Re: Юлски бебета 2013 - тема 28

  • 55 622
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 11 747
Ха-ха, Данче  Laughing  Две ученически любови на мъжа ми са ми приятелки във Фейса, едната тя ме покани, другата аз нея. Втората има дете набор на нашите, постоянно се засичаме из Морската. Съвсем наскоро обсъждахме яслата, за която кандидатстваме и двете. Още една негова бивша, от по- късни години, ми е приятлка във Фейса, но аз я познавам още преди да ходят те двамата, както и по време на ходенето, както и след това. Тя има две деца, като второто се роди сега, през декември и даже всичките ни бебешки неща са дадени у тях да се ползват, че и тяхното е момиченце.

# 511
  • Мнения: 11 747
Обаче, Данче, тая графа 'други' при съобщенията и аз не я бях видял и сега, след като ти ми подсказа я видях и имах 13 съобщения. Слава богу нямам заплахи от ревниви бивши, обаче повечето са от мъже, не българи и съм имала красиви очи и какви ли не дивотии  Joy  хубаво ми стана, като прочетох  Mr. Green

# 512
  • София
  • Мнения: 1 318
Да, бе вярно  Йоан празнува днес, както и да е, извинявам се, подаръче. Embarassed
Пине, аз това го правя всеки следобед. Сега е още спокойно, нямам почти никаква работа и „планирам“ лятна почивка. Мечтата ми е Royal Wings, в Анталия, но ще си остане само мечта.
Това да ми вади посудата и да ми маже храна по пода и стените аз не го възприемам. При стая пълна със всевъзможни играчки не допускам да ми разнася чиниите, в които се храним. Ако е навън, да се цапа колкото ще, пералня има, дрехи бол, но вкъщи не толерирам дивотиите.
Какво значи да оставиш детето „на мира“? Че нали като му обясняваш и показваш, все пак го запознаваш със света, ти не го тероризираш… Предполага се, че го поднасяш по интересен начин. Никой не затваря Марина в стая с проектор от който се прожектират различни предмети, чийто имена тя следва да повтори.
Данче, от къде ти дойде на главата тоз кукумицин. Laughing

# 513
  • Мнения: 2 237
И аз в тези "Други" получавам съобщения от мъже. Обяснения в любов и колко са ми красиви очите. Един турчин ми беше писал и че иска да се ожени за мен, имал много пари  Mr. Green
Данче, аз бих отговорила на тая чапла, че мъжът и семейството и изобщо не ме интересува, и че леко сее объркАла. И щях да я посъветвам да отиде на психотерапевт, тъй като очевидно има проблеми с ревността.

Аз в къщи пък толерирам дивотиите. Оставям го да прави каквото му харесва. И по чиниите маже, и по стените, и по масата се катери....Като порасне ще направим ремонт, какво толкова Simple Smile (разбира се опасните занимания ги контролирам). Гледам да не съм от "Не ! " майките, освен ако много не се налага.
В случая съм на мнението на Пина по този въпрос.

# 514
  • София
  • Мнения: 1 318
Е, аз пък съм от майките „не“. Даже Марина ме имитира още преди да съм го казала- например втурва се към тоалетката, променя си гласа, хили се лукаво и нарежда „Не, не, не “. С майка ми, според която не може къщата да ми е идеално чиста при наличието на две деца, постоянно сме в полемика по този въпрос.

# 515
  • Мнения: 11 747
На подбив те взима, а?!  Party  Умно е детето.
Аз харесах Club Asteria. Много го харесах! Също един Bellis.

# 516
  • varna
  • Мнения: 871
И аз съм от "не"-кащите майки, Емито първата й съзнателна думичка беше "не" и некаше постоянно за всичко, което не й харесваше - от банята до пюретата Laughing Съвсем като Джина мисля по този въпрос.
Данче, толкова ревниви жени съм виждала, че хич не ме учудва това. Забрави я и си гледай твойто семейство, оня да се оправя с нея.

