В каква поза кърмите?

  • 2 123
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 517
Цитат на: boo
А снимките ще ги сваля скоро, защото се говореше по форумите за идиоти, дето търсят снимки на дечица... и ми е гадна мисълта някой идиот да ми гледа бебето с такива мисли в главата  Imp

Извинявам се, че разводнявам темата, ама това за пръв път го чувам. Вярно ли е? Ние нямаме голи снимки, ама може и другите да гледат...  Close

# 31
  • Мнения: 673
boo, страхотни сте. Малко ви завидях за моренцето.  Sunglasses Направо се пренесох в октомврийския ден на плажа.

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
легнала, седнала, права, ходеща, работеща на ПЦ-то, пишеща във форума, говореша по телефона....

всякак:))
Възглавницата за кърмене много ми помага:)

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 694
Извинявайте за тъпия сигурно въпрос ама като кърмите легнали бебчо е лгнал на леглото ли и как го придържате. За една седмица вече ме боли гърба, но не смея да опитам легналазащото н знам как точно да го направя. Мож ли да оббясни някой.

# 34
  • Мнения: 7 106
Цитат на: Teika
Извинявайте за тъпия сигурно въпрос ама като кърмите легнали бебчо е лгнал на леглото ли и как го придържате. За една седмица вече ме боли гърба, но не смея да опитам легналазащото н знам как точно да го направя. Мож ли да оббясни някой.


Незнам колко е малко бебчето ти,но аз правя така: лягам на една страна ,като се опирам на лакет или на по-висока възглавница.Слагам бебето успоредно на мен,като устата му е на нивото на гърдата.Бебето може да лежи по гръб,като е обърнало само главичката си към теб,или да е легнало на една страна изцяло обърнато към теб.
Ние сме на втория вариянт Stuck Out Tongue .

# 35
Oshte ot bolnicata kyrmih legnala (ne trqbwashe da sqdam w nachaloto) i taka si i ostana. Ne mozhah da q kyrmq sednala, ne ni e udobno, a i Rosito e ot shawashtite bebeta.
U nas imam diwan s oblegalki i otkrih che e naj-lesno da q slozha w/u wyzglawnica, da se oblegna w/u oblegalkata i da q slozha w skuta s wyzglawnicata (pomagat i nqkolko wyzglawnichki za men Simple Smile ) Inache wecher predi syn ili rano sutrin sme legnali w legloto, kato tq otnowo e w/u wyzglawnica ili sgynato odealo (za da e leko powdignata), a az sym legnala nastrani i se podpiram na ryka swita w lakyt (taka trudno se zaspiwa, rykata podpira dobre tqloto i ako trygna da zaspiwam i da se naklanqm ramennata stawa "dawa otpor")
Ne znam za ddrugite majki, no za men e mnogo udobno bebcheto da e w/u wyzglawnica ili neshto podobno. Taka ako zaspinka sled kato se nahrani e mnogo po-lesno da q premestq bez da se sybudi, a i ne e swita w nepriqtni pozi, nito ima opasnost da q "izpotq" ako q dyrzha. Ne znam dali nqkoj drug izpolzwa tozi metod.

Общи условия

Активация на акаунт