Добър генеколог онколог в София

  • 35 016
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 422
здравейте,

моля препоръчайте ми добър генеколог - онколог . Търся второ мнение за майка ми.

Тя ходи при доцент Дянкова, но преди да се подложи на определена манипулация , искаме да чуем и второ мнение.

Благодаря  ви.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 30
Здрасти!
Преди месец бях на твоето положение с моята майка и търсихме и други мнения. Не знам какъв е случаят ти, но щом питаш за онколог, предполагам, че имаш блокче, на което му е направено хистологично изследване от патолог. Може и нещо да греша в изказа, но идеята е да дадете блокчето с материала да се изследва и от друг патолог, не само от един.
Патолози, при които ние бяхме:
доц. Милев - Онкоболницата
доц. Михова-ВМА
доц. Дойчин Дойчинов - Шейново

А за гинеколози - онколози :
Мислех си, че в Онкоболницата в Дървеница са най-добрите. Ние сме били при Галина Чакалова.
Ние ходихме при Божидар Славчев - преглежда в частен кабинет в Стрелбище.
Може да отидете за консултация и при проф. Карагьозов (възрастния) в Токуда болница.
В Плевен - знам , че е добър проф. Григор Горчев.
Дано съм ти била полезна!

# 2
  • Мнения: 871
За Плевен препоръчвам Проф. Славчо Томов.  Peace Няма комерсиализъм и излишни процедури.

# 3
  • Мнения: 4 500
Координати на лекари:
- доц. Попова, 02/ 831 7671 - за преглед, конизация, операция /завежда Клиниката по Гинекология на 5та градска болница/

     - д-р Ралчева, GSM: 0888 318 967, сл.тел. 02/ 971 4898, вътр.31 - за преглед, биопсия
     - д-р Ганчева, GSM: 0888 754 077, ул. Поп Богомил 23, сл.тел. 02 983 64 06 и Моб. тел. 0888754077 /след 14 часа за записване на часове/

     - доц. д-р. Цветанка Дянкова К.М.Н. акушер-гинеколог, онколог, хирург, тел: 02/ 873 2273 и 0888/ 661 543, e-mail: tzv.dyankova@mail.bg

- д-р Божидар Славчев, гр. София, ж.к. "Стрелбище", ул. "Костина" 6, тел. 02/ 408 1843, 02/ 859 6071, GSM 0885/ 654 925

  - проф. Карагьозов - преглежда в Токуда понеделник и четвъртък, тел. на рецепцията 02/ 403 49 28 (трябва да си запазите час на рецепцията).

     - д-р Красимир Недялков, акушер-гинеколог, онколог и началник отделение "Оперативна гинекология" в 1 АГ "Света София", GSM: 0888/ 639 061, тел. в частния кабинет: 02/ 858 9024.

     - Д-р Нейкова сл.тел.9792068 ДКЦ  Д-Р ГРИЙНБЕРГ БАН - 25 ти блок - само за прегледи /цитоназамка,колпоскоп/ няма предварително записване и не работи със здравна каса

     - Доц. Горчев - Плевен  - ул. "Гео Милев" №14 - тел. 064/ 800 292; 064/ 800 417 и Плевен ул. "Цар Симеон" № 23 и телефони : 064/ 805 666; 064/ 8181; 064/ 806 838

-Д-р Камен Ямаков
/акушер - гинеколог/,АГ кабинет,гр. Пловдив , кв.Капана
ул."Стефан Веркович" 3 ,ет 1
/в сградата на  Агенцията по вписванията/
GSM : 0888 65 23 47

-Д-р Гергана Коларова
София, ул.Ангел Кънчев 34, ет 1
за записване на  часове и допълнителна информация 02 873 22 93

Д-р Стефан Ковачев
ВМА,Записване за преглед: (02) 922 51 28 -- всеки присъствен ден от 14 до 17 ч.

# 4
  • София
  • Мнения: 10
И аз препоръчвам д-р Ганчева. Контактите ги има в предния отговор.
Тя оперира майка ми преди години в онкологията и операцията беше много успешна. Аз също имах преди време проблеми и съм много доволна. Ако искаш повече инфо пиши на лично

# 5
  • Мнения: 4 500
Аз също се следя при нея, добра е  Hug

# 6
  • Мнения: 295
ДР.Ганчева,др.Славчев,Горчев/Плевен/,др.Дянкова са сред най-добрите.Мнооого късмет и успех! Hug

# 7
  • Мнения: 7
доц.Доганов "Майчин дом" ме оперира в началото на декември и ви го препоръчвам.

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте някой да е ходил при доктор Людмил Еленчев от МБАЛ Надежда?
Предстои ми хистероскопия и имам нужда от информация за него като специалист.

# 9
  • Мнения: 8
Здравейте някой да е ходил при доктор Людмил Еленчев от МБАЛ Надежда?
Предстои ми хистероскопия и имам нужда от информация за него като специалист.

Аз ходя при него (преди това съм ходила в Майчин дом, Ева-Сливен, Токуда-2 години при една лекарка от Превантивна медицина и при Карагьозов-баща),доверих му се за замръзяване на раничка на шийката, след 3 години лечение на HPV вече ми е отрицателен! Доволна съм  и от отношението му и вниманието

# 10
  • Мнения: 50
Здравейте, може ли да споделите по-скорошни мнения за акушер-гинеколог, онколог. Бях при д-р Еленчев (болница Надежда), но ми препоръча операция. В понеделник имам час за Д-р Янчо Делчев, но ще съм благодарна за още препоръки.

# 11
  • Мнения: 157
Аз категорично бих препоръчала д-р Налбански, Майчин дом (http://www.angelnalbanski.com). Страхотен специалист и човек.

А за Надежда, бих казала за оплаквания, различни от инвитро процедури, задължително да се търси второ мнение. Особено когато препоръчват манипулации. Не една и две жени споделят във форумите, че след препоръчана манипулация в Надежда, при второ мнение от специалисти, се оказва, че не е наложително, на други дори няма това, което са видели в Надежда.

# 12
  • Мнения: 31
Здравейте ,някой знае ли цената ,за преглед при доцент  Цветанка Дянкова в частният и кабинет?И ако може някой да сподели мнение за нея? Благодаря ви предварително.

# 13
  • Мнения: 357
Здравейте ,някой знае ли цената ,за преглед при доцент  Цветанка Дянкова в частният и кабинет?И ако може някой да сподели мнение за нея? Благодаря ви предварително.

Над  50 лева само за преглед + Х лева за цитонамазка. Отделно изследвания си заплащате. Изписва много скъпи лекарства. Частен кабинет - до зала "Универсиада". Не съм ходила отдавна, беше с предварително записване по телефона. Чакаше се много.

По отношение на професионалните й качества - може да помогне само с операция на доброкачествен или злокачествен тумор. Всички останали гинекологични проблеми/а те  са много/ не са от нейната компетентност. Проблеми с хормони, проблемна бременност, кожно-венерически, менопауза и др. не са за нейната специализация и опит. Лично аз считам, че трябва да се възприема като хирург. А целта на повечето хирурзи е да ви оперират.

# 14
  • Мнения: 1 343
Аз звънях на доцент  Цветанка Дянкова. Тя веднага ме покани в болницата при нея (с полип съм). Така че няма чакане при нея за преглед.

Общи условия

Активация на акаунт