Котето ми не иска да яде

  • 11 298
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Помощ котето на дъщеря ми не иска да яде нищо!!! Какво ли не не му давахме месо,ядене,дори и баница,но не ги иска!!!! Моля за помощ аз съм 32 годишна майка и това е първото коте което гледам !!!!!! Моля по-бързо давайте съвети мами,защото изглежда почти умряло!!!!По цял ден спи и диша тежко не е яло вече 2 дни!!!!!

# 1
  • Мнения: 43
Здравейте ! Пробвайте с капкомер да му дадете в устата прясно мляко. Wink успех и стискам палци да се оправи ! ✌️

# 2
  • Мнения: 386
Не се дава прясно мляко на коте - ще получи разстройство и ще се дехидратира допълнително! Веднага го заведете на ветеринар - не яде, защото явно е болно!

# 3
  • Мнения: 43
Колко точно е голямо котето ? Малките и изоставени от майката котенца се отглеждат така с мляко, а и плюс това действа детоксикиращо.

# 4
  • Мнения: 36
Котето е на 3 месеца

# 5
  • Мнения: 43
А ваксинирано ли е ?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 833
Как така сама да се оправяте?? newsm78 newsm78 Заведете го на друг ветеринар #Cussing out #Cussing out Котето е 100% болно

# 7
# 8
  • Мнения: 43

Това е добре, защото можеше да е следствие от ваксината  Naughty
Може да е първовироза  newsm78

# 9
  • Мнения: 36

Това е добре, защото можеше да е следствие от ваксината  Naughty
Може да е първовироза  newsm78
Може вече е почти умряло

# 10
  • София
  • Мнения: 3 833
Спокойно - котка от глад няма да умре Wink нашата след ваксина не яде нищо 10 дена - чак след 6-7-мия ден започна да лочи малко млекце, а на 10-тия прояде. Засега съня е най-важен за котето !! Оставете го на мира /детето да не злоупотребява/ Naughty

Мога да гарантирам, че може да умре и още как, особено ако е болно

# 11
  • Мнения: 36
Спокойно - котка от глад няма да умре Wink нашата след ваксина не яде нищо 10 дена - чак след 6-7-мия ден започна да лочи малко млекце, а на 10-тия прояде. Засега съня е най-важен за котето !! Оставете го на мира /детето да не злоупотребява/ Naughty

Мога да гарантирам, че може да умре и още как, особено ако е болно
Знам почно да диша тежко

# 12
  • Мнения: 386
Бе кви са тия глупости, не вярвам трима лекари да са откзали помощ!  Confused Според мен не сте го водили никъде, пуснали сте същата тема в камара подфоруми - ние боб ли да хвърляме, всичко може да му е станало! Лактозата действа разхлабващо, особено при котките - мляко може да му дадеш само ако не е ходило дълго по голяма нужда - може и от това да се е интоксикирало. Иначе със спринцовка без игла му давай по малко пастет за малки котета и отделно водичка. И задължително на лекар, ще умре така - мислиш си, че е болно защото не е яло, а е обратното - не яде, защото е болно! Confused

# 13
  • Мнения: 43
Да не е отровено ? Ако е отровено на всеки час се инжектира физиологичен разтвор ( NACL), за да не се обезводни !

# 14
  • Мнения: 36
Крайвече съзор дишавсичко свърши

Общи условия

Активация на акаунт