Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 ян. 2015, 10:24 ч.

Раждане в АГ Пълмед - гр, Пловдив

• 23 658
  • 231
  •   1
Отговори
# 225
gabinitka,на мен също ми предстои секцио, в началото на август, и аз не съм първа младост:blush:. Аз ще съм при доктор Патишанов, но ще обсъждаме раждането с него като влезна в майчинство (45 дни преди термин), засега и аз не съм наясно с всички тези въпроси,ще чакам с нетърпение отговорите!

# 226
  • Plovdiv, Bulgaria
Аз родих във вторник тук. Влезнах за планово секцио за сряда, но надвечер ми изтекоха водите и те си събраха екипа. Като цяло и на другия ден да беше, аз имах уговорка с моя си лекар, за други не сме говорили. Иначе са 2ма лекари, анестезиолог + още една дама имаше до главата ми и говореше с него предимно. И май още 2-3 сестри ли са? Аз бях малко шашната, че така бързо се случиха нещата, та не знам кой кой е бил.
Мисля, че всеки лекар си избира с кого да работи, или просто който се падне на смяна. За избор на конкретни лекари, ако толкова се държи, най-добре със следящия АГ да се говори.
Аз бях със спинална упойка. Родих към 19ч , на другата сутрин към 10 ме раздвижиха и ми дадоха бебето.
Само, че родилите сутринта ги вдигат на другата сутрин и тогава чак бебето.
Като цяло аз нямам оплаквания, това ми е второ секцио, първото беше другаде. След като ме пуснаха обезболяващите малко повече ме боля от първият път, но днес вече съм по-добре, зора ми е ставането от леглото само.

# 227
  • Пловдив
Предстои ми раждане в Пълмед , секцио прз юли месец, живот и здраве. Искам да попитам в екип ли работят , колко лекари присъстват по време на раждането?Мен ме наблюдава д-р Крагеоргиев, но още не сме обсъдили самото раждане. Вие ли си избирате екип или както се случи?Предполагам, че е спинална упойка и ще бъда в съзнание през зялото време. Кога дават бебчето при майката?Моля за инфо , който е минал скоро през това, че ми предстои скоро, а и не съм в първа младост Simple Smile, надявам се че мога да им се доверя.Благодаря
Родих март месец при д-р Тачева се следях, родих при нея 2 екип с д-р Патишанов. В залата бяха двамата, анестезиоложката, анестезиологична сестра, няколко акушерки. Аз си избрах да раждам при тях. Спинална беше упойката, в съзнание си през цялото време, показват ти бебока като се роди, после на таткото и го карат в детска стая. Родих в 9 сутринта и станах на следващата сутрин в 8ч горе долу. След това ми донесоха бебока и следващите 5 дни беше 24/7 при мен, взимаха го само сутрин за 15 минути за баня и преглед. Simple Smile

# 228
Предстои ми раждане в Пълмед , секцио прз юли месец, живот и здраве. Искам да попитам в екип ли работят , колко лекари присъстват по време на раждането?Мен ме наблюдава д-р Крагеоргиев, но още не сме обсъдили самото раждане. Вие ли си избирате екип или както се случи?Предполагам, че е спинална упойка и ще бъда в съзнание през зялото време. Кога дават бебчето при майката?Моля за инфо , който е минал скоро през това, че ми предстои скоро, а и не съм в първа младост Simple Smile, надявам се че мога да им се доверя.Благодаря
Родих март месец при д-р Тачева се следях, родих при нея 2 екип с д-р Патишанов. В залата бяха двамата, анестезиоложката, анестезиологична сестра, няколко акушерки. Аз си избрах да раждам при тях. Спинална беше упойката, в съзнание си през цялото време, показват ти бебока като се роди, после на таткото и го карат в детска стая. Родих в 9 сутринта и станах на следващата сутрин в 8ч горе долу. След това ми донесоха бебока и следващите 5 дни беше 24/7 при мен, взимаха го само сутрин за 15 минути за баня и преглед. Simple Smile
Аз раждах планово секцио при д-р.Карагеоргиев.Приемат те днес дават ти свещичка и хапче,сутринта ти е секциото.Екип не си избираш,присъства анестезиолог,две сестри,педиатър който поема бебето(което въобще не ти го показват,но това е друга тема)при мен беше прословутата д-р.Иванова и май е това.Вратите на зала секцио не са затворени и там е като пазар всеки си влиза и излиза когато си реши.Което за мен не беше ок.Раздвижват те на другата сутрин,а болкоуспокояващи ти трябва да си искаш.После ти носят бебето.Санитарките и сестрите са страхотни и винаги са на разположение,но има и много миноси.Като това че не ти дават бебето веднага,залата не е много окей от страна на влизащи и излизащи.

# 229
  • Plovdiv, Bulgaria
На мен ми показаха веднага бебето, даже 2 пъти - още като го извадиха и след това, като го измиха и облякоха. И болкоуспокояващи сами ме питаха искам ли.

# 230
На мен ми показаха веднага бебето, даже 2 пъти - още като го извадиха и след това, като го измиха и облякоха. И болкоуспокояващи сами ме питаха искам ли.

И при мен така Simple Smile

# 231
Родих на 02.03.2020.Никой,който не трябваше да присъства не се е разхождал в залата,въпреки отворените врате,и предвид факта че в предродилна до мен имаше мацка с някакъв проблем със започващото раждане и още един екип от хора там,бебето ми го показаха веднага,а за болкоуспокояващи ме питаха поне 5 пъти(може и повече да са били,не помня).😁

Общи условия

Активация на акаунт