Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ОТБИВАНЕ - 2

• 116 983
  • 606
  •   2
Отговори
# 600
  • France
Ще пробвам, но ми се струва много малко за това.

# 601
Моят син, също само кърмен, отказваше биберон и за залъгалка, и да пие. След 6м предложих чаша - най- обикновена и човекът си пиеше, все едно винаги е пил така. Купих малки чашки за шотове, които даже разнасях и с мен в чантата с водата за навън.

# 602
Момичета, вече не кърмя над 24ч стана
Искам съвет за гърдите - в едната няма болка, напрежение нищо. Но другата е твърда - пробвам да се цедя с помпа не става, какви компресия какво да направя

# 603
    Искам съвет за гърдите - в едната няма болка, напрежение нищо. Но другата е твърда - пробвам да се цедя с помпа не става, какви компресия какво да направя
    Масаж под душа и пробвайте да изцедите или веднага след душа. Помага много компрес със зелеви листа - прясно зеле се измива и листата се начукват(например с дървено чукче са месо) идеята е да пуснат сока, махнете големите жили от зелето . Сменя се на 2-3 часа. Другото което помаха е лицетин това е добавка може да се пие 3 х  по 2 кап. от 1200 мг. За спиране се пие и чай от салвия и капки мента, също много помага.

# 604
    Масаж под душа и пробвайте да изцедите или веднага след душа. Помага много компрес със зелеви листа - прясно зеле се измива и листата се начукват(например с дървено чукче са месо) идеята е да пуснат сока, махнете големите жили от зелето . Сменя се на 2-3 часа. Другото което помаха е лицетин това е добавка може да се пие 3 х  по 2 кап. от 1200 мг. За спиране се пие и чай от салвия и капки мента, също много помага.
    Много благодаря, а зелето студено от хладилник или топло?

# 605
    И двете става зависи дали ще ви е приятно студено,по принцип консултанти като Хедра съветват студени компресия били по ефикасни, аз не съм на такова мнение от практиката ми.

# 606
    Ръчно изцеждане е най-добре. Като получих мастит в Япония (там не го лекуват с медикаменти или помпи, правеха ми ръчни масажи само) също ми казаха да славам студени компреси, защото стеснява каналите и стопира новото производство на мляко. Когато се отпуши възелът, тогава може с топли компреси, за да се изчисти хубаво канала. Това им бяха препоръките на невероятните акушерки там.

Общи условия

Активация на акаунт