Планиране пола на бебето?

  • 6 308
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Със задна дата сметнах дъщеря ми  - това за пречистената кръв позна, че е момиче, а китайската таблица - момче, та момче.

Не, грешка - и китайския познава. Момиче (то не че вече не съм сигурна, като й мия дупето по 2-3 пъти на ден, де  Grinning )

# 16
  • София
  • Мнения: 2 100
За дъщеря ми китайската таблица дава вярният пол, а метода на кръвта не.
Искам да вярвам на таблицжата, защото сега споре нея ще имам момчееееееее!
Дано!Имам няколко приятелки на който също показа верния пол ктайското хороскопче!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 653
Китайската таблица ми показва момиче, а другото дава момче. Снощи бях на лекар и ми казаха, че ще е момиче. Ще видим в крайна сметка какво ще се роди, но мисля, че ще е момиче.   Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 13 203
Цитат на: boo
И аз изчислих секса според овулацията (1-2 дена преди, никакъв по време на), и си направих момиченце по поръчка  Grinning


И аз, и аз така направих напълно умишлено Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Иначе по принцип не може да се планира пола! Може евентуално да разчиташ на това, че Х сперматозоидите живеят по-дълго, а Y са по-бързи, но и по-бързо загиват. При нас се е получило, но не е гаранция Grinning

# 19
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Ybag


Пробвах с всички изредени от вас сайтове, но само с този на Ybag ми позна и двете.

Общи условия

Активация на акаунт