Re: Юлски бебета 2013 - тема 28

  • 55 588
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 318
Ники, аз не виждам нищо притеснително. Марина също не казва "мяу" а "мау". Например на копче не вика копче, а "ко", вода= дода, айде= айди и т.н.

# 451
  • София
  • Мнения: 377
На мен ми прави впечатление, че Лазар почва да казва думички по същият начин както брат му ги казваше.
Примерно "котка"-разходка, "коло"-готово
                 

# 452
  • Мнения: 2 381
Джине, притесняваме, че сменя буква на дума, която знае.  Знам, че не трябва да ги сравнявам, но ми е тегаво.

Последна редакция: пн, 05 яну 2015, 20:03 от Niki1

# 453
  • Мнения: 681
Ники, за мен "няу" е изключително умилително. Харесва ми повече от истинското, а и звукоподражателните са си въпрос на слух. Ти, разбира се, се притесняваш, че по-рано го е казвала правилно, но явно не е било съвсем осъзнато. Съвсем нормално е да позабравят нещо, после да си го спомнят, да го преиначат и какво ли още не.

# 454
  • Мнения: 2 381
Дано си права, Бемол. Явно съм имала повече сили и време със сестра й.

# 455
  • София
  • Мнения: 1 318
Моля Глупи, Данчето и  Бени да минат и да ни поздравят за новата година.

И двете си деца съм подстригвала нула номер. Но на тази възраст Бранка вече приличаше на момиче. А, малкото трътле е все още с къса кола и мяза на момче. Confused

# 456
  • София
  • Мнения: 1 832
Мисти, Мъхче, бНики, лагодаря ви за отговорите за зъбите. Опитах и аз да ги мия с него, но не иска.  Ще опитам след време пак, дано стане.

# 457
  • Мнения: 4 255
Момичета,знаете ли дали мога да изпратя със Спиди пратка с наложен платеж?

# 458
  • София
  • Мнения: 1 318
Може.

# 459
  • Мнения: 318
И аз мисля,че бо трябвало да може .
Василена нищо не говори още . Казва само мама, тате и понякога кака. Но същевременно си общуваме напълно съзнателно и пълноценно. Мучи почти постоянно ,но й разбирам какво иска, а и тя си показва.

# 460
  • Мнения: 4 708
И аз мисля,че бо трябвало да може .
Василена нищо не говори още . Казва само мама, тате и понякога кака. Но същевременно си общуваме напълно съзнателно и пълноценно. Мучи почти постоянно ,но й разбирам какво иска, а и тя си показва.
hahaha Василена мучи, пък Виктория на всичко вика "ка" и сочи. Всяка божа сутрин, като отида да я вдигна от кревата се почва, дава шишето с водата, после бибата, и скача и сочи климатика "ка" като кажа климатик, и показва как духа, после "ка"  казвам, часовника, и тя върти главата "та-та" демек тик-так. Но не е само ако завършват на ка, сешоара също е "ка", просто ме побърква тя го повтаря, докато не обясниш с подробности какво е това и за какво служи.

# 461
  • София
  • Мнения: 790
Мисти, тя вероятно те пита: "КА-кво е това?" Simple Smile

# 462
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Мисти, Мъхче, бНики, лагодаря ви за отговорите за зъбите. Опитах и аз да ги мия с него, но не иска.  Ще опитам след време пак, дано стане.

Бъди по-настоятелна. Не се отказвай. Опитвай всеки път и накрая ще се предаде. Мийте си пред нея зъбките и й давай сама да опитва, така ще види, че няма страшно  Simple Smile

И Маги казва много думички. Важното е да се разбираме, било то с думи, жестове или 'мучене'  Simple Smile Баткото, който е на 4, не може още да говори добре, не знае и как да употреби Р-то в думите, но може да го казва...особено като се прави на картечница. Той проговори след втората годинка, преди това всичко беше с по една дума и мммммммм  Simple Smile

# 463
  • Перник
  • Мнения: 2 265
И Ицо е на моменти с миенето на зъбите. Понякога дава без да се сърди, но понякога просто не иска и това е. Не го насилвам за да не напрази процедурата като цяло, но гледам да няма много пропуски.

Казва думички- не много. Иначе всичко сочи с пръст и 'мучи' ъъъъъ. Като Маугли е.

Честит имен ден на всички празнуващи днес   bouquet
Пожелавам много здраве, късмет, сбъднати мечти и радостни мигове.

# 464
  • varna
  • Мнения: 871
Ема за всичко, което иска да вземе или покаже, вика само ъъъъъ или директно си крещи зверски - направо ми пламва главата (Близначе). Е казва тати на татко си и баба на баба си, понякога на мен мама, а леля й е кака и толкоз.
Мойта кашлица се оказа тежък бронхит и явно съм заразила ММ, Ема и сестра ми, защото всички дружно сме пак на АБ - аман бе, новата година пак с болести почва Cry
Честито на всички именици днес!

Общи условия

Активация на акаунт