# 517
  • Мнения: 4 708
Е, аз пък съм от майките „не“. Даже Марина ме имитира още преди да съм го казала- например втурва се към тоалетката, променя си гласа, хили се лукаво и нарежда „Не, не, не “.
Същата сме, и Виктория като знае, че нещо не се пипа вика предварително "не, не, не". Ако отсега й разрешавам да прави каквото си иска, първо може да се нарани и аз да съжалявам жестоко, и второ какво е стане след 1-2 години, ами тя може да иска да се изака на килима, щото и за такива случаи знам. Ааа тази няма да я бъде. Трябва да има някакъв ред и да си знае отсега какво може и какво не.
Скрит текст:
Аз пък сънувах, че съм на 18, и съм влюбена  Embarassed обаче не в ММ.
Данче покрай твоите проблеми и аз видях съобщенията в "други" даже един ме обвинява, че не съм културна  Mr. Green можело поне да благодаря за комплиментите   hahaha

# 518
  • Мнения: 4 841
уффф тая графа "други" и аз я открих много късно, но вече съм се коригирала и понякога хвърлям по един поглед и там.

Утре започва разпродажба в Лидл. Във всеки магазин зареждането е различно.
Аз лично миналата година имах много хубави попадения. Това не е като таз зимната разпродажба, а е в самият магазин. Намират се хубави неща. Аз си купих грил скара за 19лв намалена от 35 някъде миналата година.  Мисля да обиколя и трите ни лидъла да съм спокойна, че не съм изтървала нещо далаверско  Mr. Green Хубавото е че след празниците майчинството ми главоломно намаля и няма да харча много, лощото е че ако харесам нещо стойностно няма да имам бюджета да си го купя.

# 519
  • Мнения: 1 350
И на мен в графата "други " са съобщения от мъже,които не са ми приятели.Явно затова и нейното е отишло там.Не бих й отговорила ,но ми е кофти. Теглих им една на всички ,изтрила съм общите познати ,да се оправят.Защо все на мен ми се случват такива работи  Crazy
Ставам ,че отбивам кърмаческо нападение ,няма отърване ей #Cussing out

# 520
  • Мнения: 181
И аз съм от "не"-кащите, макар наскоро да ми казаха, че съм твърде мека с малкия?!?  newsm78 Аз пък си мисля, че даже прекалявам. Освен НЕ, карам му се, че и шамари през ръцете е отнасял. Замахва с играчки срещу ТВ, а и да искам, няма къде да го покача, за да не е в обхвата му. Сваля от кухненския плот каквото докопа, но докопва като се качи върху една от колите си, иначе е нисичък и не стига. Хвърлял е буркани по мен, защото успя да отвори шкафа с тях, макар да е заключен с онези джаджи. И това е мааалка част от дивотийките. Не ми пречи, само да не прави неща, които могат да го наранят, а в голяма част от случаите са такива. Научил се е, незнайно от къде, да се хвърля по корем на пода и да крещи - оставям го да си вика, не му давам евалла Grinning
Много съм лоша!  Embarassed

# 521
  • Мнения: 2 381
Ники, иска ми се да те питам, вие говорите ли паралелно пред детенцето и на двата езика или само на български. Трябва да потърся повече инфо по въпроса, но все не ми остава време...

На голямата съм чела книжки и на двата езика като бебе/малко дете.
На малката само на български.

Честит празник на Йоан. Да е здрав.

Гърлинблу, здравей Simple Smile

Последна редакция: чт, 08 яну 2015, 22:03 от Niki1

# 522
  • София
  • Мнения: 790
И аз "не"-кам, но повече сутрин, а към привечер вече си избирам битките, защото ми пада енергията Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 яну 2015, 21:18 от Мъхчето

# 523
  • София
  • Мнения: 1 318
Добре де, защо вчера не ми обърнахте внимание като честитих имения ден на Йоан на Дидито, а? А? А ми гладете сеира тихомълком....
Гемавар, какво става?
Агнес, благодаря ти за инфото.

# 524
  • Мнения: 748
Така като ви чета, явно аз съм най-добрата майка. Моето нали само "да" казва, явно никога не е чувал "не"  Joy А сега сериозно моята позиция е нещо средно между Джина и Пина. Не съм съгласна с многото извънкласни дейности (това за по-голямо дете, не за нашите), но и не бих ги пуснала да се търкалят в локвите или да ядат кал.

Честит имен ден на празнуващите!

На мен в папката други не ми пишат никакви мъже. Чувствам се прецакана  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт