиренето там, защото не знам дали е добре така жълтък и сирене в едно пюре, ще питам педито. Че моя господин не обича само така да си хапва сирене и трябва да го смесвам с нещо.  Thinking

обезмисля се даването на жълтък, ако е смесено с млечни; иначе няма никакви проблеми да се смесват

Общи условия

Активация на акаунт