Раждане в АГ Пълмед - гр, Пловдив

  • 59 901
  • 490
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 114
gabinitka,на мен също ми предстои секцио, в началото на август, и аз не съм първа младост:blush:. Аз ще съм при доктор Патишанов, но ще обсъждаме раждането с него като влезна в майчинство (45 дни преди термин), засега и аз не съм наясно с всички тези въпроси,ще чакам с нетърпение отговорите!

# 226
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 634
Аз родих във вторник тук. Влезнах за планово секцио за сряда, но надвечер ми изтекоха водите и те си събраха екипа. Като цяло и на другия ден да беше, аз имах уговорка с моя си лекар, за други не сме говорили. Иначе са 2ма лекари, анестезиолог + още една дама имаше до главата ми и говореше с него предимно. И май още 2-3 сестри ли са? Аз бях малко шашната, че така бързо се случиха нещата, та не знам кой кой е бил.
Мисля, че всеки лекар си избира с кого да работи, или просто който се падне на смяна. За избор на конкретни лекари, ако толкова се държи, най-добре със следящия АГ да се говори.
Аз бях със спинална упойка. Родих към 19ч , на другата сутрин към 10 ме раздвижиха и ми дадоха бебето.
Само, че родилите сутринта ги вдигат на другата сутрин и тогава чак бебето.
Като цяло аз нямам оплаквания, това ми е второ секцио, първото беше другаде. След като ме пуснаха обезболяващите малко повече ме боля от първият път, но днес вече съм по-добре, зора ми е ставането от леглото само.

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Предстои ми раждане в Пълмед , секцио прз юли месец, живот и здраве. Искам да попитам в екип ли работят , колко лекари присъстват по време на раждането?Мен ме наблюдава д-р Крагеоргиев, но още не сме обсъдили самото раждане. Вие ли си избирате екип или както се случи?Предполагам, че е спинална упойка и ще бъда в съзнание през зялото време. Кога дават бебчето при майката?Моля за инфо , който е минал скоро през това, че ми предстои скоро, а и не съм в първа младост Simple Smile, надявам се че мога да им се доверя.Благодаря
Родих март месец при д-р Тачева се следях, родих при нея 2 екип с д-р Патишанов. В залата бяха двамата, анестезиоложката, анестезиологична сестра, няколко акушерки. Аз си избрах да раждам при тях. Спинална беше упойката, в съзнание си през цялото време, показват ти бебока като се роди, после на таткото и го карат в детска стая. Родих в 9 сутринта и станах на следващата сутрин в 8ч горе долу. След това ми донесоха бебока и следващите 5 дни беше 24/7 при мен, взимаха го само сутрин за 15 минути за баня и преглед. Simple Smile

# 228
  • Мнения: 62
Предстои ми раждане в Пълмед , секцио прз юли месец, живот и здраве. Искам да попитам в екип ли работят , колко лекари присъстват по време на раждането?Мен ме наблюдава д-р Крагеоргиев, но още не сме обсъдили самото раждане. Вие ли си избирате екип или както се случи?Предполагам, че е спинална упойка и ще бъда в съзнание през зялото време. Кога дават бебчето при майката?Моля за инфо , който е минал скоро през това, че ми предстои скоро, а и не съм в първа младост Simple Smile, надявам се че мога да им се доверя.Благодаря
Родих март месец при д-р Тачева се следях, родих при нея 2 екип с д-р Патишанов. В залата бяха двамата, анестезиоложката, анестезиологична сестра, няколко акушерки. Аз си избрах да раждам при тях. Спинална беше упойката, в съзнание си през цялото време, показват ти бебока като се роди, после на таткото и го карат в детска стая. Родих в 9 сутринта и станах на следващата сутрин в 8ч горе долу. След това ми донесоха бебока и следващите 5 дни беше 24/7 при мен, взимаха го само сутрин за 15 минути за баня и преглед. Simple Smile
Аз раждах планово секцио при д-р.Карагеоргиев.Приемат те днес дават ти свещичка и хапче,сутринта ти е секциото.Екип не си избираш,присъства анестезиолог,две сестри,педиатър който поема бебето(което въобще не ти го показват,но това е друга тема)при мен беше прословутата д-р.Иванова и май е това.Вратите на зала секцио не са затворени и там е като пазар всеки си влиза и излиза когато си реши.Което за мен не беше ок.Раздвижват те на другата сутрин,а болкоуспокояващи ти трябва да си искаш.После ти носят бебето.Санитарките и сестрите са страхотни и винаги са на разположение,но има и много миноси.Като това че не ти дават бебето веднага,залата не е много окей от страна на влизащи и излизащи.

# 229
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 634
На мен ми показаха веднага бебето, даже 2 пъти - още като го извадиха и след това, като го измиха и облякоха. И болкоуспокояващи сами ме питаха искам ли.

# 230
  • Мнения: 50
На мен ми показаха веднага бебето, даже 2 пъти - още като го извадиха и след това, като го измиха и облякоха. И болкоуспокояващи сами ме питаха искам ли.

И при мен така Simple Smile

# 231
  • Мнения: 36
Родих на 02.03.2020.Никой,който не трябваше да присъства не се е разхождал в залата,въпреки отворените врате,и предвид факта че в предродилна до мен имаше мацка с някакъв проблем със започващото раждане и още един екип от хора там,бебето ми го показаха веднага,а за болкоуспокояващи ме питаха поне 5 пъти(може и повече да са били,не помня).😁

# 232
  • Мнения: 21
За д-р Иванова какво искате да кажете под '' прословута'', става или не ? Относно д-р Карагеоргиев оказва ли съдействие по време на раждане , защото моето май ще бъде засега нормално. С две думи дали мога да им се доверя ? Благодаря предварително! Моето ще е съвсем скоро и много се притеснявам,  първия път раждах в Селена и всичко беше 6. Сега избрах Пълмед и няма много мнения за там.

# 233
  • Мнения: 62
За д-р Иванова какво искате да кажете под '' прословута'', става или не ? Относно д-р Карагеоргиев оказва ли съдействие по време на раждане , защото моето май ще бъде засега нормално. С две думи дали мога да им се доверя ? Благодаря предварително! Моето ще е съвсем скоро и много се притеснявам,  първия път раждах в Селена и всичко беше 6. Сега избрах Пълмед и няма много мнения за там.
Не се притеснявайте лекарите си знаят работата и ако вие сте спокойна всичко ще мине по мед и масло.Първото ми дете е родено в Окръжна и ако направя едно сравнение от там и Пълмед в Пълмед е рай.Второто ми раждане беше в Селена останах доволна от всяко,но сега избрах пълмед от финансова гледна точка и мога да кажа че персонала те носи на ръце.Има какво да се желае,но и в Селена има още на къде.

# 234
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 634
Аз също раждах първият път в Селена, преди 5г. Чак хотел не ми е било, нито пък толкова внимание някой ми е обръщал. Но айде да кажем, че аз не съм ги притеснявала. Сега избрах Пълмед, не само защото Селена вдигат цените, без да имат основание според мен, нищо не се е променило, а и заради доктора ми този път. Сега в Пълмед, ами пак си е болница, няма как да е като вкъщи разбира се, но си е съвсем ок. Персонала беше отзивчив, наложи се няколко пъти през нощта да ги викам, никви проблеми, не са били нацупени да кажем. Отделението е по-малко, но много по-спокойно.

На моята операция беше др Иванова. Бързаха да съберат екип, че тръгна раждането по-рано и тя беше на смяна. Не знам какво значи "прословутата". Аз оплаквания нямам от нея.

# 235
  • Мнения: 35
Здравейте момичета някой може ли да каже мнение за АГ Пълмед- Пловдив  предстои ми раждане,за сега там съм се спряла.Ако може и някое мнение за  Д-р Трифон Мирчев  Благодаря Сърдечно 😊

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Здравейте момичета някой може ли да каже мнение за АГ Пълмед- Пловдив  предстои ми раждане,за сега там съм се спряла.Ако може и някое мнение за  Д-р Трифон Мирчев  Благодаря Сърдечно 😊
Аз лично съм много доволна от болницата. Нзн в друга болница завеждащия отделението да минава на визитация всяка сутрин, заедно с целия екип. Много са отзивчиви всички. За Др Мирчев не мога да помогна. За престоя ми в болницата го видях 2 пъти по коридора, изглежда изключително Айляк(както казват по пловдивски Simple Smile Той единствен не мина на вечерна визитация, когато беше нощна смяна. Не съм негова пациентка не мога да кажа, как е със своите пациенти. Успех и леко раждане!

# 237
  • Мнения: 21
Аз  родих на 22/07 в Пълмед, при д-р Карагеоргиев, д-р Иванова и д-р Минчев присъстваше.
Естествено раждане, много съм доволна  и от тримата, страхотен екип. Леко , бързо раждане, много помагат и са много мили и отзивчиви. Раждането го водеше д-р Карагеоргиев, добър лекар и човек.
Относно д-р Мирчев не се е появявал на визитации , само в коридора съм го виждала.
Аз лично за ест.раждане препоръчвам Карагеоргиев и Минчев,също акушира много добре.Млади , можещи и знаещи какво правят. Относно болницата аз съм доволна, когато съм имала нужда акушерките откликваха,но аз не съм ги притеснявал излишно.Има и по -дръпнати от момичетата , но това е нормално , работят под стрес и са претоварени.
Единствен минус е ,че след раждането много, много не обезболяват , мен лично и момичето до мен много ни болеше след епизиотомия , дори повече от самото раждане. И бебето ми го дадоха почти на 2-3 час , та ми беше трудно да го сменям, вдигам, кърмя, имайки предвид болките . Но всичко минава, възстановяването е за 10 дни и болката минава.

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 467
И аз избрах да раждам този път в Пълмед Blush
Мамите, които скоро са родили, бихте ли казали какво носихте в сака с вас?
Моя приятелка каза, че е носила лична козметика, чехли, пижама....а за бебчето нищо, от там били дрехите, памперсите и козметиката.

# 239
  • Мнения: 5
Здравейте, може ли да споделите ако някоя мама си е следила ЖК в Пълмед. Какви изследвания са и правили и какви са цените?
Понеже ми е първа бременност и не са ми ясни още нещата.
Предварително ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт